Jump to content

hasos

Użytkownicy
 • Content Count

  405
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy producent mógłby się pochwalić danymi szczegółowymi pomiarów wzmacniaczy typu szumy, dynamika, thd czy harmoniczne?
 2. Dlatego zapytałem, by wydaje mi się, że jak taki mocny wzmak dobrze napędza już od dołu, przy niskim poziomie głośności, to właśnie raczej na plus.
 3. Czyli taki np. PMA 2500 podpięty pod P3ESR nie będzie dobrym rozwiązaniem w małym pomieszczeniu?
 4. Zapytałem o optyczne nie bez przyczyny. Okazuje się, że w przypadku Qutesta, którego niebawem nabędę, ale pewnie nie tylko, to właśnie to wyjście jest najlepsze i wolne od szumów RF. Tak twierdzi konstruktor i potwierdzają to użytkownicy na HeadFi. Czy to HifiBerry Digi jest lepsze/gorsze niż Allo DigiOne?
 5. Sotm, z tego, co piszą, jest super w tej cenie. Problem jest taki, i tu widzę jego minus względem maliniaków, że nie jest to samoistny player, ale potrzebuje do działania "czegoś" z zewnątrz, co dla mnie np. go dyskwalifikuje. Cena owszem trochę odjechała, ale bez zasilacza wychodzi ok. 1000 zł, więc nie jest aż tak źle, bo było wcześniej ok. 750 zł. A czy jest jakaś dobra nakładka do maliny, która ma wyjście optyczne?
 6. Przejrzałem wątek na Headfi, gdzie testowali różne zasilacze, i większość uznała, że ten oryginalny jest ok, inne często zbyt wyostrzały dźwięk. Także póki co nie będę kupował zasilacza do dac (jeszcze go nie mam). Jakie masz źródło do daca? Czy masz możliwość przetestowania połączenie przez toslink? Jest wiele opinii na headfi, że jest to najlepsze połączenie, o wiele lepsze niż np. usb. Trochę szkoda, bo usb ma największą przepustowość, ale ponoć to właśnie toslink ma najlepszą jakość, bo nie ma jakichś tam szumów RF. Potwierdza to sam konstruktor.
 7. Zamowiłeś w Allo? Ile cię wynosiło w zł? Wziąłeś z ubudową?
 8. Pytałem w Botlandzie, czy mają jakieś informacje na temat dostępności Sig. Napisali, że producent poinformował ich, że "cały czas pracują nad zgodnością certyfikatów". I nie wiadomo, kiedy będzie. To w sumie dziwne, bo przecież sami na stronie sprzedają ten produkt. Francuzi też już sprzedają.
 9. Mam pytanie własnie do wejść. Które twoim zdaniem gra najlepiej? USB, optyk czy coax?
 10. O, to jestem ciekaw, jak go ocenisz.
 11. Co w zamian? Zostaje malina?
 12. Zerknąłem na poprzednie wersje tego wzmacniacza. Dziwne, że każda kolejna miała wyższe szumy i niższą dynamikę.
 13. No u mnie będzie właśnie na odwrót :) Odsłuch w bliskim polu na niskich poziomach głośności.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.