Jump to content

Audiotechnology

Użytkownicy
 • Content Count

  445
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

44 Neutralny

About Audiotechnology

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Technika audio
  Elektronika
  Organy piszczałkowe.
 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Podbijam gdyż temat w zasięgu osób raczej w temacie - spotkał się Ktoś kiedyś z DIY na SAP15N / SAP15P Sankena?
 2. Dodam dla potomnych, że mam Cambridge 640A V2 po lekkim modzie z AE Aegis Evo One i Evo Sub i jest bardzo fajnie i z gramofonem i z torami cyfrowymi. Warto pamiętać o tym, że kolumny dmuchają do tyłu i należy ostawić je przynajmniej kilkanaście cm od ściany
 3. Jeśli lubisz perkę i w dodatku ma być "energia" to w tej cenie mogły by się sprawdzić któreś Klipsch najlepiej z lampą, ale w tej cenie mógł było by o to ciężko, więc można by pomyśleć o np. Audiolab'ie 8000A/8200A. Takie połączenie jakiś czas temu słyszałem, i było zaskakująco.
 4. Na Twoim miejscu (jeśli chcesz sprzęt zatrzymać u siebie na dłużej) wymienił bym transformator na nowy. Firmy takie jak np Toroidy.pl robią trafa specjalnie do audio, w dodatku o parametrach takich jakie potrzebujesz.
 5. [Hidden Content] Berker Radio Touch i podobne... poszukaj łazienkowych radyjek do systemu ramkowego ;)
 6. Zbuduj sobie zasilacz na stabilizatorze BA05T, ma rewelacyjnie niski poziom szumów... ;)
 7. Najtańsze piezoelektryczne wysokotonowe = krew z uszu, i to już od samego patrzenia... A za głupie 300zł można sobie kupić jakieś stare fajne Grundigi, Philipsy itp... Raczej szkoda kasy na takie chińskie barachło :) Kup sobie takie [Hidden Content] albo takie [Hidden Content] albo takie [Hidden Content] albo takie [Hidden Content] albo takie [Hidden Content] albo ewentualnie takie [Hidden Content] Do całości popędzasz to czymś takim: [Hidden Content] albo takim [Hidden Content] albo takim [Hidden Content] albo takim [Hidden Content] albo też takim [Hidden Content] ...ten chiński bumbox nawet nie ma szans zbliżyć się do czegokolwiek z tego zestawu. Jak coś z kasy zostanie to wyjdą kable i 4-pak piwa :)
 8. AE grają bardzo specyficznie, musiał byś tego sam posłuchać ;) Jeśli będziesz kiedyś przejeżdżał przez Białystok (bądź jesteś z okolic) to zapraszam na odsłuch Aegis Evo One + Aegis Evo Sub :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.