Jump to content

tanebo

Użytkownicy
 • Content Count

  166
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak to działa w tym pudełku? Jak wyszukuje się stacje internetowe? Jak wyszukać konkretną stację? Po adresie internetowym?
 2. tanebo

  QTS>70

  cena nie gra roli
 3. tanebo

  QTS>70

  Mój błąd
 4. tanebo

  QTS>70

  Do 5 khz
 5. tanebo

  QTS>70

  Witam Szukam głośnika do linii transmisyjnej. Czyli qts > 70 i niskie Fs. Sęk w tym że znajduję same szerokopasmowe (Suprawox). Czy ktoś jeszcze produkuje takie głośniki?
 6. A co z kwestią skuteczności? Linie z niej nie słyną. Podobnie jak z wysokiej impedancji...
 7. Czy ktoś miał do czynienia z takimi obudowami? Podobno źle grają z lampami. Czy to prawda?
 8. W zasadzie w/w koncepcja wyróżnia się panelami na podłodze. Pytanie brzmi czy odbicia od podłogi aż tak wpływają na akustykę?
 9. tanebo

  Kup pan cegłę

  Czyli lepiej niż tynk, beton, lub cegła pełna. Lepsza jest tylko cegła z głębokimi fugami.
 10. tanebo

  Kup pan cegłę

  Oczywiście dziury skierowane do pomieszczenia.
 11. [Hidden Content] [Hidden Content] co sądzicie o tych cegłach jako zamienniku typowych cegieł w ścianie działowej pokoju odsłuchowego? Czy lepiej tłumiłyby?
 12. I to jest błąd. Pomieszczenie można adaptować wytłumiając lub rozpraszając. Rozpraszanie ma zalety: większy sweet spot, szersza panorama stereo. W studiu blackbird uzyskano pogłos 0,3 ale różnica między dźwiękiem bezpośrednim, a odbitym aż 30 dB, co w praktyce uzyskuje się głównie w komorach bezechowych. Takie warunki akustyczne powodują, że dźwięk jest niezwykle precyzyjny, ale jednocześnie nie ma w ogóle odczucia znajdowania się w „przegłuszonym” pomieszczeniu. Tu opinia o tym studiu Nadal uważasz że to szpanerski overkill?
 13. Ale to pomieszczenie nie będzie martwe. Pogłos 0,3.
 14. Chcę zbudować idealne pomieszczenie do odsłuchów.
 15. Rozwiązaniem czego? Dostać się tam można dzięki podnoszonemu podestowi. Jeśli trzeba będzie zmienić płytę to podest ze sprzętem podjeżdża do podestu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.