Jump to content

audiofan01

Użytkownicy
 • Content Count

  1802
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

659 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4816 profile views
 1. Ło matko! nie mam wiecej uwag.
 2. No to proszę jakiś konkretnie przykład głośników za dyszkę, które zagrają jak Everesty, Utopie etc. Mam podejrzenia, że tych ww. to chyba nie słuchałeś bo o to nawet trudno na wystawach bo rzadko się pojawiają
 3. Nabyłem CD drogą kupna i jestem rozczarowany. Wersje IMO gorsze od pierwotnych w dodatku nagrania skompresowane z fatalną dynamiką i generalnie przebasowione. Sting po prostu odcina kupony od dawnej świetności. Symfonicznie to był jakiś pomysł natomiast to mogłoby się lepiej nieukazywać ale jest nowy target czyli muzyka wszędzie i na czymkolwiek więc okazja do zarobienia kasy. Już lepsza była kolaboracja z Shaggim bo to przynajmniej można na luzie potraktować i coś nowego, natomiast odgrzewanie kotletów i to na przypalonym oleju to pomysł tylko komercyjny a dla fanów Stinga po prostu niestrawny.
 4. Jaki sens ciągnąć ten wątek jeśli jego założyciel ostatni raz tu zajrzał w listopadzie 2018?
 5. Jako posiadacz as3000 powiedziałbym odwrotnie, że Accu to Yamaha dla rozrzutnych🙂
 6. W sumie to faktycznie do takiego słuchania wystarcza jedna kolumna, jest oszczędność😉
 7. 55" TV ma szerzej głośniki rozstawione i efekt stereo z niego mierny jest, chyba, że się siedzi 1 m od ekranu. Przecież jak narysujesz sobie ten Twój trójkąt równoramienny to kąt między osiami w miejscu odsłuchu będzie mniej niż 30 st. To tak jakbyś słuchał z jednej szerokiej kolumny np. takiego Everesta😯
 8. Każdy słucha tak jak mu pasuje ale z czymś takim się nie spotkałem, zwykle odległość od kolumn to niewiele więcej niż baza, czyli prawie trójkąt równoboczny. Rozstaw kolumn 1m? toż to mniej niż w samochodzie😯, większe soundbary mają szerzej głośniki rozstawione. U mnie jest baza ok. 2,40 m, a odległość od kolumn ok. 3 m. czyli ok. 1,3xbaza. Kolumny skręcone na miejsce odsłuchu.
 9. Czyli np. baza 1,50 m, a odległość min. 4,5 metra? Czy jest tam jeszcze jakiś efekt stereo?😉
 10. W cenie ok. 11 tys. najlepiej grają moje FOCUSY 380😉dlatego nie mogę pojąć dlaczego nikt ich nie chce kupić😪
 11. Hm.. .To jest jakaś koncepcja. Ma ktoś na zbyciu 2 esotary2 i cztery zwrotnice do dwudrożnych? Skrzynki spróbuję sam jakoś podocinać😊
 12. Kurde, a ja tak bym chciał opuścić Klub i nie mogę bo moje f380 dalej czekają na nowego właściciela. Jak żyć😒?
 13. Po co ogladać jak gra Nadal czy Federer jak sami gramy na poziomie wujka Staszka z Pcimia?😊
 14. Ten tytuł ma swoje zalety, jest intrygujący i przyciąga uwagę😀 Co do tych strzałów, to też tak kiedyś miałem ze wzmacniaczem xindaka. Okazało się, że był wrażliwy na sposób podłączenia fazy w zasilaniu. Obróciłem wtyczkę w listwie i problem zniknął. Więc spróbuj tego. Jeśli masz listwę z gniazdami typu shuko to żaden problem, jeśli nie to musiałbyś przepiąć kable we wtyczce. Trochę zabawy ale może się okazać, że to ślepy trop. U mnie pomogło.
 15. Każda firma, która ma strategię istnienia wiele lat ciągle inwestuje w technologię, sprzęt, oprogramowanie i Dynaudio nie jest wyjątkiem, na pewno ma sporą amortyzację i koszty finansowe bo inwestycje często są kredytowane. Poza tym utrzymanie tej infrastruktury nawet jak zamortyzowana też kosztuje. To nie jest pan Kazio który dłubie sobie coś w mieszkaniu, które i tak musi opłacać, ale to biznesowy elementarz aż głupio o tym przypominać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.