Jump to content

bl4ck

Użytkownicy
 • Content Count

  1380
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

213 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To jest jedno i to samo nie ma czegoś takiego jak atmos jest TrueHD+Atmos lub DD+Atmos nie możesz mieć nic źle ustawione w odtwarzaczu blu-ray bo nie działał by ci "atmos" w pierwszym przypadku. Wstaw screeny z osd panasonic'a i amplitunera.
 2. Namiastka ale namiastka ma też kina domowe w domu także wszystko dla ludzi 🙂
 3. 4K w tym roku prawdopodobnie, 8K nie ma żadnego sensu ponieważ kamery nie nagrywały w takiej rozdzielczości tego filmu jaki i setek wcześniejszych i aktualnych filmów. Pokaż mi odtwarzacz blu ray 8K i płyty które to pomieszczą? ... no właśnie.
 4. Miejsca pomiaru pomarańczowe i niebieskie kable od lamp, regulacja niebieskie pokrętła.
 5. Przecież opisywałem Ci procedurę regulacji u Ciebie biasu, źródła odłącz całkowicie a głośniki muszą być podłączone ja ustawiam jeszcze volume na min.
 6. @Martin Rejek Podobno ub9000 w Chinach dostał firmware 1.66 który umożliwia odczytanie napisów z usb, jeśli magicy z [Hidden Content] dodadzą tą funkcję do ub420 ub820 ub9000 to będzie niezły news.. Ale nie mam jeszcze źródła tych i formacji jak znajdę coś na chińskich stronach to się podzielę.
 7. Jeśli nie widzi się różnicy między materiałami 4k z efektem HDR/HDR+/DV i szeroką paletę barw w porównaniu do FHD to ma się gówniany TV. Jeśli coś komuś sztuczne wygląda to samo wina TV brak kalibracji kolorow i spartolone ustawienia typu włączone jakieś upłynniacze i podbicia kolorów. Ze ścieżki atmos również można się cieszyć na tylko 5.1 / 7.1 bo są to ścieżki (truehd+atmos) a truehd w większości wypadów wypada duże lepiej i czuć że jest to dużo gęstsza ścieżka audio dopakowana mięsem.
 8. Do szukania filmów informacji technicznych i tego czy są na nich napisy PL, polecam strony [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] [Hidden Content] A sklepy wszystkie amazony, zavvi, ebay.
 9. Tak się robi zakupy wszystko PL oprócz Mad Max'a . Na sumę patrzeć.
 10. Jakieś chore pieniądze płacisz za filmy, na prawdę nie wiem gdzie ty to kupujesz.
 11. Jean Michel Jarre ‎- Aero [Hidden Content]
 12. Instrukcja jest po chińsku napisana że o takie bzdety pytasz?
 13. Ja nic nie rozważam piszę co czytałem kiedyś, rz810 gra wyjątkowo dobrze @Q21 potwierdził to w pewnej mierze. Tutaj trzeba minimum onkyo 9070 albo inne wzmacniacz.
 14. Myślałem że masz te oba onky'a stąd pytanie, dlaczego o to pytam? osobiście słyszałem że a9150 nie zrobi szału w porównaniu do rz810.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.