Jump to content

pdi90

Użytkownicy
 • Content Count

  783
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

242 Dobry

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.audiopasja.pl

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio, kino domowe, motoryzacja (zarówno motocykle jak i auta), sprzęt komputerowy, aranżacja wnętrz.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. [Hidden Content] Zapraszam do licytacji moich wieloletnich Revoxów. Tylko odbiór osobisty.
 2. Zupełnie do tych nie podobny. 😉 Odbiór jednak tylko osobisty (i ceny niższe o wysyłkę). Przypomniałem sobie nieprzyjemną sytuację związaną z wysyłką towaru tu na forum. Wolę jednak odbiór osobisty w niższej cenie, niż pałowanie się. Pzdr.
 3. Wysprzedaję się z nieużywanych od pewnego czasu zabawek. Sorry, że bez zdjęć, doślę na @ dla zainteresowanych , a w ogóle to najlepiej podjechać osobiście (ok. Konina, wielkopolskie - centrum kraju, tuż przy A2 :)), wtedy też ceny do negocjacji. 1. Gainclone dual mono na pełnym"wypasie" - 1500zł (przy odbiorze 1400zł) 2. Kolumny Revox MK VI po moddingu - 1500zł (przy odbiorze 1350zł, w komplecie z GC za 2500zł). 3. Skrzynki od kolumn JBL L40 - 200zł (z wysyłką, przy odbiorze 150zł). 4. Głośniki niskotonowe Monarch (Monacor), SPH 250 KE - 2 szt. 400zł (z wysyłką, przy odbiorze 350zł). 5. Gramofon Aristona (philips), zachowany w super stanie - kręci ale nie sprawdzany - brak winyli - 250zł z wysyłką (przy odbiorze 200zł).
 4. Niższa cena: 1500zł za wzmacniacz, i 1500zł za kolumny. 🙂 W zestawie za 2800. Odbiór w Koninie - centrum kraju w sumie. 😛
 5. Może kogoś zainteresują moje DUAL'e CL 142? Klasyczne monitory 2-way w obudowie closed-box. Stan dobry, do drobnych wizualnych poprawek - technicznie bez zastrzeżeń. Do oddania za 200złz wysyłką włącznie na terenie kraju. 🙂
 6. Sprzedaje standy głośnikowe, ktore lata temu kazałem dla siebie wykonać. Z grubej solidnej blachy i profilu. Koszt towaru i roboty po znajomości to było ponad 200zł za parę. Wystarczy pomalować, wstawić kolce i voila. Cena 100zł za parę. Mam dwie pary. Mega solidne. [Hidden Content]
 7. [Hidden Content] FIY - Dziś się kończy jedna z moich aukcji. Na ten moment 102,5. Za ile wylicytujecie, za tyle pójdą 🙂
 8. [Hidden Content] Zapraszam, bo warto 🙂 Wysprzedaję się ze zgromadzonego sprzętu - Aukcje od 1zł bez żadnej ściemy - kto da więcej, ten wygrywa. Nawet jak będzie to 5zł 😛 aukcje dodawane sukcesywnie, .również diy.
 9. Możliwy zakup po 1500zl za kolumny i wzmacniacz 📢.
 10. Zestaw stereo - Gainclone + Revoxy MK V po moddingu. Opis zaczerpnięty od autora: "Gainclone Dual Mono Premium Kit Petera Daniela (najlepsze elementy: kondensatory BlackGate N itp) Parametry techniczne: Wzmacniacz DIY ma konstrukcję DualMono, został zbudowany wyłącznie na najlepszych, sprawdzonych elementach z Premium Kit Petera Daniela. Ładna obudowa wykonana z boku z lakierowanego MDF na ciemny brąz, od dołu i góry z blach aulu, góra pomalowana proszkowo na czarno, front zrobiony z czarnej (półprzepuszczalnej) plexi tak, że widać wyświetlacz. Toczone okrągłe nogi. Wymiary standardowego klocka. Wzmacniacz wyróżnia wbudowany selektor wejść (4 pary), duży, bardzo ładny wyświetlacz LCD typu VFD informujący o wejściu, z którego płynie sygnał oraz o poziomie głośności w dB. Regulacja głośności na PGA2311. Zasilacz wzmacniacza zbudowany na płytkach z kitu premium od Petera Daniela. Końcówka mocy - ze wzgledu na małą ilość elementów zdecydowałem się na montaż bezpośrdnio do nóżek układu LM3875TF. BlackGate N w torze analogowym, zasilacz na BlackGate STD oraz diodach MUR. Rezystory Riken i Caddock, 2 transformatory full audio 350VA od Lachowskiego. Opóźnione załączanie głośników i ich natychmiastowe wyłączanie. Softstart - konieczny ze względu na jednoczesne załączanie dwóch toroidów 350VA. Jedna para gniazd RCA kosztowała 120zl/kpl (wejście CD - pozłacane Neutriki z Elfy). Wzmacniacz sterowany pilotem (w komplecie), obsługiwane funkcje: ON/OFF, volume up,down, wybór źródła, MUTE. Wnętrze wzmacniacza może sprawiać wrażenie chaosu ale proszę zauważyć, że jest jasne oddzielenie części transformatorowej od części sygnałowej. Dodatkowo zasilacze oraz końcówki mocy także nie są razem. Brak "porządku" pojawił się za sprawą dostawiania dodatkowych modułów (takich jak softstart czy opóźnione załączanie głośników w już gotowej obudowie, co doprowadziło do zaburzenia harmonii wewnątrz). Moduły te jednak okazały się niezbędne z wiadomych przyczyn. Trzeba też wspomnieć o tym, że górna pokrywa jest trochę porysowana od stawiania na niej innych klocków audio. Myślę, że jako najcięższa część systemu, również u przyszłego nabywcy będzie stać na samym dole. Na jednym ze zdjęć widać stojący na wzmacniaczu DAC DIY(lampucera z wyjściem na lampach), który nie jest przedmiotem tej aukcji. Jeżeli brzmienie tej wersji nie spełni oczekiwań to można zupełnie zapomnieć o Gainclone. Waga: 13,7kg Wymiary około: 430 x 110 x 340mm (szer. x wys. x głęb.) To oczywiście przybliżone wymiary bez aptekarskiej dokładności, wysokość podana z nóżkami." -------- Revoxy mają przerobione zwrotnice (oddzielna do sekcji niskotonowej, oddzielna do wysoko-średniotonowej), obudowy oklejone naturalnym fornirem. Maskownice w dobrym stanie. Zestaw w cenie 3000zł. Nie sprzedaję oddzielnie (i tak zagrałoby to gorzej niż w tym zestawie, przerzuciłem ponad 20 par kolumn, zanim zostały te).
 11. Wysprzedaję się z gratów, bo mi się trochę sytuacja życiowa skomplikowała. Każda złotówka się teraz przyda, a jest do dla mnie impuls by pozbyć się nie używanych zabawek. [Hidden Content] oprócz tego kilka par budżetowych kolumn za grosze (do 300zł para). Zapraszam do kontaktu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.