Jump to content

pdi90

Użytkownicy
 • Content Count

  772
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

241 Dobry

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.audiopasja.pl

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio, kino domowe, motoryzacja (zarówno motocykle jak i auta), sprzęt komputerowy, aranżacja wnętrz.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. https://allegro.pl/uzytkownik/E-commerceWorld?bmatch=baseline-cl-dict41-eyesa-bp-uni-1-2-0904 Zapraszam, bo warto 🙂 Wysprzedaję się ze zgromadzonego sprzętu - Aukcje od 1zł bez żadnej ściemy - kto da więcej, ten wygrywa. Nawet jak będzie to 5zł 😛 aukcje dodawane sukcesywnie, .również diy.
 2. Możliwy zakup po 1500zl za kolumny i wzmacniacz 📢.
 3. Zestaw stereo - Gainclone + Revoxy MK V po moddingu. Opis zaczerpnięty od autora: "Gainclone Dual Mono Premium Kit Petera Daniela (najlepsze elementy: kondensatory BlackGate N itp) Parametry techniczne: Wzmacniacz DIY ma konstrukcję DualMono, został zbudowany wyłącznie na najlepszych, sprawdzonych elementach z Premium Kit Petera Daniela. Ładna obudowa wykonana z boku z lakierowanego MDF na ciemny brąz, od dołu i góry z blach aulu, góra pomalowana proszkowo na czarno, front zrobiony z czarnej (półprzepuszczalnej) plexi tak, że widać wyświetlacz. Toczone okrągłe nogi. Wymiary standardowego klocka. Wzmacniacz wyróżnia wbudowany selektor wejść (4 pary), duży, bardzo ładny wyświetlacz LCD typu VFD informujący o wejściu, z którego płynie sygnał oraz o poziomie głośności w dB. Regulacja głośności na PGA2311. Zasilacz wzmacniacza zbudowany na płytkach z kitu premium od Petera Daniela. Końcówka mocy - ze wzgledu na małą ilość elementów zdecydowałem się na montaż bezpośrdnio do nóżek układu LM3875TF. BlackGate N w torze analogowym, zasilacz na BlackGate STD oraz diodach MUR. Rezystory Riken i Caddock, 2 transformatory full audio 350VA od Lachowskiego. Opóźnione załączanie głośników i ich natychmiastowe wyłączanie. Softstart - konieczny ze względu na jednoczesne załączanie dwóch toroidów 350VA. Jedna para gniazd RCA kosztowała 120zl/kpl (wejście CD - pozłacane Neutriki z Elfy). Wzmacniacz sterowany pilotem (w komplecie), obsługiwane funkcje: ON/OFF, volume up,down, wybór źródła, MUTE. Wnętrze wzmacniacza może sprawiać wrażenie chaosu ale proszę zauważyć, że jest jasne oddzielenie części transformatorowej od części sygnałowej. Dodatkowo zasilacze oraz końcówki mocy także nie są razem. Brak "porządku" pojawił się za sprawą dostawiania dodatkowych modułów (takich jak softstart czy opóźnione załączanie głośników w już gotowej obudowie, co doprowadziło do zaburzenia harmonii wewnątrz). Moduły te jednak okazały się niezbędne z wiadomych przyczyn. Trzeba też wspomnieć o tym, że górna pokrywa jest trochę porysowana od stawiania na niej innych klocków audio. Myślę, że jako najcięższa część systemu, również u przyszłego nabywcy będzie stać na samym dole. Na jednym ze zdjęć widać stojący na wzmacniaczu DAC DIY(lampucera z wyjściem na lampach), który nie jest przedmiotem tej aukcji. Jeżeli brzmienie tej wersji nie spełni oczekiwań to można zupełnie zapomnieć o Gainclone. Waga: 13,7kg Wymiary około: 430 x 110 x 340mm (szer. x wys. x głęb.) To oczywiście przybliżone wymiary bez aptekarskiej dokładności, wysokość podana z nóżkami." -------- Revoxy mają przerobione zwrotnice (oddzielna do sekcji niskotonowej, oddzielna do wysoko-średniotonowej), obudowy oklejone naturalnym fornirem. Maskownice w dobrym stanie. Zestaw w cenie 3000zł. Nie sprzedaję oddzielnie (i tak zagrałoby to gorzej niż w tym zestawie, przerzuciłem ponad 20 par kolumn, zanim zostały te).
 4. Wysprzedaję się z gratów, bo mi się trochę sytuacja życiowa skomplikowała. Każda złotówka się teraz przyda, a jest do dla mnie impuls by pozbyć się nie używanych zabawek. https://www.olx.pl/oferta/zestaw-stereo-diy-hi-end-wzmacniacz-gainclone-kolumny-revox-mk-vi-CID99-IDA6Tls.html oprócz tego kilka par budżetowych kolumn za grosze (do 300zł para). Zapraszam do kontaktu.
