Jump to content

kaaapa

Użytkownicy
 • Content Count

  898
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

37 Neutralny

Audiostereo

37

Bocznica

0

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Po kilku dniach ghibli stojących na Gaia III zamawiam standy w tym miesiącu aż żal żeby ten monitor marnował się na komodzie. Zmiany w brzmieniu są na tyle duże że standy zaraz po otrzymaniu postawię też na Gaia. Chario gra jakby nie były chario na tych izolatorach. Dźwiękowo przypominają mi kable audioqesta jak ktoś słuchał tych kabli to wie o co chodzi.
 2. Pytanie do posiadających dia 250s npm, czy wasze gato też grają znacznie ciszej przez USB niż przez streamer. Po RCA mam tą samą głośność optyka i coaxiala nie sprawdzałem.
 3. Ghibli stanęły na Gaia III Różnica jest słyszalna od razu w szoku jestem, jakbym nie wiedział w ślepym odsłuchu nigdy bym nie powiedział że grają chario. Dźwięk nabrał jakby takiej trójwymiarowości, jest łagodniejszy nie potrafię tego opisać a bas jakby stał się bardziej plastyczny, jestem pod wrażeniem bardzo dobrze wydane pieniądze.
 4. Jutro Gaia III do mnie mają dotrzeć, niestety monitory stoją na szafce rtv a standy zakupie dopiero w okolicach wakacji. Jak Gaia wniosą słyszalną poprawę to standy też na nich postawię.
 5. Możliwe jest tak jak mówisz te ghibli grały przez weekend tylko a więc mogły być nie wygrzane. U mnie w domu nówki po pierwszym podłączeniu góry nie miały wcale, dopiero po godz się otwarła wzmak to Gato DIA 250s npm
 6. Tak dla mnie było za dużo góry.
 7. Do domu dostałem nówki, dziś dotarła dostawa z Włoch i była tylko jedna para ghibli zarezerwowana od zeszłego tygodnia dla mnie. W salonie para która była grała cały weekend.
 8. Te nóżki od chario według mnie mają za mały rozstaw dziś w Nautilusie Kraków jak byłem stały Amelie i poruszając je łatwo je wywrócić. Mam małe dziecko w domu i z obawy na wywrócenie kolumn schowałem je do pudła aż przyjdą Gaia;). W środę lub czwartek powinny być już mnie. W Nautilusie z topowym pre i końcówką acuphase dla mnie było za dużo góry. U mnie w domu nówki miały odwrotny problem średnica się zlała z górą dźwięk był zaciemniony tak to określić mogę i trochę się zmartwiłem, ale wzmak był od trzech tygodni odpięty od sieci. Wyszedłem z domu na godz i jak wróciłem wszystko się zmieniło,
 9. Ghibli grają u mnie od godzinki piękne monitorki i grają świetnie, czeka na izolatory isoaqoustics Gaia 3
 10. Dia 250s npm cyka u mnie od godz z chario ghibli.
 11. Najlepiej by mi pasowała Amelia, ale cena już nie za bardzo. Mam sprzęt w sypialni 11m2 a nobil się tam udusi. Pomieszczenie będę zmieniał na większe jak mi dziecko podrośnie. Mieszkam w bloku i ghibli wydaje mi się optymalnym wyborem.
 12. Mi zaproponowali 15% przy zakupie za gotówkę. Jutro będę dzwonił czy mają jakąś wygrzaną parę żeby zabrać ta testy. Wzmak mam gato dia 250s npm.
 13. Nautilus i przygotowane 25tys. w kieszeni:). Ja w przysłym tygodniu biorę ghibli:).
 14. Od trzech tygodni wygrzewa się dia 250s npm. Z miniaturkami dali grało to bardzo ładnie, była świetna kontrola nad monitorami, dynamika na bardzo wysokim poziomie że świetnie prowadzonym plastycznym basem. Tu się tylko obawiam o chario bo też mają ten bas plastyczny żeby z tego nie wyszła klucha może waty DIA nad tymi maluchami zapanują. O barwę się nie martwię lubię dużo ciepełka w brzmieniu.
 15. Na chario żaden wzmak nie wpłynie na ich charakter brzmienia. Z dia spodziewam się pełnej kontroli na basie oraz mięsistego brzmienia, jeśli chodzi o aviator mam na myśli małe ghibli.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.