Jump to content

Lech36

Użytkownicy+
 • Content Count

  15730
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

Lech36 last won the day on February 29 2020

Lech36 had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

22581 Dwudziestotysięcznik

Audiostereo

4064

Bocznica

18517

1 Follower

Karta premium

Recent Profile Visitors

25883 profile views
 1. Lech36

  Audio mity

  Test kabli głośnikowych na ASR z użyciem precyzyjnego sprzętu pomiarowego, nie żaden test różnicowy ;-): [Hidden Content] I jeszcze ciekawy komentarz na forum ASR: "Witaj przyjacielu. Hej, posłuchaj ... wiemy, jak to jest. Uwierz mi, większość z nas też tam była. Spędziłeś lata trudząc się w błocie audiofilii. Przeczytałeś WSZYSTKIE recenzje. Obejrzałeś WSZYSTKIE filmy z YouTube. Odwiedziłeś WSZYSTKIE inne fora, na których wszystko zawsze ma znaczenie. Kupiłeś kable i małe rzeczy z mostkami, na których mogli usiąść, a korzyści były magiczne. Kupiłeś IEM o wartośc
 2. Jest, PiS logika 😉.
 3. Lech36

  Audio mity

  Z tym że powinieneś napisać gdzie się te szumy pojawiają? Czy to dotyczy innych wejść niż Phono, czy tylko Phono? W moim przedwzmacniaczu do aktywnego systemu ze zwrotnicą analogową wejście Phono nie jest zaślepione i na sąsiednich wejściach liniowych nie ma żadnych efektów ubocznych braku zaślepki w MM. Zwiększony poziom szumu na wejściu Phono bez podłączonej wkładki to normalne zjawisko.
 4. Lech36

  Audio mity

  Biżuteria jest zawsze dużo warta a audio szybko się dewaluuje, choć po niektórych starych sprzętach oferowanych w Polsce tego nie widać. Możliwe że niektóre z czasem stają się biżuterią ?.
 5. Nowy ład już praktycznie jest wprowadzony, zostało tylko podporządkowanie jedynie słusznej partii pozostałej części niezależnych sędziów i jeszcze resztek niezależnych mediów.
 6. Może jednak jest jakaś nadzieja że Polska jednak wyjdzie obronną ręką z PiS socjalistycznej rewolucji i wróci na tory harmonijnego rozwoju a nie tego PiS-propagandowego opartego o kreatywną księgowość mającą za zadanie zamydlić oczy unijnym analitykom.
 7. Lepiej w ten murek "y,,,,,ć" jakimś PiS-owskim łbem, będzie większa korzyść ?.
 8. Rząd i PiS nie ma czasu na bzdety, musi walczyć z kontrrewolucją.
 9. Izba nałoży lub nie taką karę jaką ustali z Prezesem. Mafia nie krzywdzi swoich.
 10. Nie poddawaj się, takie rozwiązania z oddzielnym zasilaczem są znane. Dawno temu oglądałem fizycznie taki układ w jakimś niemieckim wzmacniaczu hi-endowym (nazwy nie pamiętam), wszystko działało idealnie. Kabel zasilający pomiędzy modułami miał chyba więcej niż 3 m. Nawet Jeff Rowland stosował takie rozwiązanie w swoim dwuczęściowym wzmacniaczu końcowym Model 10: [Hidden Content] Prawdopodobnie będziesz musiał przewidzieć więcej niż jeden kabel masowy pomiędzy dwoma modułami.
 11. Lech36

  Audio mity

  To prawda, ale prawdopodobnie wielu hobbystów nie chce oszczędzać na swoich sprzętach, dowód to często wydawane ogromne kwoty na kable połączeniowe i .................. sieciowe ?. Hobby ma swoje prawa.
 12. Lech36

  Audio mity

  Prawdopodobnie niewielu, w Polsce każdy audio hobbysta wie wszystko najlepiej sam. Rzadko potrzebuje rad a zwłaszcza takich rzetelnych technicznie. Woli takie umocowane w voodoo ?. A jeszcze jak ktoś zaczyna podważać jago wiarę w jego słuch proponując rzetelne technicznie testy porównawcze oparte o procedury techniczne to już jest prawie wrogiem publicznym nr 1.
 13. Lech36

  Audio mity

  Jestem chyba dziwny ?, podoba mi się styl zewnętrzny z rynku PRO. I ceny są tam rozsądne, choć nie zawsze niskie.
 14. Lech36

  Audio mity

  Ja robię w sprzęcie za rozsądne pieniądze który spełnia wysokie standardy jakości technicznej, na pewno dużo wyższe niż możliwości percepcyjne ludzkiego słuchu. Nie mam z tego powodu kompleksów bo wiem co może sprzęt bardzo drogi. Miałem z takim w przeszłości do czynienia w różnych sytuacjach, domowych i pokazowych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.