Jump to content

tanebo

Użytkownicy
 • Content Count

  173
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Tyle że moje pytanie padło raczej w kontekście układów zbalansowanych.
 2. No właśnie nie bo z definicji pp sygnał przechodzi przez 0. A single ended nie. Czyli powiedzmy tak: w pp jedna lampa ciągnie a druga pcha a se albo obie ciągną albo obie pchają w tym układzie. Istnieją też układy single ended parallel. I rodzi się pytanie - czy single ended parallel to układ zbalansowany?
 3. Pytania laika. Single enden z defincji jest nie zbalansowany. Ale są takie końcówki jak Reimyo KAP-777 - single ended w którym pracują dwa tranzystory ale zmostkowane. Czyhli de facto jest to single ended (bo nie przechodzi przez 0) zmostkowany. Czy można coś takiego zrobić na lampach?
 4. tanebo

  guma

  Tylko że to mikronowe grubości a myślałem o czymś w rodzaju b&w pm1
 5. tanebo

  guma

  Jak pokryć przednią ściankę gumą? Nie znalazłem nic na ten temat w necie
 6. tanebo

  panzerholz

  Czyli taka sklejka na sterydach. W Polsce znana pod nazwą Lignofol. Buduje się z niej gramofony. Co sądzicie o takim materiale na obudowy? Firmowe są już z niej budowane [Hidden Content] znalazłem również materiał o właściwościach akustycznych materiału [Hidden Content]
 7. Czy są jakieś zasady mówiące jakie mogą być odległości między centrami głośników? Szukałem w necie i nic.
 8. Jak to działa w tym pudełku? Jak wyszukuje się stacje internetowe? Jak wyszukać konkretną stację? Po adresie internetowym?
 9. tanebo

  QTS>70

  cena nie gra roli
 10. tanebo

  QTS>70

  Mój błąd
 11. tanebo

  QTS>70

  Witam Szukam głośnika do linii transmisyjnej. Czyli qts > 70 i niskie Fs. Sęk w tym że znajduję same szerokopasmowe (Suprawox). Czy ktoś jeszcze produkuje takie głośniki?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.