Jump to content

bl4ck

Użytkownicy
 • Content Count

  1278
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

164 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przecież w input powinien być mikrofon wybrany.
 2. bl4ck

  Zna ktoś ... ?

  Może to [Hidden Content]
 3. Nie nie wróci, ale może pomóc swoją drogą ciekawe czemu to usunęli ja u siebie w rz810 mam ją cały czas.
 4. A czym jest chromecast? to tak jak by zapytać czy w wifi jest lepsze radio...
 5. bl4ck

  Zna ktoś ... ?

  Będę musiał przeliczyć wszystko oszacować żeby właśnie nie przesadzić, powiedz mi czy wiesz jak to jest z tą taśmą akustyczną bo z jednej strony są głosy aby "załatwić" sobie z sbr z drugiej wszystkie firmy od zabudowy g-k sprzedają piankowe... jedynie te PRO akustyczne firmy stosują właśnie taśmy z granulatu sbr. Druga sprawa dylatacje na obwodzie płyt czym to zakryć, knauf widzę że piszę o zaszpachlowaniu uniflotem, widziałem też na video i zdjęciach metody z green glue . Masz w tym tematach jakaś widzę?
 6. On piszę o radiach w odtwarzaczu yamaha, nie znajdzie bo katalog takich nie posiada.
 7. NP-S303 też tego nie ma, taką pierdoła ciekawe czemu nie chcą tego dodać 🙂
 8. Nie wiem na jakim świecie żyjesz ale ja spotykam się z takimi błędnymi opisami na każdym kroku :) dlatego nie rusza mnie to za bardzo... nauczyłem się weryfikować i nie wierzyć nikomu oprócz źródła. Poświecę się i nawet podlinkuję 😄 [Hidden Content] Ten NAD jest wyposażony w moduły bluesound osobna do audio osobna do video i można je pewnie będzie wymieniać. [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] Jak tak patrze to największe wady tego urządzenia to wygląd i ilość portów hdmi.
 9. Nie róbcie wiochy i sprawdzajcie specyfikację bezpośrednio na stronie producenta sprzętu i instrukcjach.
 10. Ok przyjmijmy że zniknęła ale chyba nie miałeś jej włączonej przed aktualizacją?nie wiesz? nie chce się wierzyć ale chyba nie realne jest aby pozycja zniknęła a funkcja została dalej aktywna :) ALE nic nie wiadomo hard reset zrób koniecznie.
 11. No to ciekawe bo instrukcja piszę o takiej opcji ale że opcja ta zniknie w przypadku * This function will not be selectable if the firmware is updated after purchase or the firmware is switched in the product production process. For details of firmware update, see "Additional Function (Firmware Update)" ( p6). Kto wie może i fabryczny reset jest wymagany bo coś się w ampi namieszało..
 12. bl4ck

  Zna ktoś ... ?

  Mam wątpliwości co do tych taśm 'piankowych" w wielu miejscach czytałem że to tandeta i należy szukać rozwiązań z gumy sbr. Ja osobiście patrząc na parametry maty na dzień dzisiejszy stawiam ją jako bardzo istotny element. Wstępnie mam już w głowie coś takiego Po obwodzie pasy 10cm z gumy, stelaż odsunięty od ściany na 1cm profile pionowe chyba będę musiał zamocować na gumowych uchwytach, cały stelaż szczelnie wypełnienie 3cm wełny steprock hd gęstość 140kg, 1cm odstępu postawie następny stelaż wypełniony wełną 4-5cm w zależności jaką wełna wstępnie rocksonic, na profile mata i następnie dwie płyty g-k np pierwsza akustik plus knafa drugą akustik bez plusa.
 13. Główne menu ustawień Audio Adjust Dolby Center Spread
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.