Jump to content

kaaapa

Użytkownicy
 • Content Count

  679
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zapraszam, świetne kolumny polecam. https://allegro.pl/oferta/chario-silhouette-200-okazja-7979648128
 2. Zapraszam, świetne kolumny polecam. https://allegro.pl/oferta/chario-silhouette-200-okazja-7979648128
 3. https://allegro.pl/oferta/chario-silhouette-200-okazja-7947747763 nowa cena zapraszam, warto!
 4. Zapraszam https://allegro.pl/oferta/chario-silhouette-200-okazja-7913777414
 5. Z opisu jaki podałeś tak grają kolumny chario, które akurat sprzedaje tu masz link https://allegro.pl/oferta/chario-silhouette-200-okazja-7913777414
 6. Zapraszam https://allegro.pl/oferta/chario-silhouette-200-okazja-7913777414
 7. Kupiłaś kabel glosnikowy? bo się nie określiłas. Jedna z kolumn jest pasywna, druga natomiast aktywna posiadająca wzmacniacz. Musisz podłączyć plus do plusa a minus do minusa, chodzi o gniazda glosnikowe.
 8. kaaapa

  Neat Iota Alpha

  Witam, mam pytanie do osób które słuchały bądź są właścicielami tych mini kolumn podłogowych . Czy zagrają w 11m2 w miarę dobrze przygotowanym pokoju?
 9. kaaapa

  Klub Tidal

  Ja też dwa tygodnie temu kupiłem usb audio player plus driver mqa, moim zdaniem gra to zdecydowanie lepiej niż przez apkę tidala. W torze u mnie po otg wzmak ps audio sprout 100 ifi idefender z zasilaniem bateryjnym, 3x silencer okablowanie w całości cardas parsec łącznie z siecióką Zapomniałem doadać jest też ifi ipurifler 3 od strony wzmaka oraz monitorki neat iota
 10. kaaapa

  Klub Tidal

  Mam pytanie, czy jest możliwość sterowania usb media player pro drugim smartfonem bądź ipadem tak żebym nie musiał za każdym razem wstawać z fotela jak zmienić utwór na inny Chodzi o pliki z karty i tidala
 11. kaaapa

  Klub Tidal

  Dzięki wszystko działa super, mam jeszcze pytanie gapless włącza się jakość w aplikacji bo nigdzie nie widzę?
 12. kaaapa

  Klub Tidal

  Gdzie w apce mogę dokupić ten dodatkowy dekoder mqa, w u ustawiniach mqa nigdzie tego nie widzę
 13. kaaapa

  Klub Tidal

  Dzięki, wpiąłem przed chwilą moje ulepszacze 2x isilencer plus idefeder z zasilaniem bateryjnym i cholera android gra lepiej niż mój laptop z tymi akcesoriami.
 14. kaaapa

  Klub Tidal

  Mam pytanie kupiłem programik na androida usb audio player pro mój dac obsługuje do 24/384 i DSD128, ale nie ma wsparcia MQA po usb, jak puszczam albumy w MQA wyświetla mi się bit perfect enable. Czy to oznacza że mój dac otrzymuje sygnał w postaci natywnej i rzeczywiście dany utwór leci w tej postaci czy audio player go przerabia na zwykłe hifi zanim trafi do daca.Jeśli chodzi o dźwięk jest lepszej jakości niż na laptopie z desktopowej aplikacji tidala.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.