Jump to content

heiserd092

Użytkownicy
 • Content Count

  16
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Metody kontaktu

 • GG
  5202242
 1. Takie podejście do klienta trochę jest nie na miejscu. To chyba mój ostatni odtwarzacz strumieniowy. Chyba że Marantz zrobi jakąś aktualizacje co do obsługiwane go dostawcy stacji? Bardzo wątpliwe.
 2. Witam. Dziś słoneczny dzień, postanowiłem sobie posłuchać radio. Jakie moje zdziwienie gdy dostałem komunikat na wyświetlaczu, jak i w głośnikach o wizycie na stronie marantzradio.com a tam informacja o 3 dolarach rocznie za korzystanie z usługi... Ja rozumiem że to nie wiele, ale w jakim celu zakupiłem u nich urzadzenie? Żeby teraz płacić dodatkowa kasę za radio? Dość że urządzenie działa fatalnie wolno to teraz coś takiego. Ma ktoś podobny problem?
 3. Witam Panowie. Noszę się z zamiarem kupna kolumn używanych do Audio Analogue Puccini SE i odtwarzacza strumieniowego Marantz NA6005, połączone to mam interkonektem Inakustic, ale on na pewno idzie do wymiany razem z przewodami do kolumn. Myślałem nad kolumnami w cenie około 3 tys. zł. Mój pokój odsłuchowy ma 23m2, a słucham w zasadzie wszystkiego, od Mike Oldfielda, poprzez Pink Floyd, Placebo. Dla tego poszukuje kolumn względnie uniwersalnych. Do tej pory słuchałem na KEF Q7 - nie moja bajka, zbyt delikatne na górze, dość mocno wyeksponowana średnica, nie pasowały zbytnio do zestawu którym je napędzałem. Następnie B&W DM602 S3, i w zasadzie brzmiały fajnie, ale w nich brakowało mi czegoś w basie, zejścia, coś było nie tak. Miałem przez chwile AE Neo ONE, ale to raczej czysto z ciekawości i raczej w zestawie z pianocraftem w sypialni. Noszę się z zamiarem kupna kolumn podstawkowych, lekko rozjaśnionych. I teraz prośba do bardziej osłuchanych użytkowników, co byście polecili do mojego zestawu? Myślałem nad Dynaudio, ale byłby to zakup w ciemno, nigdy nie miałem okazji posłuchać kolumn tego producenta. Z tego co pamiętam gdy byłem na odsłuchu w pewnym salonie audio, bardzo podobało mi się brzmienie Usherów S520, ale myślę że w cenie około 3 tys. można jeszcze lepiej ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.