Jump to content

Lech36

Użytkownicy
 • Content Count

  13372
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  40

Lech36 last won the day on November 9

Lech36 had the most liked content!

Community Reputation

15377 Dziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

16317 profile views
 1. To dobry pomysł trzeba przerobić drugiego Tu na wierną kopię wraku, oczywiście wewnątrz będą ślady trotylu ;-).
 2. Oczywiście, kupować tam gdzie wygodniej, chyba że się zna trochą niemiecki. Żeby tak jeszcze nasi fani niemieckiej motoryzacji zaczęli ją bojkotować, może pobudziłoby to naszych decydentów do intensywniejszych działań przy szumnie zapowiadanym elektryku Morawieckiego ;-). Niestety u nas "miłość" do niemiecki produktów motoryzacyjnych jest tak silna że nawet nie przeszkadza w tym skrajny patriotyzm. Władza też jeździ produkcją zza zachodniej granicy. To chyba nie jest adekwatny przykład. Mnie w Niemczech wpuszczali do restauracji i ekspedientki w sklepach były uśmiechnięte, może pod koniec pracy mniej.
 3. A może po prostu chodzi o to że w jednej kasie mówią tylko po niemiecku a w drugiej po polsku? Więcej spokoju a mniej histerii i wszystko się pewnie wyjaśni. Jak ktoś jest wrażliwy to po prostu niech w takim sklepie nie kupuje.
 4. Jakby występował Prezes to ekscytacja tłumów pewnie osiągnęłaby zenit.
 5. Nie szkodzi to też jest ciekawe. Wiem że dla "ciemnego ludu" każda afera PiS jest nudna jak "flaki z olejem". W końcu już tyle ich było że można się przyzwyczaić.
 6. PO okazało się nie specjalnie przywiązane do koryta, czego nie można powiedzieć o pazernych PiS-owcach którzy nawet gotowi są przywrócić w Polsce mieniony ustrój (socjalizm) żeby trwać przy korycie.
 7. Cytat nie, ale już w Kolegi komentarzu pod cytatem jest akapit o korycie i powiązanie go z PO. Prezes z gorszym sortem niechętne rozmawia, Tobie bliżej do niego i macie wspólne cele. Może nie wszystkie ale dużo.
 8. Od koryta to nie może oderwać się Banaś, tow. Piotrowicz i "uprzejma" inaczej Pawłowicz itp, ale oni nie muszą walczyć, po prostu sobie biorą. Należy im się. W końcu mają poparcie "ciemnego ludu" jak to ładnie określił niejaki Kurski. 'top20' też się pyta więc na pewno nie wie. Można by jednak spytać Prezesa lub może eksperta od Smoleńska czyli Antoniego na jakim etapie są negocjacje w sprawie zwrotu wraku. W końcu jak rządzili poprzednicy to odgrażali się że załatwią tą sprawę bardzo szybko. No więc, kiedy nastąpi zwrot? Bo gdzie jest wrak to wszyscy wiedzą, nawet jeżdżą tam komisje ekspertów żeby go badać.
 9. Pod warunkiem że można sprawdzić w praktyce jakąś koncepcję czy się podoba zanim się w nią zainwestuje. Na podstawie czyichś opisów to już jest ryzyko że gust i słuch osoby opisującej nie jest zgodny z naszym.
 10. Kanalie i zdradzieckie mordy też się dzielą na lepszy sort i ten gorszy. Np. taki były tow. Piotrowicz to dobra zdradziecka morda i kanalia inaczej. Chyba.
 11. Lepiej nie podsuwaj "wszystkim" takich pomysłów bo jeszcze je zrealizują i wykończą Prezesa i kto będzie przewodził Polsce ;-).
 12. Trudno by mi było się przełamać do takiej koncepcji zwłaszcza ze wstęgą i to chyba klasyczną, ale wiem że ludzie mają różne pomysły, być może że słuszne tylko takie eksperymenty są kosztowne a efekt może nie pasować do czyjegoś wyobrażenia o dobrym brzmieniu. Wolę bardziej klasyczne i bezpieczniejsze koncepcje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.