Jump to content

nsk

Użytkownicy
 • Content Count

  614
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

145 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione
 1. klon lehmanna - wzmak słuchawkowy [Hidden Content] cena: 499 zł + kw
 2. nsk

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Odpuść sobie już teraz, szkoda czasu. I tak po pierwszym sezonie to już lanie wody dla mnie. Pewnego dnia internetu nie miałem i nie było co robić więc sięgnąłem do prywatnego zbioru i zacząłem oglądać Rome. Bardzo ciekawie się to ogląda po tylu latach. Przerażające jest to jak pomyśli się, że w 2004 roku od samego HBO mieliśmy Rome, Carnivale, The Sopranos, Deadwood, Six Feet Under, The Wire. Nic dziwnego, że prawie bankruta strzelili i teraz księgowi tam rządzą ;). Wracając do serialu to całkiem inne podejście do storytellingu niż teraz to co mamy. Każdy odcinek oglądam z ciekawością, a nie tak jak np. zdarzało się w Grze o Tron, gdzie na jeden sezon rzucili nam jeden dobry odcinek i ludzie się podniecali. Można też porównać jak technika poszła do przodu, produkcja nadal trzyma wysoki poziom, ale taką Grę o Tron dzisiaj kręcą za 70% budżetu Rome. Jedyne co mi do tej pory się nie podobało to fakt, że nie ukazali bitwy pod Farsalos i wstawili nędznie nakręcony fragment w wolnym tempie. W Grze o Tron również to miało miejsce i lepiej to rozwiązali.
 3. nsk

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Warto. Jedyne co ostatnio oglądałem to Rick and Morty s2 i Review s2 aka "Review with Forrest MacNeil". Ten ostatni to zdecydowanie najlepsza komedia co teraz leci, ale oba polecam. Teraz od niedzieli jest Leftovers s2, ale pierwszy odcinek mnie nie porwał.
 4. SMSL SD-793 DAC (wersja I, bez wzmaka) W nieużywanym stanie, nówka, oryginał. Zasilacz z końcówką US, potrzebna przejściówka. Cena: 270 zł (przesyłka wliczona) [Hidden Content]
 5. SMSL SD-793 DAC (wersja I, bez wzmaka) [Hidden Content]
 6. nsk

  SERIALE ZAGRANICZNE

  No i widać, że pan to od rzeczy gada :).
 7. nsk

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Heh, w klimacie Deadwood? Jakiś żart?
 8. Akurat film preferuję obejrzeć w domu więc nie trafiłeś. Co do tego, że 3D jest wszędzie to fajnie, ale nie musimy się z tego względu okłamywać. Ja nie mam nic przeciwko 3D, ale materiał musi być nagrany w tej technologii, bo inaczej to nie ma sensu. A powód dlaczego 3D staje się standardem jest taki, bo coś musi napędzać rynek i trzeba skłonić ludzi, aby wymienili swoje odbiorniki.. Teraz jest 3D, przedtem było LED i później będą inne nowinki.
 9. No tak, ale ile z nich była kręcona kamerami do 3D, a ile przekonwertowana, gdzie często efekt jest gorszy niż normalne oglądanie? A z tym taniej do kina chodziło mi o to, że za telewizory 3D trzeba sporo bulić w porównaniu do zwykłych. Projektory 3D też pewnie sporo kosztują teraz. Ja bym się w to nie bawił dopóki technologia nie stanieje dla filmowców. Te zabawki są drogie, ciężkie, zajmują ogromną ilość miejsca i są nieporęczne dlatego tak mało filmów kręci się kamerami 3D, prawie wszystkie tytuły się konwertuje, a pelikany łykają. Ostatnio pani w sklepie RTV próbowała mi wmówić, że opłaca się inwestować w 3D, bo Canal+ codziennie nadaje godzinną transmisję w 3D :). Gdybym miał kupować telewizor teraz to szukałbym po tym, który ma najlepszą matrycę, podświetlenie (nie licząc full ledów) i 3D nie mają znaczenia dla mnie.
 10. Naciąganie frajerów, nie opłaca się kupować dla filmów, które da się policzyć na palcach jednej ręki, taniej pójść do kina.
 11. nsk

  Niezwykłe dokumenty

  Już było na pierwszej stronie.
 12. nsk

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Homeland to Showtime, może u nas leci na HBO Polska, ale nie wiem.
 13. nsk

  SERIALE ZAGRANICZNE

  Jak ci się to udało skoro finał w niedzielę :).
 14. nsk

  Dobry horror

  Ostatnio nadrabiam zaległości i ten film szczególnie zapadł mi w pamięć. Körkarlen / The Phantom Carriage / Furgon śmierci (1921) [Hidden Content] Klimat z tą muzyką miażdży, respekt za datę w filmu, to tak dla tych którzy używają argumentu do wystawiania zawyżonych ocen filmom, które powstały w dawnych czasach :).
 15. nsk

  Sci-Fiction

  a tak na poważnie to może wyjaśnisz co masz na myśli z komiksową fabułą i jakie masz problemy z fabułą, może pomogę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.