Jump to content

desperado

Użytkownicy
 • Content Count

  96
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. Jest napisane takim mini drukiem na dole, że można po staremu .
 2. O, czyli jak tutaj: [Hidden Content] tylko komentarze jakieś takie, nieprzychylne recenzentowi.
 3. Z tego, co widzę na schemacie jest to potencjometr VR203 i ma oznaczenie 60KYX2. Wygląda na to, że jest to podwójny potencjometr 60K ohm. A Y to logarytmiczny.
 4. Dobrze, że jest możliwość zmiany napięcia. W moim JVC nie było i był na 220V i jeden kanał się uwalił i działało zabezpieczenie przeciw zwarciowe. A napięcie w sieci przy dobrych wiatrach to mam ponad 245V:(
 5. Tu bym uważał, bo jest na STK 3102. Chyba, że wzmacniacz ma selektor napięcia, to na 240V ustawić i powinien działać. Jak nie ma, to duża szansa na spalenie układu.
 6. Widać, że u Ciebie problem był bardziej złożony. Może w tym przypadku wystarczy zwykły demontaż i czyszczenie? Selektor, to też przypadłość Yamah serii AX, szczególnie z obsługi z pilota. U siebie sam doszedłeś do tego, czy zleciłeś usunięcie usterki w serwisie?
 7. Wylutować, rozebrać i wyczyścić. Jedyna słuszna metoda na długie użytkowanie. O ile się nie mylę , to tam jest enkoder. Wyczyścić styki i działa jak nowy.
 8. A w czym problem, A raczej w którym miejscu jest nie jasne?
 9. Za 400 to ja sprzedałem sprawny. [Hidden Content] Jeżeli końcowe trany są sprawne, to obstawiał bym driver STK.
 10. https://elektrotanya.com/sony_cdp-x707es_sm.pdf/download.html#dl
 11. Może to: https://www.youtube.com/watch?v=_i12sWUiawE
 12. Tak jak kolega wyżej opisał. Dodam tylko, jak się wepniesz pod DIRECT IN to sygnał biegnie bezpośrednio na regulacje barwy, potencjometr volume i końcówkę mocy, a pomija gniazda TAPE i ADAPTOR. Ps. też miałem ten wzmacniacz:)
 13. A czego nie wiesz? W sumie na stronie 4 SM. jest cały opis funkcji.
 14. Tu ciekawy kanał jak ktoś nie widział, jak robią ludzi w no, balona: [Hidden Content] przykładowy film:
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.