Jump to content

audiofan01

Użytkownicy
 • Content Count

  1793
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

658 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

4756 profile views
 1. Jaki sens ciągnąć ten wątek jeśli jego założyciel ostatni raz tu zajrzał w listopadzie 2018?
 2. Jako posiadacz as3000 powiedziałbym odwrotnie, że Accu to Yamaha dla rozrzutnych🙂
 3. W sumie to faktycznie do takiego słuchania wystarcza jedna kolumna, jest oszczędność😉
 4. 55" TV ma szerzej głośniki rozstawione i efekt stereo z niego mierny jest, chyba, że się siedzi 1 m od ekranu. Przecież jak narysujesz sobie ten Twój trójkąt równoramienny to kąt między osiami w miejscu odsłuchu będzie mniej niż 30 st. To tak jakbyś słuchał z jednej szerokiej kolumny np. takiego Everesta😯
 5. Każdy słucha tak jak mu pasuje ale z czymś takim się nie spotkałem, zwykle odległość od kolumn to niewiele więcej niż baza, czyli prawie trójkąt równoboczny. Rozstaw kolumn 1m? toż to mniej niż w samochodzie😯, większe soundbary mają szerzej głośniki rozstawione. U mnie jest baza ok. 2,40 m, a odległość od kolumn ok. 3 m. czyli ok. 1,3xbaza. Kolumny skręcone na miejsce odsłuchu.
 6. Czyli np. baza 1,50 m, a odległość min. 4,5 metra? Czy jest tam jeszcze jakiś efekt stereo?😉
 7. W cenie ok. 11 tys. najlepiej grają moje FOCUSY 380😉dlatego nie mogę pojąć dlaczego nikt ich nie chce kupić😪
 8. Hm.. .To jest jakaś koncepcja. Ma ktoś na zbyciu 2 esotary2 i cztery zwrotnice do dwudrożnych? Skrzynki spróbuję sam jakoś podocinać😊
 9. Kurde, a ja tak bym chciał opuścić Klub i nie mogę bo moje f380 dalej czekają na nowego właściciela. Jak żyć😒?
 10. Po co ogladać jak gra Nadal czy Federer jak sami gramy na poziomie wujka Staszka z Pcimia?😊
 11. Ten tytuł ma swoje zalety, jest intrygujący i przyciąga uwagę😀 Co do tych strzałów, to też tak kiedyś miałem ze wzmacniaczem xindaka. Okazało się, że był wrażliwy na sposób podłączenia fazy w zasilaniu. Obróciłem wtyczkę w listwie i problem zniknął. Więc spróbuj tego. Jeśli masz listwę z gniazdami typu shuko to żaden problem, jeśli nie to musiałbyś przepiąć kable we wtyczce. Trochę zabawy ale może się okazać, że to ślepy trop. U mnie pomogło.
 12. Każda firma, która ma strategię istnienia wiele lat ciągle inwestuje w technologię, sprzęt, oprogramowanie i Dynaudio nie jest wyjątkiem, na pewno ma sporą amortyzację i koszty finansowe bo inwestycje często są kredytowane. Poza tym utrzymanie tej infrastruktury nawet jak zamortyzowana też kosztuje. To nie jest pan Kazio który dłubie sobie coś w mieszkaniu, które i tak musi opłacać, ale to biznesowy elementarz aż głupio o tym przypominać.
 13. Tego nie brałeś pod uwagę?: https://audio.com.pl/testy/stereo/wzmacniacze-stereo/2542-creek-evolution-100a
 14. Napisałem, że w tej cenie "próbuję" sprzedać, a nie że sprzedałem, poza tym zawsze można negocjować. Za ile ostatecznie pójdą to się dopiero okaże. Zresztą Twój wpis to pewnie tylko taka zaczepka i gdybym teraz powiedział, że są do wzięcia za 10 kzł to jestem niemal pewien, że Ty byś nie kupił.
 15. Może to moje focusy 380, które próbuję sprzedać od kilku miesięcy: https://allegro.pl/oferta/kolumny-dynaudio-focus-380-7895230751
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.