Jump to content

hasos

Użytkownicy
 • Content Count

  949
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

102 Dobry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U nas póki co jakoś niezbyt widać przeceny. A wręcz popodnosili ceny, bo korona, bo euro itp. Ale jak się jest zdecydowanym na zakup w salonie, to można sporo stargować. Tak ok. 30% to lekko.
 2. Wydaje mi się, że akurat u ciebie, podobnie jak u mnie ze wzmacniaczem Haiku, nie będzie łatwo. To dość niszowy sprzęt, a w dodatku za kupę kasy. Za 13 tys. to już można sporo kupić. Do tego serwisowany, pilot rysa na rysie i rysa na urządzeniu. Będzie trudno. Zapewne do 10 tys. dobijesz. Niestety, takie są realia. Harbethy 30.1 niemal nowe sprzedałem za 8800 zł. Kupione nowe w okazyjnej cenie, ale i tak strata 1800 zł.
 3. Moje preferencje są jak widzę dość odmienne od waszych. Ja uważam, że Harbethom, zwłaszcza P3, 30.1, bardzo dobrze robi wzmacniacz barwny, dociążony, z masą. Teraz mam neutralny wzmacniacz i nie jest to dobre zgranie, dla mnie. Ja jednak wolę kolorowe granie.
 4. Podobno Harbeth + Luxman = match made in heaven :) No tak, zapewne, ale to nie ten budżet niestety. Zobaczymy.
 5. Haiku Sol 2 Sig [Hidden Content]
 6. Moje 30.1 pojechały w świat do Krakowa. Nowy właściciel zadowolony - niech mu dobrze gra :) Na Alle są dwa ogłoszenia z SHL5, jedne 35 Anni. Żebym tak miał więcej miejsca, to przynajmniej bym ich posłuchał. U mnie 7 już dwa tygodnie grają. To jest to, czego szukałem. Teraz tylko wzmak dobrać (na test czeka Leben 300f i XS3, ale pandemia pokrzyżowała wysyłkę), jakieś kabelki potestować i zacząć zbierać na drapaka. Jakiegoś Nottinghama może z pre Lebena. Zobaczymy. Qutesta to raczej nie wymienię, nie widzę dla niego konkurencji na tym poziomie.
 7. Racje, dla mnie Lumin grał zbyt dyskotekowo, skrajami pasma. Zupełnie nie podszedł :) Qutest z Sol 2 sig i obecnie z Harbeth 7es3 gra fajnie. Choć i tak Sol do wymiany.
 8. Ja mam Qutesta. Gra fajnie, lepiej niż Lumin d2 czy strumieniowiec atolla. Trzeba uważać na kolumny. Z chudymi może być za chudo.
 9. Lobby, dobre :) Więcej realizmu, drogi kolego. Ja mam Harbethy + Haiku :)
 10. To tak jak gadanie na Harbethy: sklejka, wkręty, kabelki van damme. Może i tak, ale ja się cieszę piękną muzą z nich płynącą i tyle :)
 11. Dokładnie o to chodzi. Recki p. Szymona są tak samo marketingowe, jak p. Filipa (choć oni akurat piszą, jak trzeba, że coś jest nie bardzo). Tylko p. Szymon ogłosił się tym obiektywnym ;). I robi swoje recenzje w mniej profesjonalny i kulturalny sposób. Nie mówiąc już o kasowaniu komentarzy pod testem, nawet takich wyważonych. Strasznie odrzucające dla mnie towarzystwo. A że szmatka: no cóż, jak dobrze gra, to niech i tam będzie ircha z biedry wsadzona.
 12. Obnażył :) Dobre. Zalecam nieczytanie tekstów pana od remizy w fioletach, dla którego nic na świecie nie jest lepsze od 16hz i jego wzmacniaczy.
 13. Bo? Zażartować nie można, czy jak? Trochę luzu, kolego.
 14. Pewnie soft musi się wygrzać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.