Jump to content

Arkady123

Użytkownicy
 • Content Count

  82
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Arkady123

  Wasze ustroje.

  Chciałem żeby w pokoju wyglądało bardziej jak w domu. Poprzednio stał tylko sprzed audio i tapczan. Teraz jest miejsce na szafę i szafki. Na pewno trochę tęsknię za starym wystrojem. Pokój jest spory ale będzie po nowemu.
 2. Arkady123

  Wasze ustroje.

  Tego nie zmienię. Trudno.
 3. Arkady123

  Wasze ustroje.

  Kolumnie z prawej strony dałem trochę więcej miejsca, Chciałem oddalić od siebie kolumny.
 4. Arkady123

  Wasze ustroje.

  Cześć. W moim pokoju nastąpiły zmiany. Teraz wystrój jest całkiem inny. Kupiłem telewizor Samsung QLED QE55Q67RAT. Mogę słuchać Tidal'a Hi Fi z telewizora poprzez złącze optyczne do Arcam Irdac2. Teraz jak siedzę bliżej głośników dźwięk trochę się zmienił, po prostu słyszę więcej szczegółów i jest inaczej niż było. Trudno powiedzieć czy lepiej. Z nowego wystroju jestem zadowolony. Muzyki się słucha z dużą przyjemnością.
 5. Cześć. Polecam Ci Triangle Plaisir Kari. Sam użytkuję Triangle Color i myślę że to podobna szkoła grania. Sam dużo słucham techno, house i jest fajny bas, ogólnie bardzo mi się podobaja głośniki. Warto posłuchać.
 6. Arkady123

  Wasze ustroje.

  Nie. Odtwarzacz Technics sl-ps770d.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.