Jump to content

STi

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny
 1. @gavron04 dałoby radę wrzucić tutaj gerbery ? chętnie bym skorzystał 🙂
 2. STi

  Klub Xaviana

  Dokładnie tak. Mam już wszystko skompletowane i domki w trakcie budowy. Do pełni szczęścia brakuje mi tylko dokładnych informacji o małej cewce w torze tweetera. Niestety nie znalazłem chętnego na zmierzenie multimetrem.
 3. STi

  Klub Xaviana

  Panowie czy mógłbym prosić posiadacza XN250 aby podał mi wymiar głębokości dolnej podstawy oraz górnej (do załamania frontu) ? Ze specyfikacji Xaviana wynika, że głębokość ma 33cm. Niestety nie wiem jaki jest kąt pochylenia przedniej ścianki, wobec czego ciężko mi ustalić głębokość górnej podstawy
 4. STi

  Klub Xaviana

  Panowie orientujecie się może jaką wartość ma mała cewka w torze głośnika wysokotonowego w XN250 ? Może ktoś kto modyfikował zwrotnice ?
 5. Witam. Stoję przed trudnym wyborem i nie ukrywam, że odrobinę liczę na Waszą pomoc :) Budować Lebena CS300X czy kupić gotowca Yaqin MC10L ?
 6. STi

  Yaqin MC-10L

  Witam. Odgrzeje trochę kotleta. Miałem już tę lampę i myślę o powrocie do niej. Rozważam właśnie tę lampę i budowę DIY Lebena CS300X, która Waszym zdaniem lepsza ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.