Jump to content

Lech36

Użytkownicy
 • Content Count

  13538
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  44

Lech36 last won the day on January 14

Lech36 had the most liked content!

Community Reputation

16076 Dziesięciotysięcznik

Informacje profilowe

Recent Profile Visitors

17059 profile views
 1. U mnie chyba już poświęcili, działa na razie normalnie ;-).
 2. Może w dzienniku lub Szkle coś pokażą? Na żywo nie mogę patrzeć na to indywiduum.
 3. W ten sposób tworzony jest kult jednostki i nawa właściwa historia. Skąd my to znamy?
 4. Przecież u niego to standard. Bredzenie Dudusia nie powinno już nikogo dziwić, tylko sekta stoi za nim murem, ale to też nie powinno dziwić, sekty tak mają.
 5. Mijasz się Kolego z prawdą, w PZPR była dyscyplina przy głosowaniach, teraz też jest dyscyplina, ale w PiS a więc to PiS=PZPR.
 6. "Brudny interes" to czai się głównie w partii PiS, różnica jest tylko taka że idee na których opiera swoje działanie PiS nie są "piękne" tylko też brudne jak ich interes.
 7. Kiedyś ludzie namaszczani przez PZPR dawali sobie radę na każdym stanowisku i każdej branży na jaką zostali rzuceni przez partię to czemu Bernadeta miałaby nie dać sobie rady? W końcu "komuna" już prawie wróciła.
 8. Jak w stadninie koni w Janowie, z tym że tam chyba nie było konkursu.
 9. Zależy ilu swoich (PiS-owców) jest w komisji do której należy decyzja.
 10. Może ktoś zapomniał uzupełnić poziom oleju w silniku forum i teraz ten silnik się zaciera ;-))).
 11. To i tak dobrze że tam jest konkurs na to stanowisko bo mogła je objąć z polecenia/rekomendacji np. Prezesa czyli I sekretarza KC PiS.
 12. Ilość $ na lokacie i ilość, może nie napisanych ale przeczytanych postów na pewno powoduje działanie z większą swobodą, rozmachem i zrozumieniem zagadnień towarzyszących hobby zarówno fizycznym jak i technicznym i mniej ważnym, ale silnie oddziałującym na organizm hobbysty wpływem czynników marketingowych. 😉
 13. PiS grabi ze znacznie większym rozmachem a do tego zachowują się jak ostatnie chamy z nikim się nie licząc. To nowość w czasach ostatnich rządów w Polsce.
 14. Tak się zastanawiam czy chamstwo które wylazło z "parlamentarzystów" PiS-owskich w parlamencie UE nie było tym rzeczywistym "pluciem" na własny kraj i większość która nie głosowała na PiS. Cały czas PiS również tu w kraju pluje w twarz tej większości. PiS pokazał z jakimi chamami ma do czynienia Europa. W końcu za tymi chamami stoi ca. 40% wyborców których nie ruszają nawet ciężkie afery w wykonaniu PiS-owskim. To nie napawa optymizmem na przyszłość. Będzie tylko plucie jadem i grabienie kasy oraz zubażanie społeczeństwa w imię chorych wizji przywódcy sekty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.