Jump to content

liss12

Użytkownicy
 • Content Count

  46
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny
 1. liss12

  Daphile

  payong Advanced Media server/ settings/zaawansowane/działanie/automatyczne wykrywanie zmian..(ustaw wyłączone)
 2. liss12

  Daphile

  Witam. Udało się komuś zainstalować Daphile w wersji wyższej niż 17.09 na karcie micro SDHC. Na moim Intel Nuc wywala błąd aktualizacji a przy próbie czystej instalki brak opcji wyboru karty SDHC Do wersji 17.09 oraz instalacji na pendrivie problem nie występuje.
 3. Można wykorzystać jako źródło. W fonie niezbędna jest funkcja USB-OTG
 4. Nie wiem czy spełnia wszystkie warunki, ale luknij na to,na dole jest opis AUDIO http://hd-opinie.pl/6433,audio,kino-spotyka-audio-i-co-z-tego-wynika-wszystkograj-egreat-a10.html
 5. Chyba tylko jak się słucha Tidala przez np: DAPHILE
 6. Jeżeli nie musi być z windowsem, to ten się wydaje lepszą opcją http://hd-opinie.pl/6433,audio,kino-spotyka-audio-i-co-z-tego-wynika-wszystkograj-egreat-a10.html
 7. liss12

  Daphile

  Może się poprostu posypał i nie startuje.Po podłączeniu do monitora /TV powinien pokazać jakieś błędy przy starcie.
 8. Jeżeli Twój komputer pozwala na botowanie z pena albo karty SD,to nie ma problemu na używaniu tych systemów na jednym kompie.
 9. liss12

  Daphile

  U mnie to samo,dodatkowo po zapauzowaniu utworu i ponownym puszczeniu odtwarzane jest kolejne nagranie.Dzieje się tak tylko w przypadku TIDALA,z dysku usb obydwie funkcje działają prawidłowo.
 10. liss12

  Daphile

  Spróbuj Advanced Media serwer settings/zawansowane/działanie/automatyczne wykrywanie zmian..(ustawić wyłączone)
 11. Używany Popcorn Hour.Ma gapless,pilota,sterowanie smartfonem.
 12. Słyszałem w radio jak Piotr Kosiński stwierdził że to zdecydowanie najlepsza płyta Willsona,po czym dodał że będzie pewnie mocno hejtowana.
 13. Jak masz czytnik na karty SD i płyta główna umożliwia bootowanie z karty, to jest to opcja wygodniejsza niż pendrive.Daphile na karcie,w biosie ustawiasz odpowiednia kolejność. Chcesz oglądać filmy czy pograć w gry,wyciskasz kartę odpala ci windows
 14. sylwon38 Mam ten przetwornik co Ty i u mnie sytuacja podobna, w menedzerze urządzeń jak podepnę daca pod usb 2.0 pojawia się i chowa "nieznane urządzenie" , natomiast po podpięciu pod usb 3.0 pokazuje X1 usb dac, ale z żółtym wykrzyknikiem i też na sekundę i znika.
 15. Spróbuj Aune x1s,dla mnie zagral lepiej niż klon LC,który jest często polecany do tych słuchawek. Problemem może być skala głośności,szczególnie przy cicho nagranych płytach. Jeżeli nie słuchasz bardzo głośno to nie ma problemu. Niestety jego cena znowu poszła do góry.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.