Jump to content

hasos

Użytkownicy
 • Content Count

  1024
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

122 Dobry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja ewentualnie mógłbym nabyć taki [Hidden Content] I do tego dysk 4 tb na początek.
 2. Ikona PWR jest zielona, więc chyba ok. Niestety nie wiem, jak miałbym sprawdzić to napięcie. Z jakiego NASA korzystasz? Masz go wpiętego bezpośrednio do routera czy masz też switch?
 3. To chyba nie będzie to. Może wczytanie takiej ilości danych, czyli 1 tb, to już za dużo? Bo jak usunę część muzyki, to wczytuje i działa.
 4. Zwykły usb, bez zasilania. Ale do tej pory śmigał, nic się nie działo. DSD czy FLAC czytał bez problemu. Pod kompem nie sprawia problemów, nawet TV go czyta bez problemu.
 5. Ostatnio Usbridge nie chce mi czytać dysku usb. Do tej pory nie było problemu. Dysk 2TB, zajęta połowa. Zrobiłem format dysku i nadal jest problem. Wczytuje część muzyki albo w ogóle. Ostatnio też tak miałem, ale pozmieniałem nazwy głównych folderów i dysku i zaskoczył. Ostatnio dorzuciłem ze dwa albumy i problem wrócił. Coś można na to poradzić?
 6. Gdyby 600 była trochę tańsza, tobym ją już dawno kupił i zapomniał o zmianach wzmacniacza. Do tego kiedyś phono Lebena i gramik. 300 mi się podobała z 30.1 i 7, gra to fajnie. Ale czuć, że można lepiej. Uznałem, że poczekam na dobrą cenę 600. No i jest jeszcze Haiku na 211, to mogłoby być coś.
 7. No być może, ja mam specyficzne upodobanie do ciepłego i ciężkiego dźwięku i do takiego chcę dążyć, więc moje opinie nie są może miarodajne. A druga sprawa, że bas w 30.1 jest specyficzny.
 8. Ale że co? Nie mam racji? A może nie ma buły, bo 7 nie mają basu 😉 Mimo wszystko z 30.1 dobrze jest posłuchać takiego Luxmana, ale też czegoś cieplejszego. Ja je sprzedałem, bo były dla mnie ciut za krzykliwe z neutralnym wzmakiem i dac. Z lampą grały lepiej.
 9. U mnie Duelund 12ga już gra jako głośnikowy. No nie wiem, gdzie tu jest niby ta buła na basie :) Teraz jeszcze IC dorobię na 16 ga.
 10. Miałem 30.1 i polecam do nich coś po cieplejszej stronie, może nawet lampę. One mają podkręconą górą i wyższą średnicę i to im trzeba przytemperować. No chyba że lubisz intensywniejsze granie, to wtedy coś neutralnego. Ale na pewno coś z wypełnieniem.
 11. Nie chodzi mi o biedę, ale poczucie estetyki/design.
 12. Ok, Harbethy są super, ale ktoś może zapragnąć zmiany i chcieć jeszcze lepiej, ale utrzymane w podobnym klimacie. To nic nadzwyczajnego, zawsze można znaleźć coś lepszego. Kwestia środków.
 13. Alan zapewne stwierdził, że fornir jak i kable wpływu na dźwięk nie mają. Druga rzecz, że Anglicy to nie Włosi, nie przywiązują dużej wagi do estetyki i jakości wykonania i ładności. Harbeth, Naim, ich domy, mieszkania. No, motoryzacji z wysokiej półki im się udała trochę lepiej. Ale zawodna za to. Tak jak i włoską, ale ta przynajmniej ładna. A, ostatnio słuchałem zestawu za 100 t. Kolumny za 65 t tuby podpięte pod 300b i dac na lampach. Dramat. Jak wróciłem do domu, to się aż uśmiałem, jak te kolumny za 9 tyś. grają. I to w takim jak mój torze. Jakie kolumny w podobnym klimacie mogł
 14. Jak kupowałem 30.1, to pierwsza partia miała skazę, takie bardzo drobne dziurki i takie jakby białawe zatarcia. Koris bez problemu, z dnia na dzień, wymienił na nową parę. Później jak kupiłem 7 nie miałem już problemu, a jak bym chciał wymienić, to i tak już 7 nie było w standardowej wersji. Także jak jest coś mocno widocznego to albo domagać się obniżenia kwoty, albo wymiany. Jeśli mocno nie razi, to obniżenie kwoty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.