Jump to content

Lech36

Użytkownicy
 • Content Count

  13742
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  47

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by Lech36

 1. Analog to systemy bogate we "własną" twórczość. Wytwarzają tyle syfu że aż dziw bierze że człowiek może tego słuchać. Źle to świadczy o percepcji ludzkiego słuchu skoro jednak słucha i jeszcze tworzy wątki z tytułami sugerującymi wyższość analogu nad CD, który już w tytule ma nie pozostawiać wątpliwości jakie ma być prawidłowe zdanie w tym temacie. A tymczasem technika mówi zupełnie coś innego niż sugeruje tytuł.
 2. Centrale obowiązują tylko w gospodarkach centralnie sterowanych a taką gospodarkę tworzy teraz PiS. W moim przypadku centralne sterowanie nie występuje , no chyba że żonę można uznać za taki sterownik (centralkę), ale nie zawsze działa skutecznie i często daje się przekonać że nie ma racji. W PiS tak się nie daje, dyskusja jest wykluczona, to co powie Prezes jest święte i musi być wprowadzone w życie. Najlepiej w trybie ekspresowym z nocnym głosowaniem w sejmie. Mafia/sekta.
 3. Za "dobrej zmiany" miało już być tylko polskie. Chyba coś im nie wychodzi, albo wszystko o czym mówili wcześniej to było w ramach propagandy sukcesu. Samochód elektryczny Morawieckiego miał być polski a tymczasem jest tak jak za poprzedników czyli składak. Po co było wydawać miliardy na nowe "elity" "misiewiczów"?
 4. Na Opolszczyźnie Powstaje nowa "polska" fabryka o dźwięcznej polskiej nazwie Umicore Marc Grynberg. Premier pewnie będzie dumny bo to fabryka związania z elektromobilnością. Umie ten nasz premier wszystko zorganizować ;-). [Hidden Content]
 5. Lech36

  Audio mity

  Niemożliwe, czyżby sound był elektronikiem ;-)?
 6. Centrala PiS zaleca chyba dla uspokojenia/wyciszenia organizmu wierzącego w Prezesa Disco Polo ;-).
 7. Lech36

  Audio mity

  10-12 bit i to tylko dla środka pasma bo na końcach pasma jest jeszcze gorzej zwłaszcza na górnym końcu.
 8. Jak na razie to słyszałem o ekspansji Polaków za Odrę. Zasiedlają tereny po Niemcach przesuwających się na zachód jak najdalej od wschodniego "ciemnego ludu".
 9. PKW też chyba zarządza PiS to przedstawianie im dowodów to tak jak z łapówką dla księdza via Jarosław K.
 10. W Grecji też przez jakiś czas wyglądało to dobrze, potem padło.
 11. Ci z pierwszych lat po 2015 zamienili się z innymi, nie odeszli grabią w innych sektorach.
 12. Teraz rządzą mega grabieżcy. Rwą wszystko co się da, wiedzą że może się to skończyć, pewnie dlatego podporządkowują sobie wszystkie organa ustrojowe żeby trwać przy korycie jak najdłużej. To przecież oczywiste, tylko ludzie zaślepieni tego nie widzą, ale może też przyssali się do koryta.
 13. Jak w gospodarce jest hossa to pieniądze są a jak bessa to mogą być ograniczenia czasem nawet znaczne, ale "ciemny lud" tego pewnie nie pojmuje bo przecież rząd dysponuje drukarnią pieniędzy więc co za problem dodrukować?
 14. Lech36

  HYPEX- zamówienie

  Nie "cyfrowe" tylko impulsowe ;-).
 15. A po co czytać, ułaskawienie Duda może dać w każdej chwili, np . profilaktycznie. Przecież prawo ma w du.ie. Jak "Dudę" powiesili nielegalnie to na śmietnik z "Dudą", inaczej zacznie straszyć z innego płotu.
 16. Jeden kiedyś powiedział/odpowiedział że "był zamach" ;-), więc chyba jakaś nowa wersja filmu o "zamachu" smoleńskim powinna być nakręcona żeby silniej zakręcić "prądnicą" ładującą "akumulatory" fanów sekty. W końcu "zamach" jest non stop badany przez Antoniego i jego podwładnych, kaska leci. W przypadku "ciemnego ludu" chyba jednak jeszcze propagandowo nośne.
 17. No właśnie gadam, odbiorcy sami dojdą do tego czy głosują na PiS czy nie.
 18. Może uda się załatwić przez osoby wspierające PiS kasę od rządu na taką produkcję. To w końcu nośnik dla "ciemnego ludu" który wydźwignął PiS do władzy (na/po trupach do władzy).
 19. A kiedy kolejna ekranizacja "zamachu" smoleńskiego?
 20. Gdyby nie było grabieżców i specjalistów od rozpierduchy z PiS to możliwe że już byśmy byli dużo dalej w tej pogoni za Europą.
 21. Od razu podwoić wszystkie emerytury i będzie super, przynajmniej przez chwilę ;-).
 22. A ta PiS-telewizja to nie umie sama zarobić na te zakupy? Inni nie potrzebują 2 mld wsparcia i jakoś żyją. Co jest z tą TV państwową? To chyba dowód na to że PiS-komuna się nie sprawdza w kategoriach ekonomicznych.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.