Jump to content

hasos

Użytkownicy
 • Content Count

  647
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

46 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale ciekawe, że pochwalił LS6. Chętnie bym ich posłuchał.
 2. [Hidden Content] Chyba pierwszy test H. w tym piśmie 😊
 3. No Ultra Neo to koszt jednak ciut większy niż Usbridge :) Jak policzysz te 6 tys. katalogowo i do tego dac, to zapewne i znajdzie się coś lepszego, np. jakiegoś wyższego Lumina można już testować. I masz AiO, bez kombinowania. Cieszę się, że zwykły jest na poziomie Usbridge Sig.
 4. Trzeba będzie więc wypożyczyć i przetestować, jak się ma do Usbridge Sig. Bo w necie czytałem opinie, że jednak Sig przoduje. Ale zobaczymy.
 5. Czyli wtedy jest jak z Volumio? Że Tidal gra na urządzeniu, a nie jest przekazywany z telefonu czy kompa? Czy ten LMS ma jakieś ograniczenia próbkowania?
 6. No chyba nie do końca, bo i tak musisz mieć odpalone urządzenie (telefon, komp), by ten Tidal był skądś przekazywany. Do NAS i Roon jest to na pewno bdb rozwiązanie.
 7. Też myślałem o Sotm, ale z racji tego, że wymaga on stramowania z innego urządzenia lub nas, odpuściłem. Nie mówiąc już o odpaleniu Tidala, do którego najlepiej mieć chyba Roon? W każdym razie gdyby był to samodzielny player z jakimś sensownym softem, to mógłby być hitem sprzedaży. A tak wolę usbridge sig za połowę ceny 😊
 8. Ten zasilacz liniowy wniósł u ciebie znaczącą poprawę?
 9. Sprawdź na routerze, jakie ma IP i wejdź przez IP, wpisując je w adres przeglądarki. Chociaż dziwne, bo po volumio.local powinno znaleźć samo.
 10. Van Damme i Mogami moje - kupione na start za grosze. Teraz wypożyczam i testuję :) Póki co wyszło na to, że lepiej mi pasuje kabel za 140 zł niż za 1400.
 11. Ja akurat głośnikowe też słyszę. Np. Tellurium Black II vs Van Damme. Póki co jest Vandamme. Niebawem będzie Chord Clearway. Zobaczymy. Teraz mam od nich interkonekt i będę porównywał z Mogami 2549. A w tygodniu osławiony Balden i Duelund :)
 12. Wolę mieć dużą skalę na potencjometrze, tak by nie robiło się szybko głośno. Czyli 1 albo 2. Zobaczymy.
 13. Jakie napięcie macie ustawione w Qutescie? To ma jakiś wpływ na dźwięk? Lepiej dać 2 czy kombinować z 1 i 3?Jakie to są różnice? Wzmacniacz ma 775mv.
 14. hasos

  Klub_Lebena

  Serio? Żadna firma nie produkuje tego typu lamp? Nie da się tam nic innego włożyć? Tak jak np. przy el34? Tyle o tym Lebenie czytałem i nie natrafiłem na taką informację? Czyli teoretycznie może tak być, że za kilka lat sprzęt będzie bezużyteczny, gdyby zabrakło lamp?
 15. O, taki cieplutki wzmak dla nich to jak znalazł, bo odebrałem je jako jaśniejsze niż P3, rzeczywiście mocno przejrzyste, ale też z mniejszym basem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.