Jump to content

Lech36

Użytkownicy
 • Content Count

  14401
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  48

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by Lech36

 1. Im też jest lepiej, dużo lepiej, koszą/grabią kasę już pełnymi "garściami" i pewnie po wyborze "Długopisa" na drugą kadencję przestaną się czymkolwiek przejmować bo nikt już nie będzie im patrzył na ręce. Mafie na całym świecie marzą o takiej sytuacji.
 2. Lech36

  Polityka

  Ustawki 😉....."jaśniaku".
 3. Lech36

  Polityka

  Dla Prezesa bardzo dobry bo nigdy nie kwestionuje jego postanowień. Czasem jakaś ustawka pod "ciemny lud".
 4. Lech36

  Polityka

  Chyba państwo PiS-owskie. Z państwem polskim nie ma ono nic wspólnego, raczej z państwem mafijnym.
 5. Lech36

  Polityka

  To nie są reformy tylko "rozdupcanie" państwa pod potrzeby PiS. Mafia w natarciu.
 6. Lech36

  Polityka

  Jak by zrobili to by mogli im mówić co można publikować a czego nie, to tak jak Prezes mówi Prokuraturze jaką sprawą ma się zająć a jaką olać. Państwo PiS jednym słowem, to Wam się marzy?
 7. A jaki podniecony przy tym był jak to mówił, zupełnie jak po jakichś prochach albo innym zielsku.
 8. Lech36

  Polityka

  Złożą go w ofierze na rzecz zwycięstwa pączusia Prezesa 😉.
 9. Lech36

  Audio mity

  To nie jest szczyt głupoty w audio, znam lepsze, ale nie napiszę gdzie szukać bo stracę kolegów 😉.
 10. No bo on niczego jeszcze dobrze nie zrobił, podpisuje tylko to co mu każe Prezes bez zastanowienia czy dobrze robi. Taki "misiewicz" bis tylko po szkole w której prawdopodobnie nie uważał lub opuszczał zajęcia, dlatego jest mocno niedouczony i podpisuje wszystko co mu podsunie Prezes.
 11. Przecież to "długopis", często nie wie co podpisuje. Jak mu każą podpisać to podpisuje. Taki Nikodem Dyzma, tylko rzekomo po studiach. Przypuszczalnie chodzi o analfabetyzm wtórny. Długopis dalej będzie podpisywał ustawy które nam będą potrzebne żeby dalej się bogacic a was oszczamy . Szczajcie, szczajcie, na szczaniu daleko nie zajedziecie.
 12. Kornhauser to chyba nie jest polskie nazwisko, ale kto wie, ja się na tym nie znam. Oczywiście to nic złego że ktoś ma obce korzenie, mi to zupełnie nie przeszkadza.
 13. No to jak jesteś spryskany to możesz śmiało zagłębiać się w lasy w Polsce, tylko uważaj jeszcze na partyzantów 😉.
 14. Cóż za nagły przypływ patriotyzmu. Tylko uważaj na kleszcze w tym roku podobno mocno obrodziły. Na polskie kleszcze oczywiście, nie lubią a może lubią (?) wszystkich w których można się wgryźć.
 15. Poniekąd tak, w końcu mieszkali za granicą. W Polsce było trudniej, wyjechali żeby mieć lżej i nie ryzykować tak z kłócącymi się wiecznie stronami politycznymi, które co rusz doprowadzały kraj na skraj tragedii lub nawet poza ten skraj. P.S. Przyjedziesz walczyć do kraju w przypadku jakiej grubszej rozróby? Pewnie nie. Będziesz pewnie rozglądał się gdzie najlepiej spędzić urlop.
 16. Dużo, bo pracując tam (to nie jest grzech) jesteś tylko patriotą korespondencyjnym i to jeszcze takim który w razie jakiejś grubszej rozróby w kraju będzie się temu przyglądał z bezpiecznego miejsca tak jak niektórzy rządzący przed 1939 rokiem którzy po wybuchu wojny ewakuowali się do Anglii.
 17. Młodzi zazwyczaj niewiele potrafią oprócz gadania i rzucania haseł a'la Morawiecki na prezentacjach w Power Point.
 18. Demokratycznie się nie da ,postkomusze pomioty będę trzymać się koryta jeszcze bardziej od rodziców. No właśnie widać obecnie jak się trzymają koryta, gotowi są "rozdupcyć" gospodarkę byle trwać przy korycie, jak za poprzedniej komuny.
 19. Ale autorytarnego władcy to nie dotyczyło.
 20. W 89 to nie byłoby zle rozwiązanie. Każda komuna kiedyś kończy swój żywot, ta PiS-owska też kiedyś skończy. Czasem odbywa się to łagodnie jak w Polsce, czasem niestety drastycznie jak w Rumunii. Skorzystałeś z alternatywy jaką daje UE i podobno sobie chwalisz, czego jeszcze oczekujesz? Wielu Polaków skorzystało z takiej alternatywy. W kraju niestety zostało wielu nieudaczników i ci teraz głosują za rozdawnictwem. Nawet w rządzie jest wielu nieudaczników. Ten kraj się pogrąża. Ty też to zauważasz i dlatego się trzymasz z daleka od niego.
 21. PiS-wolność. PiS-profesjonalizm z takim rzeczywistym nie mający nic wspólnego. "Rzetelna" tylko w ocenie fanów sekty której ta "rzetelność" rozmiękczyła mózgi do granic absurdu. To nie informacja tylko propaganda w goebbelsowskim stylu. Tak tworzy się fundamentalizm w polityce i religii. Pewnie przed nami w krótkim czasie rysuje się perspektywa jakiejś wojny domowej. Obym się mylił, ale fanatyzm bardzo często się tak kończy.
 22. To efekt powołania się na "sznur" w Twoim tekście. Rozumiem że chciałbyś żeby w Polsce obecne podziały zakończyły się jakimś twardym rozwiązaniem, jak np. w Niemczech w latach 30 ubiegłego wieku.
 23. Argumenty są w zdaniu które cytowałem. Mnie nie przeszkadza że ktoś mnie będzie ignorował, ignorowanie to element stale obecny w dzisiejszych czasach, trzeba się do niego przyzwyczaić.
 24. TVP to ściek PiS-u. Wycieki z tego ścieku są wyjątkowo śmierdzące i trujące. To widać po niektórych wpisach na forum.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.