Jump to content

djedryk

Użytkownicy
 • Content Count

  368
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

45 Neutralny

Audiostereo

36

Bocznica

9

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. A co mają wspólnego daty wpisów. Zainteresowanie produktami jest tylko nie na tym forum. Większość polskich producentów nie użera się na tym forum. Wiecznie niezadowoleni malkontenci którzy uważają się za ekspertów z dziedziny audio. W rzeczywistości nic w tej dziedzinie nie osiągnęli. Przykładów polskich firm które wyniosły się z tego kraju z dystrybucją i sprzedażą jest wiele. Z pisania na forum i użerania się z mędrcami którzy nie mają co robić, firmy nie utrzymasz.
 2. Tak, wszystkich producentów. Dużo krzyczycie, wiecznie marudzicie, wyprodukuj lepszy bardziej konkurencyjny produkt.
 3. Czytałem. Dostaliście zaproszenie ? czego nie skorzystaliście. Cytat: Szanowny Panie: PS bardzo rzadko i zupełnie przypadkowo bywam na tym forum -tylko gdy ktoś mi ze znajomych coś szczególnego zasygnalizuje tak jak teraz Pana pytanie, czasem raz na rok jestem tu - proszę zatem nie miec żalu gdy nie odpowiem forumowo na dalasze pytania. Zawsze jestem jednak w firmie. Nasza strona i kontakt do mnie to www.zetazero.eu z poważaniem Tomasz Rogula Tak właśnie wygląda dyskusja na forum, długie bezsensowne gadanie ludzi, którzy się nudzą i nie mają co robić. Czy m
 4. "Z punktu widzenia (...) gospodarczego kupowanie towarów polskich, choć są droższe i gorsze, jest szkodnictwem i działalnością anty-narodową" - napisał Janusz Korwin-Mikke. Kolumny pana TR nie są ani droższe, ani gorsze. Ludzie konkretnie, o co wam chodzi ?? :-) Czy wy myślicie ? Że osoby, które poświęcają całe życie na realizację swoich pomysłów. Mają czas i chęci na użeranie się z ludźmi którzy przez pół życia siedzą na forum. Ciekawe ilu z was skorzystało z zaproszenia TR do siebie ? Raczej do tego nie dojdzie. Dlaczego ? Z prostej przyczyny nikt z was nie ch
 5. 4 rogi, 4 pułapki maksymalnie przy małym pomieszczeniu już taka ilość niestety ogranicza miejsce w pomieszczeniu. poniżej kalkulator, aczkolwiek trzeba przeliczyć objetość szcześcianu na objetość walca. [Hidden Content] Napewno pułapka z rur szalunkowych w formie otwartej lub jako Rezonator Helmhotza ( wełna w środku ) bedzie działało lepiej niż gotowe i ładne pułapki z gąbki akustucznej. Oczywiście bedzie trochę zabawy z wykonaniem i dostrojeniem. Gdzie w pokoju zmieści się pułapka o wysokości 3 metrów, najlepiej przeciąć na połowe i
 6. Czy ktoś z was robił pułapki basowe z rur szalunkowych ( kartonowych ) ? Standartowe wymiary rur: 20 cm x 300 cm 26 cm x 300 cm 30 cm x 300 cm 35 cm x 300 cm Na jaką długość przeciąć 300 cm tubę aby efek tłumienia był najlepszy lub najkorzystniejszy.
 7. 45 metrowe mieszkanie to równiesz nora.
 8. djedryk

  kolumny życia

  A jakie to ma znaczenie. Każda bzdura, nawet z przed 20 lat będzie bzdurą.
 9. djedryk

  kolumny życia

  Totalne bzdury wypisujesz !
 10. UFO niezidentyfikowany obiekt latający UTO niezidentyfikowany transformatorowy obiekt Każdego można słuchać nawet jak bredzi żeby się na koniec pośmiać i uświadomić że jest w błędzie i może jakiś wniosek wyciągnie. Najgorzej jak po mimo pomocy człowiek dalej bredzi i wierzy w te brednie. Większość osób w ogolę na etapie wstępnym, nikogo nie uświadamia. Dlaczego, gdyż zaraza psychiczna ogarnia zdrowego człowieka .
 11. W 99 % to bełkot producentów którzy sieją w głupich audiofilskich mózgach :--) patenty które już dawno temu zostały opracowane w najlepszych latach produkcji lamp. Wszyscy zachwycają się uzwojeniami nawijanymi srebrnymi drutami pod mikroskopem na amorficznych rdzeniach o specjalnych kształtach a to wszystko już było w XX wieku. i nie kosztowało np. 10 000 Euro za transformator. MoRZe jest szerokie i głębokie, podobno niektóre wyschły i czasami można natrafić na mieliznę :-)
 12. Zapomniałeś o nano dynamice i o całej barwie tęczy :-)
 13. Nie jest tak źle, naprawia się bardzo dużo sprzętu profesjonalnego. Na każdym kroku ekologia a cały świat jest zaśmiecany przez nadmierną konsumpcje nowoczesnego badziewia. Za niedługo nasze pokolenie zamkną w klatkach jako " okaz ludzki na wymarciu " :-) a młode pokolenie wymrze od nadmiaru nowoczesności. My w klatkach sobie poradzimy i przetrwamy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.