Jump to content

desperado

Użytkownicy
 • Content Count

  102
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

928 profile views
 1. Nie wiem, nie słuchałem, ale po tym plastiku, to bardziej kolorowo.
 2. U mnie już też, rozłączyłem sprzęt, a kolumny obróciłem przodem do ściany, dobrze ,że bassreflex z przodu :)
 3. Jak wcześniej pisałem. Z bitą śmietaną bas był bardziej sprężysty, a z dżemem rozlazły i nijaki. 😋 Ale odbarwienia na membranie bezecnne.😞
 4. Taki sam był chyba w moim Sony 550ES. Tylko regeneracja, żadne preparaty. Tak, czy siak bardzo prosta naprawa.
 5. Mój ponad czteroletni syn ogarnia temat, ale półtora roczna córka wsadziła naleśnik do bas refleksu, wcześniej mażąc po głośniku basowym:(
 6. Jest napisane takim mini drukiem na dole, że można po staremu .
 7. O, czyli jak tutaj: [Hidden Content] tylko komentarze jakieś takie, nieprzychylne recenzentowi.
 8. Z tego, co widzę na schemacie jest to potencjometr VR203 i ma oznaczenie 60KYX2. Wygląda na to, że jest to podwójny potencjometr 60K ohm. A Y to logarytmiczny.
 9. Dobrze, że jest możliwość zmiany napięcia. W moim JVC nie było i był na 220V i jeden kanał się uwalił i działało zabezpieczenie przeciw zwarciowe. A napięcie w sieci przy dobrych wiatrach to mam ponad 245V:(
 10. Tu bym uważał, bo jest na STK 3102. Chyba, że wzmacniacz ma selektor napięcia, to na 240V ustawić i powinien działać. Jak nie ma, to duża szansa na spalenie układu.
 11. Widać, że u Ciebie problem był bardziej złożony. Może w tym przypadku wystarczy zwykły demontaż i czyszczenie? Selektor, to też przypadłość Yamah serii AX, szczególnie z obsługi z pilota. U siebie sam doszedłeś do tego, czy zleciłeś usunięcie usterki w serwisie?
 12. Wylutować, rozebrać i wyczyścić. Jedyna słuszna metoda na długie użytkowanie. O ile się nie mylę , to tam jest enkoder. Wyczyścić styki i działa jak nowy.
 13. A w czym problem, A raczej w którym miejscu jest nie jasne?
 14. Za 400 to ja sprzedałem sprawny. [Hidden Content] Jeżeli końcowe trany są sprawne, to obstawiał bym driver STK.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.