Jump to content

Lech36

Użytkownicy+
 • Content Count

  15520
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

Lech36 last won the day on February 29 2020

Lech36 had the most liked content!

Community Reputation

21527 Dwudziestotysięcznik

Recent Profile Visitors

24549 profile views
 1. Zgadza się, ale czy to jest ten sam mastering w obu przypadkach? W wątku o przetworniku RME porównywano w różnych formatach zapisany te samo gęste nagranie. To prawidłowo zrobione porównanie.
 2. Jak przyjdą wybory to podejmę decyzję. Duda niestety od dawna do tego profilu nie pasuje. Może być Biedroń, byle nie podwładny PiS
 3. W cyfrowych zwrotnicach aktywnych firmy Hypex wszystkie samplingi wchodzące na wejście S/PDIF do częstotliwości 192 kHz są sprowadzane do częstotliwości 93,75 kHz. To dosyć dziwna wartość i byłem zaskoczony jak to zobaczyłem w parametrach, ale tak podaje karta katalogowa tego DSP. Hypex to ludzie z firmy Philips chyba by wiedzieli że takie operacje coś "psują" i nie robiliby takich sztuczek. To w mojej opinii tylko operacja czysto matematyczna w procesorze DSP, kształt obwiedni sygnału na wyjściu analogowym nie ulega zmianie z tego powodu, skraca się jedynie nieco dostępny zakres pasma przenos
 4. To nie dotyczy fabryk tylko PiS-owców których jest dużo a chęci do roboty mają mało, nie wszystkich to oczywiście dotyczy, niektórzy rzeczywiście pracują. Żeby zwracać uwagę innym najpierw samemu trzeba być w porządku w w/w kwestii.
 5. Tak, wiem że PiS broni trucicieli a ich wyborcom to nie przeszkadza. Trzeba wziąć się do roboty a nie do propagandowego pitolenia. Jaki problem rozpocząć produkcję w Polsce. Takie zastępy dzielnych patriotów chyba to potrafią.
 6. Możliwe, nie mam nic na przeciw, choć pewnie będą musieli działać w koalicji. Mam nadzieję że "rozdupcanie" kraju przez PiS nie będzie trwało aż do 2050 roku. Amerykanie szybko otrzeźwieli a uważani są w Polsce za słabszych od nas 😉. Czyżby u nas dominował "beton" partyjny?
 7. To oczywiste, ale czy będą słyszalne?
 8. W czasie pokoju to zwykłe poszukiwanie lepiej płatnej pracy, nic więcej. Pewnie to znasz.
 9. Możliwe że już jest czas na rozmowę co wnosi zmiana formatów w górę. Na co wpływa zwiększanie samplingu i czy w domenie słuchu coś to zmienia i co powoduje zwiększenie ilości bitów? W wątku w zakładce hi-end o przetworniku RME (tym z opcją nagrywania) jest sporo wniosków z testu rzeczywistego. które powinny wzbudzić zainteresowanie. Porównano tam pliki różnej rozdzielczości i z różnym samplingiem zrobione z tego samego materiału wyjściowego analogowego i gęstych plików.
 10. A Kolega to gdzie aktualnie mieszka? W kraju czy poza nim?
 11. A jakie korzenie ma Prezes? Ktoś to analizował? To może być ciekawe.
 12. Lech36

  Piłka nożna

  Problemy polskiej piki zaczynają się u podstaw, czyli w klubach. Trener reprezentacji już niewiele może zdziałać w temacie podstaw. Dobrze że jest paru zawodników grających za granicą. Oni patrzą najlepszych, ale nie wiem czy im się chce ryzykować kontuzje dla reprezentacji. Kasa jest tam nie tu.
 13. Polski odpowiednik J. Bidena.
 14. Z tym się można zgodzić, PiS walczy o trwanie przy korycie wszystkimi możliwymi środkami. Koryto uzależnia 😉.
 15. Jasne, winien jak zwykle Tusk. Nie zawiodłem się na fanie PiS.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.