Jump to content

pdi90

Użytkownicy
 • Content Count

  818
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

251 Dobry

Metody kontaktu

 • Adres URL
  http://www.audiopasja.pl

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio, kino domowe, motoryzacja (zarówno motocykle jak i auta), sprzęt komputerowy, aranżacja wnętrz.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Co do moich hifi unikatów na skalę gminy i być może powiatu, jak słusznie zauważono - nie ma opcji by ściągnąć i założyć spowrotem te maskownice. Jest na stale przytegowana.
 2. [Hidden Content] Jakby ktoś szukał grania do garażu, na działkę, lub protesty. Aukcja od 1zł. W swojej cenie wywoławczej, a nawet w jej dziesięciokrotności są bezkonkurencyjne.
 3. Ktoś to jednak robi. To tak jak z poleasingowym sprzętem ze Skandynawii. Idzie tego do Polski na potęgę.
 4. Konkurencja jest zdrowym objawem, każdej dobrze funkcjonującej gospodarki. 😄
 5. Skąd tam tyle dobrego sprzętu? Nudzi się tym Norwegom w domach? 😉 Swoją drogą, może się skrzykniemy i będziemy skupować z rynku Norweskiego na Polski? Ktoś chętny na spółkę? 😄
 6. Służył jako stojak na słuchawki 😉. Był głuchy, więc może stać nawet w otoczeniu altusów.
 7. [Hidden Content] Moje tam różne popierdółki. Bawiłem się przez jakiś czas w budżetowe klocki, i o dziwo - niektóre potrafią pozytywnie zaskoczyć. Ale za wartość czapki orzechów warto się pobawić i sprawdzić samemu.
 8. Na jednym biurku mam 34" monitor, wiec będą jak znalazł. Na drugim 49" więc nic się nie zmiesci. 🤷‍♂️
 9. Kupiłem 8" tannoy gold. W pn będą u mnie. Jeśli mi nie będą pasować to pójdę w kierunku Adamów ax7 lub yamah HS8mp.
 10. Takie, żeby się na biurku zmieściły (max. 25cm szerokości sztuka).
 11. Może ktoś z Was jest obeznany w temacie małych kolumn aktywnych? Dorobiłem się oddzielnego biura - i szukam czegoś, żeby słuchać sobie przyjemnie muzyki bez słuchawek. Budżet tak bez szaleństw - najchętniej 2-3k. pln (lepiej 2 niż 3 ;)). Zależy mi na możliwie najlepszej jakości, nie męczącym dźwięku (muzykalne, lekko ocieplone, z dużą ilością detali i przestrzeni). Dzięki za sugestie.
 12. Podbijam, i zapraszam do kontaktu tel, bo tu coś nie trybi. +48 788 696 696.
 13. Dopytam się autora, bo samemu się na tym nie znam od strony technicznej. Samemu dopłaciłem za wymianę zegara na lepszy i domontowanie amanero usb (całość niecałe 400zł). Coś tam jeszcze chyba z zasilaniem było poprawiane.
 14. Przedmiotem sprzedaży jest DAC-X zakupiony jakiś czas temu na forum. Do zakupionego zestawu dokupiłem Amanero USB oraz zleciłem zmianę zegara na 24.576 od Muzga. Całość gra świetnie i zasługuje na włożenie tego do lepszej obudowy. Szkoda mi go sprzedawać, ale potrzebuję gotówki (okazja inwestycyjna, której nie chcę przegapić, więc wysprzedaję wszystkie zbędne zabawki, a trochę ich mam ;)). Do oddania za 1200zł z wysyłką. Mile widziany odbiór osobity. Więcej zdjęć: [Hidden Content]
 15. Nie zaobserwowałem, a są w moim posiadaniu kilka lat.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.