Jump to content

whiter1

Użytkownicy
 • Content Count

  1780
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

whiter1 last won the day on August 29 2012

whiter1 had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

384 Dobry

Audiostereo

266

Bocznica

118

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam to samo w M1 NG, znaczy z samoczynnym przełączaniem się źródła (sam się nie wyłącza). Naprawę tego robił mi dystrybutor Roksana jakieś 5 lat temu. Wzięli 3 stówki, dali krótką gwarancję i zaraz po niej to wróciło. Na szczęście zauważyłem, że to przełączanie występuje jedynie przy pewnych ustawieniach przełącznika manualnego. i nauczyłem się ustawiać ręcznie tam, gdzie jest ok i potem źródła zmieniam pilotem i jest ok. (Czasem tylko zapominam i przełączam ręcznie - orientuję się, jak przeskoczy - na szczęście to się dzieje raz na kilka miesięcy)
 2. Miałem u siebie Excite X16 z Caspianami przed zakupem Focusów 160
 3. Dzięki za odpowiedź dobry człowieku. A jak wysokie tony i przestrzeń, trójwymiarowość sceny?
 4. Pytanie : Jak Hegel H160 zgrywa się z Dynaudio Focus 160? Ma ktoś? Słuchał ktoś?
 5. Pan Andrzej Witek z Sonus Oliva dołożył na moją prośbę dodatkowe pozłacane gniazda RCA Eichmanna i porządny przełącznik hebelkowy do wyboru wyjść. Zaspokoiło to potrzebę korzystania ze wzmacniacza słuchawkowego bez konieczności uciążliwego przepinania kabli. Ponieważ te dołożone wyjścia RCA dają odczuwalnie lepszy dźwięk, teraz przez nie jest cedek połączony z moim M1 NG. Trochę mnie to kosztowało, ale zdecydowanie było warto ?
 6. Cześć, Orientujecie się może, gdzie w Warszawie mógłbym wypożyczyć cd Cambridge Audio 851c na odsłuch na dzień lub dwa?
 7. Zmiana planów. Prawdopodobnie wkrótce pod młotek pójdzie mój odtwarzacz cd Roksan Caspian M1. Czarny, 7-letni, zakupiony w sklepie bezpośrednio u polskiego dystrybutora - wówczas warszawski Decibel. Ile za to wołać?
 8. Drodzy, Gdzie w Warszawie mógłbym posłuchać Cambridge 851C + Cambridge 851A ?
 9. Tak, jak pisałem, obydwa czarne.
 10. Zgadza się, Caspiany grają razem z F160 pięknie. Ale wiesz, jak to jest, szczególnie po 7 latach grania na jednym systemie - człowiek z nudów myśli o zmianie. Stąd moje pytanie. Jeśli wziąłbym za mało, to odpuszczę, jeśli oferty by były ciekawe, to może bym zaryzykował.
 11. Siemka po przerwie, Powiedzcie mi, koledzy sympatyczni, ile bym wziął za Roksan Caspian M1 NG, a ile za cedeka Caspiana M1? Obydwa około 7-letnie i czarne.
 12. Siemka, Mam swój system od kilku lat (jest w "O mnie" na moim profilu) i przez ten czas nic nie zmieniałem. Ale spróbowałbym czego innego i myślę m.in. o zamianie setu CD Roksan Caspian M1 + Roksan Caspian M1 NG na Cambridge Audio 851C + Cambridge Audio 851A. Co o tym myślicie? Byłby ktoś chętny z Wawy na taką próbę?
 13. Siemka, Myślę tak sobie o ewentualnej przesiadce z Roksan Caspian M1 NG na Hegel H160. Jak myślicie, jakaś zamiana wchodziłaby w grę? Jakieś dopłaty?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.