Jump to content

hasos

Użytkownicy
 • Content Count

  766
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

58 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. hasos

  Sugden a21se

  Czy przy wypożyczeniu sprzętu pobierana jest u Was kaucja?
 2. Pytanie, do jakich dac podłączacie te źródła.
 3. Czyli Sol został, a kolumny do wymiany? Na co padło? Też z tego względu wybrałem Sola, choć gdyby tak ciut więcej wypełnienia miał, to byłoby tylko na plus.
 4. Nie kusiła cię lampa pod te zacne paczki?
 5. Chyba rzeczywiście najlepiej będzie po prostu przetestować. Odezwę się po urlopie. Duży minus u mnie to okno za plecami, ale z tym nic nie zrobię. Może jakieś zasłony wchodziłby w grę, ale ja i tak więcej słucham, siedząc w innym miejscu, niż w tym "odsłuchowym". Ale może warto spróbować. Bocznych paneli nie mam zbyt gdzie dać. Z jednej strony mam więc kwiatka :), a z drugiej stoi szafka, a na ścianie jest ozdobny panel jak na foto. Najlepiej byłoby postawić kolumny właśnie na tej ścianie, ale niestety nie do wykonania obecnie.
 6. Tak w ogóle nie mają sensu, czy wstawienie tylko za głośniki, bez rozmieszczania kolejnych w innych miejscach?
 7. Bardzo ładnie to wygląda :) Mógłbyś podesłać na PW namiary, gdzie kupowałeś ustroje. Czy danie tylko tych poziomych za kolumnami wniosło jakąś poprawę?
 8. Mam pytanie dotyczące paneli akustycznych. Nie znam się na tym, nie mam też zbyt dużych możliwości lokalowych póki co. W przyszłości na pewno zrobię to porządnie. Na ten moment jedyne, co mogę zrobić, to dać panele za kolumnami. Czy takie umiejscowienie paneli akustycznych, jak na poniższych zdjęciach znalezionych w necie, będzie miało jakiś pozytywny wpływ? To, co chciałbym ewentualnie osiągnąć, to ogólna poprawa akustyki. Pomieszczenie 18 mkw, kolumny (Harbeth 30.1) stoją na długiej ścianie, jakieś 30 cm od ściany. Pomiędzy oczywiście TV, przed stół i dywan, dalej kanapa a za kanapą od razu ściana z oknem... Wiem, niezbyt dobrze. Po bokach kolumny mają dużo miejsca. Siedzę od kolumn jakieś 2,5 m (załącznik). Jakie by miały być to panele: pochłaniające czy rozpraszające?
 9. Bo trzeba kupować w sklepach, gdzie sprzedawca jest frontem do klienta :) A jak ktoś nie sprawdza ofert z różnych sklepów, to już jego sprawa.
 10. Trzeba też brać pod uwagę, że oficjalne ceny sobie, a realne przy zakupie sobie. Ja jest bardzo zadowolony z uzyskanych rabatów.
 11. U1 mini to sam transport bez dac.
 12. Super zestawienie :) Ale chodziło mi jak masz podłączonego Lumina do tego reapetera. Tak jak pisałem? Kabelkiem do niego, a reapeter łączy się po wifi z routerem? Będę musiał zgrać wypożyczenie Lumina i zakup tego ustrojstwa, ale po urlopie spróbuję i zobaczymy.
 13. Czyli co do czego masz podłączone i jak śmiga Tidal?
 14. I rzecz najważniejsza. Jak śmiga na tym połączeniu Tidal.
 15. Możesz napisać coś więcej? Jaki model? Jak masz skonfigurowaną sieć? Jak podłączone urządzenia? Czy to jest urządzenie, która przekazuje sygnał internetowy przez gniazdko prądowe? Jak rozumiem, wtykasz to do gniazdka, do tego podłączasz kablem Lumina, a samo urządzenie łączy się po wifi z routerem? Ja mam coś takiego jak Punkt dostępu TP-LINK TL-WA901ND N300. Podłączyłem go kablem do Lumina, a z routerem próbowałem połączyć przez wifi, bo urządzenie było w trybie klient. Nie zadziałało. Z laptopem natomiast działało. Z Usbridge też, ale tu już np. rwał się sygnał. Dopiero podpięcie karty wifi załatwiło sprawę. Do wielki minus Lumina, że nie ma wifi. Przy dzisiejszej sieci nie ma problemu z transferem. Ale może potestuję po urlopie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.