Jump to content

Lech36

Użytkownicy
 • Content Count

  12390
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  36

Lech36 last won the day on April 21

Lech36 had the most liked content!

Community Reputation

12053 Dziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. PRO 1000 to mechanika stosowana w GX400 i GX650 plus elektronika w oddzielnej skrzynce o podstawowym stopniu wyrafinowania, nic nadzwyczajnego. Revoxy też mają podobną elektronikę jak i również stare Studery takie jak np. A67. Revoxy i Studery są solidniej wykonane od Akai, ale trwałość głowic jest w GX-ach bezkonkurencyjna. Revox lub Studer ze zużytą głowicą to konieczność wydania sporej kwoty pieniędzy na nowe głowice.
 2. Można też uzyskać na Akaju jakość, nie wprowadzaj kolegi w błąd. Na Revoxie uzyskasz jakość tylko pod warunkiem że głowice będą mało zużyte. Jak będą mocno zużyte to lepiej pójść w firmę Akai, ale to oczywiście już indywidualna decyzja zależna od osobistych preferencji. Po wielu latach oba sprzęty prawie na pewno będą wymagały co najmniej kalibracji a często też różnego rodzaju interwencji serwisowych chyba że sprzęt będzie pochodził od perfekcjonisty i będzie utrzymany w nienagannym stanie. A tak na marginesie to w dzisiejszych czasach od jakości są inne rejestratory, analogowe szpule są od sentymentu i wyglądu choć oczywiście jak dają też możliwie wysoką jakość pomimo ograniczeń to jest jeszcze przyjemniej.
 3. A dlaczego chcesz wkładać głowę w imadło do słuchania muzyki? Przecież to może być bolesne i zdecydowanie pogorszy komfort odsłuchu.
 4. Cały czas dyskutując na forum słucham muzyki, no może teraz mam przerwę bo "mała żonka" ogląda jakiś film, ale jutro od rana jazda ze słuchaniem.
 5. Żeby lepiej rozumieć swoje hobby i nabrać szacunku do nauki, ale oczywiście nie ma żadnego przymusu.
 6. Jak poszukasz to znajdziesz film, film jest zagraniczny nie polski.
 7. Byli tacy co wykonali test różnicowy.
 8. Na obciążeniu pojemnością taki przebieg jest raczej normalny, ale lepiej żebyś pokazał wyraźniejsze zdjęcie i może też przebieg dla innych amplitud sygnału. Może pokaż przebieg dla niższej częstotliwości.
 9. To bardzo ciekawy i dobry monolityczny wzmacniacz mocy. Wystarczy popatrzeć na schemat struktury wewnętrznej.
 10. W jaki sposób to oceniłeś i kogo zaliczasz do tego wyższego "levelu"?
 11. A dlaczego przypisujesz to złe granie u ludzi przewodom? Przecież to niepoważne.
 12. Zaproponuj co wg Ciebie ma się zmienić w moim stosunku do muzyki?
 13. Najpierw musisz zmienić swój stosunek do nauki. To będzie można ocenić po Twoich wpisach na forum. Z dotychczasowym Twoim podejściem do niej nie warto Tobie niczego tłumaczyć. Nie musisz oczywiście zostawać naukowcem ale podstawy zjawisk związanych z audio prezentowane w różnych wątkach na forum dobrze by było przyswoić bo tylko wtedy poziom zrozumienia reszty będzie większy.
 14. A jak jest z Twoją nauką bo na forum nie widać postępów?
 15. Np. wzbudzaniem. Możliwe, nie znam się na tym ;-).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.