Jump to content

hasos

Użytkownicy
 • Content Count

  178
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Neutralny

About hasos

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hasos

  HARBETH Club

  Bardzo wszystkim dziękuję. Poczytam, odwiedzę Strefę (już byłem sprawdzić małego Lebena) i udam się do Q21, by sprawdzić resztę.
 2. hasos

  HARBETH Club

  Szanowny kolego, ja wiem, co lubię i czego szukam, i posłucham, to jasne. Niestety we Wrocławiu nie mam na zawołanie tych kolumn, a wyjazd do Łodzi z dnia na dzień nie jest możliwy. No i warto chyba poznać opinie doświadczonych użytkowników na temat tych kolumn. Jeśli nie masz ochoty podzielić się wiedzą, nie rób tego, nie ma takiego obowiązku, ale też pozwól innym to zrobić. Ty nigdy nie pytałeś? Szedłeś, słuchałeś i kupowałeś? Tysiące stron tu o sprzęcie napisano. Skoro można słuchać, a nie pytać i pisać, to po co to forum? O czym jest te 162 strony tego wątku? No, to tyle w tym temacie. Będę wdzięczny za inne opinie.
 3. hasos

  HARBETH Club

  I jeszcze kwestia przestrzeni. Czy rzeczywiście jest kiepska, tak jak tu piszą? http://audiosystem.com.pl/media/media/reviews/Compact_7_ES-3_-_HFM_2009-02.pdf
 4. hasos

  HARBETH Club

  W kategoriach obiektywnych :) To może nie tyle w czym są lepsze, ale co je głównie różni.
 5. hasos

  HARBETH Club

  A 30.10 i 7es - miał ktoś może obydwa modele i może wskazać, które są "lepsze"?
 6. hasos

  HARBETH Club

  Dzięki za opinie. Właśnie widzę, że do nich raczej stosuje się lampy grające po tranzystorowemu albo właśnie tranzystory, choć taki całkiem analityczny chyba by mi nie podpasował. Tak myślę, że dobry byłby taki, który dociąży najniższy bas, ale to tylko dywagacje. W tej materii trzeba będzie posłuchać i sprawdzić. Może taki SOL 2? Alternatywą, z tego, czy tam, może być Spendor. Zastanawiam się też nad czymś z Dynaudio, ale tu to już musi być rzeczywiście dobry wzmak za większą kasę.
 7. hasos

  HARBETH Club

  Przymierzam się do zakupu 30.10 lub 7es (jeszcze przed słuchaniem) i mam kilka pytań. Będę wdzięczny za odpowiedź: 1. Z jakim wzmacniaczem do 10 tys. najlepiej połączyć te kolumny? Wolałbym lampę/hybrydę, ale rozważę i tranzystor. 2. Jak zachowują się te kolumny przy cichym graniu? 3. Jak wygląda w nich scena? Czy jest kształtowana w głąb, czy raczej do przodu? 4. Jakie modele innych marek mogą być dla nich konkurencją? Np. mają lepszy bas?
 8. Najpierw sprawdzę hybrydę i zobaczymy.
 9. To dlaczego na sprzedaż, skoro wyjątkowy? Ale dostępny gdzie? Tylko u konstruktora?
 10. A co zastąpiło mk2?
 11. hasos

  Klub_Lebena

  A czy któryś z kolegów lebenowców miał styczność z którymś Larem? Lampą czy hybrydą?
 12. Kiedy można się spodziewać dostępności IA-50? Czy pojawienie się tego wzmacniacza powoduje wycofanie 30mk2?
 13. hasos

  Spendor Club

  Dzięki. Posłucham i zobaczymy. Akurat A2 posłucham niestety z nie z Haiku, ale Lebenem i LAR, ale jakiś pogląd będzie.
 14. W przyszłym tygodniu posłucham w końcu Haiku i zobaczymy. Które kolumny z Audio-On polecacie sprawdzić? A po świętach LAR i Leben.
 15. hasos

  Spendor Club

  A jak z mocą Haiku? Wystarczyło? Ja się zastanawiam nad Origami 6550, Jak na twoim zestawie gra np. taka Metallica czy Depeche Mode?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.