Jump to content

elduce

Użytkownicy
 • Content Count

  300
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wzmacniacz gra pięknie, stan jak na swoje lata stan oceniam na BDB. Delikatne szumy na na potencjometrach, na wejściu gramofonowym, zdaje się giną jeden kanał. Kwestia starych potencjometrów, na CD i AUX wszystko hula. W komplecie oryginalny karton.
 2. elduce

  Sklep z muzyką FAN

  Kupuję u nich od lat, żadnych problemów, zwroty przyjmują również bezproblemowo. Polecam
 3. dzięki, jutro sprawdzę!
 4. Pytanie do mieszkańców Białegostoku, szukam dwóch płyt z biedronki Coltrane - Blue Train i Cream - Disreali Gears, może ktoś gdzieś widział ostatnio?
 5. The Who ktoś słuchał, jak tłoczenie?
 6. Jak jest terror to dodałbym jeszcze Death Before Dishonor no i chamówa Blood for Blood
 7. Bo wtedy nastąpił koniec epoki analogowej w projektowaniu. Wejście komputerów, zachłyśnięcie się możliwościami programów graficznych, pewnie też po części zmiana pokoleniowa wśród projektantów odcisnęło swoje piętno.
 8. Kurcze ta typografia z lat 80 wymiata. Fajnie się to ogląda, obawiam się że nie da się tego powiedzieć o większości dzisiejszych opakowań, za te 20-30 lat...
 9. Dzięki spróbuję kupić płytkę od Francuzów, zobaczymy co z tego wyniknie.
 10. Dzięki wielkie, taka cena jest dla mnie już akceptowalna. Z tego co poczytałem, najtańsze wydania pochodzą od Wax Time, i to są ponoć mp3, czy CD zgrywane na winyl, czyli odpadają. Z drugiej strony na amazon.com większość ludzi chwali akurat Time Out z tego wydawnictwa. Pewnie spróbuję jeszcze zapolować, na jakieś starsze, przed cyfrowe wydanie, ale o dziwo przynajmniej na allegro nie jest to wcale często spotykana płyta.
 11. Jeżeli odpowiada Ci charakter Electry, to może MF X-A1? Ja zmieniłem E10+E61 na X-A1 + X-RAY i jestem bardzo zadowolony. Dużo lepiej kontrolowany bas, dynamiczniej, wciąż ciepło, ale jednak bardziej neutralnie, rzekłbym wyrównanie. Żeby nie było Electr nie sprzedałem, mam do tych klusek za duży sentyment:) No tylko że ta zmiana to bardziej delikatna ewolucja, niż rewolucja.
 12. To tego nie wiedziałem, myślałem że to będzie coś jak Kind of Blue cz Blue Train z biedronki, czyli columbia/sony...
 13. elduce

  Kolumny do MF E11

  Acoustic Energy AEGIS EVO three. Używałem z MF E10, używam z MF x-a1 było i jest git.
 14. A no ciut wyższa:) Czy w takim razie kos może miał styczność, z wydaniami 180 ramowymi, chodzącymi w okolicach 60 zł? Zazwyczaj sklepy nie piszą co to za tłoczenie wytwórnia, zakładam że to sony/columbia jak Mails...
 15. Kupiłem dziś RATM za 34,99, płyty z nowszego rzutu standardowo po 49,99. Generalnie u mnie w mieście na brak płyt w biedronkach w ostatnich kilku rzutach narzekać nie można, Jak tak dalej pójdzie, to takie promocje będą częściej:) Zresztą jak ostatnio sprawdzałem kilka tytułów to wydaje mi się że ceny nowych winyli trochę spadły, przynajmniej jeżeli chodzi o bardzie popularne tytuły.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.