Jump to content

bl4ck

Użytkownicy
 • Content Count

  805
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

73 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale tak czy siak propozycją z tym Q5 pro była głupia bo za tą cenę kupimy atv lub shieldtv jak zapolujemy na allegro.
 2. Q5 Pro Android 7 *** 2.1.4 FUTEKO. HMD-2.1.4 2019-06-04 jest też sporo równych wersji autorskich softów. I co z tego że android 7. Wszystko ma swoje wady... nawet shield, gdyby Apple tv 4k przepuszczało dźwięk bezpośrednio do amplitunera odstawił bym shield tv całkowicie bo pod względem jakości obrazu to urządzenie jest po prostu lepsze. Chciał bym jeszcze dorwać w swoje ręce cxuhd...
 3. Jak już to HiMedia Q5 Pro bo ma support https://www.futeko.com/newforum/index.php?board=14.0
 4. Czytanie plików z sieci to to boxów prawie żaden problem, za to dla TV może być ogromny... taki panasonic w swoich blu-ray jej nie ma.. dlatego nie ma jednoznacznej odpowiedzi że tak wszystko będzie działać. Wydaje mi się że dość ok opcją jest TV z systemem Android wtedy będziesz mógł zainstalować KODI i po problemach. https://botland.com.pl/pl/android-box-smart-tv/12813-osmc-smart-tv-box-vero-4k-quadcore-2gb-ram-16-gb.html A nie ten box odpada brak apki oryginalnej netflix \ youtube.
 5. Kable hdmi przy 15m potrafią wymiękać, nie wiem może jakiś serio ciulowy kabel ma... skoro taki niedowiarek jak subfan wierzy we wpływ kabla 🙂
 6. Już ci ktoś napisał Nie napisałeś do czego ma ci służyć ten odtwarzacza? ATV i Shield mają tylko wyjście HDMI więc ....nie dla ciebie, co prawda do Shield jest opcja podłączyć kartę dźwiękową po USB ale to sztuka dla sztuki.
 7. Co za różnica o czym piszę skoro ustawienie dotyczy całego systemu i ma wpływ na wszystko. Stosowanie tego jest głupie lepiej zostawić multi channel. Całkiem fajny ten infuse wszystko robi sam z automatu tylko bieda że za taką kasę nie jest jeszcze odtwarzaczem muzyki .. Na android tv była jest bieda z ilością aplikacji, na tvos to już całkiem tragedia brak spotify brak tunein.
 8. To już całkiem misz masz będzie puszczasz DTS on rozkodowuje i znowu zakodowuje tym razem do DD nie ma to sensu , jak puścisz coś w DD to pewnie też pójdzie podwójna konwersja nie mówiąc już o okrojeniu sygnału z formatow HD.
 9. Aby instalować aplikację z google play należy posiadać konto google, konto to dodać do Mi Box S i pobrać aplikację VOD TVP i tyle.
 10. Pytanie lekko bez sensu ponieważ żeby komuś pomóc wymagane jest aby osoba ta wyjaśniła na czym polega problem.
 11. Dźwięk w netflix inny niż ATMOS nie jest przekazywany bezpośrednio do amplitunera tylko jest rozkodowywany przez urządzenie jest cichszy, menu jest ostre tak samo czcionki po ustawieniu. Materiały wideo są automatycznie dostosowywane do do ekranu po włączeniu tej funkcji w ustawieniach.
 12. Dzisiaj doszło do mnie ATV 4K zaczynam zabawę w porównanie z Shield TV Na razie co mi się rzuciło w oczy to dźwięk z yt którego często dość używam dźwięk jest nie że głośniejszy tylko mocniejszy/grubszy z kopem. Infuse czyli odpowiednik Kodi konwertuje filmy z HDR 4K do SDR i wygląda to na pierwszy rzut oka super, shield tv tego nie po trafi. Później jeszcze napiszę więcej spostrzeżeń.
 13. mi box s nie przepuści bezpośrednio dźwięku 5.1 do amplitunera?
 14. No co ty to ten sam sprzęt 2017 została jedynie okrojona i pomniejszona.
 15. To bierz padem też się fajnie steruje 🙂 pilot na pewno sobie dokupisz a allegro ta stara wersja shield miała port podczerwieni więc mozna by sterować uniwersalnym pilotem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.