Jump to content

hasos

Użytkownicy
 • Content Count

  1101
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

148 Dobry

Audiostereo

148

Bocznica

0

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Też mnie to zastanawia. No ale jak robią dual, to chyba wiedzą, co robią. Na 100 procent tego nie stwierdzę, ale z racji tego, że są to kable nieizolowane, wolę mieć je rozdzielone. Jak słuchałem ich splątanych, to miałem wrażenie, że grały gorzej niż rozdzielone. Ale to już trudno wytłumaczyć 🙂 Ale wrażenie było.
 2. Bo nie jest. Ja mam singla i mam je ułożone w odległości od siebie, podobnie IC. Ale kolega ma duala i też jest ok, miałem je na teście i nic mi nie przeszkadzało. Jak dla mnie single nie jest problem. Ale co kto woli.
 3. Tak, Duelundy to świetna rzecz. Duala u nas nie ma. Z UK lub z Danii trzeba ciągnąć.
 4. Kabel głośnikowy Duelund 12ga i zapomnisz o kablach. Do tego 16ga do interkonekt.
 5. Super. Dobra decyzja 🙂 Z czym będą grały?
 6. Standy pod 30.1.
 7. Mam projekt pod 30.1 tontrager, trzeba go tylko zmodyfikować, gdyby miały być pod wymiary 7. Chociaż ja mam 7 na wersji od 30.1 i jest ok :) Kiedyś zrobię pod wymiary 7.
 8. Też polecam w typie tontrager. U dobrego stolarza do zrobienia za ok. 700-1000 zł. Metal odradzam. Wyszczupla dźwięk.
 9. No tak, funt zapewne dołoży swoje. Ale nawet regularna cena standard vs XD to różnica ok 50%. P3 za 12 tyś. A były po 8 🙂 Jak dobrze, że przekonałeś mnie do tych 7 w ostatniej chwili. Bo teraz jak zmienię, to tylko na 40. A nie nastąpi to szybko. Szybciej zapewne kupię Lebena 600 i zmienię dac. Później wzmak gramofonowy Lebena i Nottingham gramik. I później już tylko płyty.
 10. Ceny szokujące. Ja za nowe 7 po rabacie dałem 9 tyś. A za 30.1 10600 🙂 Alan zaszalał. Szkoda że nie poszedłeś w 7XD.
 11. Tego chorda miałem. Najgorsze co może być do Harbeth to ten kabel 🙂 zobaczysz co da ci duelund. Jak byś podpiął nowy wzmacniacz z półki wyżej. Ja mam jeszcze IC na 16ga. To jak są, to co kolega pisał, że nie ma XD w PL. Może chodziło o 7. A kolor sciemnieje, normalna rzecz w nowych. Dałeś za nie 21 tyś?
 12. Czyli jednak da się kupić XD u nas? Gdzie brałeś? Kup do nich duelund 12ga i koniecznie drewniane standy. Na metalowych będą grały ostro.
 13. Nie. Na testach miałem 5+ i było ok. Na 100% nic ci nie będzie buczeć. A 7 to jest aksamit w graniu. Serio. Namawiam, bo sam błądziłem i trochę kasy straciłem. Na P3 nie wyobrażam sobie słuchania np. fortepianu przy niższych poziomach głośności. Dźwięków basowych nie będzie. Do 7 kupisz/zrobisz drewniane standy i będzie git.
 14. Ja tam nie wiem. Miałem 30.1, mam 7es3. W 30 średnie były mało dociążone, scena była płaska i bas bardzo punktowy, góra i wyższa średnica mocno podbite i natarczywe w bliższym polu. Scena dość płaska, brak pogłosów związanych z akustyką sali/miejsca. Pod tym względem 7es3 to jest przepaść. Obecnie bas i dociążenie w 7 jest spoko, nic mi nie przeszkadza, ale nie wyobrażam sobie, by miałoby być tego mniej, a w P3 nie będzie tego prawie w ogóle. Ale co kto lubi. Może jak wzmak będzie bardzo gęsty, to się zrównoważy. Jak kolega chce kupić na już, to brać co jest. A jak jest cierpliwy i
 15. Kolego, nikt w PL nie słuchał, bo ich nie ma. Jeden kolega ma 40 XD @maciek36, a drugi P3 @Patryks26. Z tego, co piszą na zagranicznych forach, są bardziej konturowe, bardziej przejrzyste i szczegółowe. Mniej płynne i mniej ciepłe/gęste. I tyle. No i sporo droższe. Jednym podobają się bardziej (ci wolą granie bardziej przejrzyste), innym mniej (tym podobają się zwykłe, lubią ciepło i płynność). Ja bym kupił standardowe 7es3 jak gdzieś trafisz. Jak nie trafisz, kup XD i cieszę się muzą. P3, jak już pisałem, bym odpuścił. Pytałeś w [Hidden Content]? Mieli demonstr
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.