Jump to content

bl4ck

Użytkownicy
 • Content Count

  1500
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

238 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedawcy robią copy past jak pojawia się nowy model i tyle, do tego często z błędami. Nigdy ale to nigdy nie sugeruje się ani opisem ani zdjęciami. Jedynym źródłem poprawnych informacji jest strona producenta i instrukcja ba nawet czasem w tych przypadkach czasem brakuje takich informacji że zostało coś dodane w firmware...
 2. Arcam wydaje mi się że ma tylko LAN. A o DTS Play-Fi słyszałem tylko tylko że działa bardzo średnio, ogólnie mało kto z tego korzysta. Takie rzeczy jak multimedia najlepszej sprawdzić w instrukcji.
 3. Ja jeszcze dopowiem że z tego co wiem NAD ma ograniczoną kalibrację dirac live i pełna wersja wymaga dokupienia licencji. Arcam ma pełny dirac live i podobno ma świetną sekcje analogową a model 850 jest uważany za referencje domowego kina. Ps ale ten NAD jest brzydki no straszny.. :D
 4. Masz jeszcze na liście Arcam 390 i emotiva mc700 + A-5175. Zobacz sobie ten wątek może znajdziesz interesujące informacje. [Hidden Content]
 5. Oprócz cinematic jakie znacie jeszcze firmy w pl z doświadczeniem w budowie i kalibracji systemów z procesorami takimi jak trinnov?
 6. Zapytałeś jakie onkyo ma więc napisałem 830 też ma dostał aktualizację tego nie wyczytasz z specyfikacji a tym bardziej specyfikacji która jest gdzieś sobie w sklepie internetowym. A to czy masz słaby zestaw to już nie moja broszka czy ampli może być za dobry do jakiś głośników? nie sądzę, rozumiesz że masz Dali Zensor i uważasz że AVR-X2600H to godny dla nich wzmacniacz i optymalnym? no proszę cię ... przecież masz w opisie wzmacniacz stereo Roksan Kandy K2 to chyba wiesz że te kolumny potrafią zagrać lepiej czyż nie?
 7. Chyba tylko to że w zasadzie żaden to progres a wymiana siekierki na kijek...
 8. A co ty chcesz od jego avatara sympatyczny chłopak co prawda to nie portal randkowy, ale to jego sprawa co ustawi. Co do pytania z opowieści jakieś słyszałem o anthemie i możliwościach jakie kalibracji sprzęt ten niszczy większość amplitunerów na rynku, ale drogi jak szlak.
 9. Nie masz opcji typu downmix? dlaczego nie sprawdzasz instrukcji ? [Hidden Content] Stereo - This mode down-mixes multi-channel audio to 2-channel stereo output. For original stereo content the output will not change. For original multi-channel content the surround and center channels will be mixed with the left and right front channels. Recommended for use with TV sets or stereo receiver/amplifiers. Niestety złą informacją dla Ciebie jest to Speaker Configuration applies to the multi-channel analog audio outputs only. All digital bitstream and LPCM outputs are unaffected by these settings. Zresztą funkcją "Test Tone" służy do sprawdzenia czy wszystkie głośniki działają poprawnie i jak są wykrywane.
 10. Basu brakuje w xt8f?! mi to ewidentnie pokazuje że R-N803D to zbyt mało do nich.
 11. Za ceny tych online... ubezpieczenie wykupisz na 10 lat jak nie więcej :D
 12. Jak widzisz powyżej niektórych żyją wciąż w epoce kamienia łupanego.
 13. Nie masz zielonego pojęcia co piszesz. Svs kolejny producent amator bo oznaczy pokrętło lfe, och biedni ci głupi producenci. Ty jesteś głąb kapuściany z wiedzą z przed 50 lat....tak wygląda twoja praktyka. Pokazujesz to na każdym forum i każdy cię wyśmiewa, chłopie ty nie pisz nic o hdmi bo ty nie wiesz nawet jak działa arc/earc. Masz głąbie
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.