 5. Wysprzedaję się z gratów, bo mi się trochę sytuacja życiowa skomplikowała (choroba bliskiej osoby). Każda złotówka się teraz przyda, a jest do dla mnie impuls by pozbyć się nie używanych zabawek. https://www.olx.pl/oferta/zestaw-stereo-diy-hi-end-wzmacniacz-gainclone-kolumny-revox-mk-vi-CID99-IDA6Tls.html oprócz tego kilka par budżetowych kolumn za grosze (do 300zł para). Zapraszam do kontaktu.
 6. Mój wieloletni główny system stereo. Gainclone na bezkompromisowych częściach + kolumny revox MK VI po modyfikacjach. Tylko odbiór osobisty. Jeśli ktoś z Waszych znajomych będzie szukał pierwszego zestawu, to raczej nie znajdzie nic sensowniejszego w tym budżecie. https://www.olx.pl/oferta/zestaw-stereo-diy-hi-end-wzmacniacz-gainclone-kolumny-revox-mk-vi-CID99-IDA6Tls.html Oprócz tego zegar do DAC'a nadal aktualny. Nowa cena: 50zł.
 7. Mogę Ci zaoferować swój zestaw stereo, ale w budżecie 3500zł. Przyjedź, posłuchaj i zdecyduj. Gainclone w wersji premium dual mono plus Revoxy Mk VI. Jest to mój główny zestaw od ładnych kilku lat. Przerzucilem w systemie kilkadziesiąt różnych kombinacji, to zawsze wygrywało. Dopiero wejście na półkę 20 000zł+ daje mi poczucie że warto iść dalej. I właśnie taki mam zamiar. 🙂 To już będzie mój docelowy system. A 'coś tam' się chyba znam. 😜🤷‍♂️
 8. Sprzedam swój przez wiele lat główny zestaw stereo : Gainclone w wersji premium i revoxy MK VI. Nie jestem autorem ani jednego, ani drugiego. Ja jedynie słucham muzyki a sprzętem zajmują się ludzie, którzy mają pojęcie. Całość do oddania za 3500zł. Nie chcę sprzedawać oddzielnie, bo dużo czasu zajęło mi dobranie tego zestawu i naprawdę nie sądzę by udało się znaleźć bardziej optymalne połączenie. Gainclone w wersji premium KIT od Petera Daniela - Konstrukcja dual mono, kondensatory blackgate itd., selektor PGA 2311. Obudowa z frontem ALU i wyświetlaczem pokazującym źródło i volume. Revoxy mają przerobione zwrotnice (oddzielna do sekcji niskotonowej, oddzielna do wysoko-średniotonowej), obudowy oklejone naturalnym fornirem. Maskownice w dobrym stanie. Sorry za niezbyt piękne zdjęcia - nie umiem robić korzystnych zdjęć 😉 Ale całość wygląda lepiej niż na zdjęciach. Więcej info na priv, lub tel. 788 696 696 Zdjęcia na moim dysku google, bo na tym forum mało miejsca na pliki: https://drive.google.com/open?id=1QquV-1IuZJAmTmLg_Kh4P1Ff4tjhhjEy
 9. Jeśli ktoś szuka sprawdzonego zestawu w nieco większym budżecie - https://www.olx.pl/oferta/wzmacniacz-gainclone-diy-hi-end-premium-kolumny-revox-mk-vi-stereo-CID99-IDA6Tls.html . Przez długi czas był to mój główny zestaw, dobrany metodą prób i błędów (przerzuciłem kilkanaście zestawień wzmacniacz + kolumny, żeby to osiągnąć).
 10. Nie wiem czy do mnie pijesz, ale jeśli tak to znaczy, że za przeproszeniem g*wno się znasz. Przyjedź, posłuchaj i dopiero wówczas wydawaj jakiekolwiek osądy.
 11. Przykra prawda jest taka, że większość osób obraca się w budżecie, w którym w zasadzie jedynym dobrym rozwiązaniem jest rynek wtórny. Porównując do rynku motoryzacyjnego, bo jakoś lepiej on wizualizuje: Chcą mieć Porsche Panamera turbo, dysponując budżetem na Nową Octavię 😉 Wiec w grę wchodzi rynek wtórny.
 12. Jeśli masz możliwość podjechać do mnie (Golina, k. Konina, wielkopolskie) to możesz posłuchać moich zestawów 🙂 Jestem pasjonatem sprzętu i muzyki (prowadzę bloga o tej tematyce), więc "trochę" się znam. Jeden z moich zestawów stereo został dziś właśnie wystawiony na sprzedaż (Revoxy MK VI po modyfikacji zwrotnic (sekcja nisko tonowa, i średnio-wysokotonowa z oddzielnymi zwrotnicami), oraz Gainclone dual mono na totalnym wypasie (kondensatory black gate itp.). Za całość chcę około 4000zł, a wierz mi lub nie - pieniądze naprawdę nie grają. Kupuj sprzęt a nie marketingową papkę. Pewnie zaraz branża mnie zjedzie, bo psuję im biznes 😄 .
 13. https://allegro.pl/oferta/kolumny-glosnikowe-vintage-sonab-oa-14-mega-okazja-8122661594 Pozbywam się części swoich zabawek - w związku z tym jedne z moich ulubionych kolumn idą pod młotek od 1zł, kto da więcej ten wygrywa. Zapraszam.
 14. Nadal aktualne. Brak kontaktu z rezerwującym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.