Jump to content

Meloman

Użytkownicy+
 • Content Count

  2742
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1314 Audioholik

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Astrofizyka, muzyka, film, literatura, sport, audio
 • Branża
  Usługi

Recent Profile Visitors

10112 profile views
 1. Vela 407 to na pewno jedne z najlepszych kolumn w cenie 20 tysięcy. Oczywiście - same kolumny nie zagrają. Potrzebne jest przede wszystkim synergia ze wzmacniaczem, aby móc odkryć walory tych głośników. Poza tym - mamy różną wrażliwość muzyczna i komuś do końca może nie odpowiadać "szkoła Elaca", tak jak mnie np. nie przekonuje brzmienie B&W.
 2. Robiłem to już wielokrotnie. Bez rezultatu. Czy przy niestykających pinach lampa może świecić? Bo u mnie one wszystkie normalnie świecą. Udało mi się zajrzeć trochę do środka i przy lampach znalazłem jeden bezpiecznik (po lewej stronie od frontu), ale on jest cały.
 3. ad. 1. Nie słychać. ad. 2. Tak jak było przed awarią. Nic nowego. ad. 3. Tego nie wiem, bo do środka jeszcze nie zaglądałem. Sprawdzałem tylko zewnętrzny bezpiecznik 2AT, ale on musi być cały, bo przecież inaczej wzmacniacz by się chyba w ogóle nie włączał.
 4. Sprawdzone NOSy. Właśnie to jest dziwne.
 5. Mam problem, bo postanowiłem spróbować zagrać na nowych lampach. Zakupiłem więc dwa komplety 2xECC83 i 2 xECC83. Pierwsza wymiana i kolejne zgodnie z instrukcją. Odłączone całkowicie zasilanie, czyste ręce, potem ircha do czyszczenia. Pierwszy komplet założony i gra. Trochę ciemno, więc spróbuję z drugim. Procedura ta sama. Załączam system i … cisza. Lampy świecą, ale nie gra. Przepinam więc na lampy fabryczne. To samo. Nie gra nadal. Co się mogło stać? Proszę o pomocne odpowiedzi.
 6. Gorzej. ps. witamy z powrotem, bo już się zaczynałem martwić 😉
 7. Meloman

  Sci-Fiction

  Przekręcanie czyjegoś nazwiska i w ogóle pisanie z małej litery po prostu świadczy o Tobie - całkowitym braku kultury osobistej. Tej, której wynosi się z domu. Podziękuj rodzicom za wychowanie.
 8. Czy może być gorzej?: [Hidden Content],35063,26017442,respiratory-od-handlarza-bronia-to-widmo.html?disableRedirects=true#s=BoxWyboMT Nie partia, tylko my z naszych podatków...
 9. Czytałem publikację na jakieś stronce komendy policji (chyba cieszyńskiej), że większość ukaranych kierowców za jazdę z włączonymi światłami dziennymi np. podczas deszczu nie tłumaczy to roztargnieniem, tylko są zaskoczeni, uważając, że skoro mówi się światła dzienne, to można ich używać w dzień zawsze. Bez komentarza.
 10. Mój AVM MP 5.2 w instrukcji ma też opisane: deemphasis - automatic. To chyba dobrze. To nie jest data wydania CD.
 11. Meloman

  Sci-Fiction

  Cieszy, że dupy zaczynają was w końcu uwierać i wygrana przestała być taka pewna. Czołem towarzysze!
 12. @fozzie @yayacek Czy możliwe żeby filtr demfazy mógł być w odtwarzaczu automatyczny?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.