Jump to content

nick

Użytkownicy
 • Content Count

  302
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

43 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie wiem jak to się stało ale zamówiony w niedzielę ULPS do USbridge przyszedł w środę a i to tylko dla tego, że w poniedziałek uzgadniałem z Tomankiem szczegóły. Może mam szczęście! Kupowałem przez alledrogo.
 2. Z BubbleUPNP na Androidzie lub IOS do Volumio. Wysłane z Xiaomi Mi Mix2S przy użyciu Tapatalka
 3. nick

  RANKING LAMP KT88

  Pitolisz! Chiny są bardziej kapitalistyczne niż skostniała Europa. Partia też musi z czegoś kupować te Ferrari, Bugatti i IWC. Piniondze się nie kocą! Pecunia non olet!
 4. Z każdego urządzenia, które obsługuje jakąkolwiek przeglądarkę, choćby z telewizora tylko musi być w tej samej sieci a Sparky podłączony do sieci zazwyczaj jest przez gniazdo ethernet, no chyba że ma się wifi USB - moim zdaniem bez sensu, chociaż akurat ja mam cat5 po całej chałupie Wysłane z Xiaomi Mi Mix2S przy użyciu Tapatalka Dwa X mi się klepło. Nie używałem nigdy Sparky z wifi to nie wiem, daphile używałem ale to zupełnie inna bajka a i tak po czasie wolałem kabel Wysłane z Xiaomi Mi Mix2S przy użyciu Tapatalka
 5. Z każdego urządzenia, które obsługuje jakąkolwiek przeglądarkę, choćby z telewizora tylko musi być w tej samej sieci a Sparky podłączony do sieci zazwyczaj jest przez gniazdo ethernet, no chyba że ma się wifi USB - moim zdaniem bez sensu, chociaż akurat ja mam cat5 po całej chałupie Wysłane z Xiaomi Mi Mix2S przy użyciu Tapatalka
 6. SPARKY nie ma wifi, trzeba dokupić
 7. nick

  Wybór DAC,a

  weź lepiej tego DacMagic100, przynajmniej ma zasilanie, które możesz w przyszłości zmienić na zasilacz liniowy.
 8. nick

  RaspberryPi

  Skopane jest coś Wysłane z Xiaomi Mi Mix2S przy użyciu Tapatalka
 9. nick

  Audio Physic Avanti 5

  Wyciąłeś z kontekstu - "najmłodszy to on nie jest" - całe zdanie brzmi: "Natomiast faktem pozostaje, że najmłodszy to on nie jest", co również nie stoi w opozycji do Twojego twierdzenia o ośmieszaniu i trwałości. Czytaj proszę ze zrozumieniem, nie jest moją intencją umniejszać walory Twojego Krella. Sam posiadałem kilka nie najmłodszych wzmacniaczy, o których miałem podobne zdanie. Osobiście "zabiłem" końcówkę Audio Analogue Donizetti, która po wymianie tranzystorów zagrała znacznie lepiej. Skończmy te kalambury, kolega Baksiu niech posłucha i zagłosuje swoim portfelem a Tobie, tak czy inaczej szczerze życzę udanej sprzedaży.
 10. nick

  Audio Physic Avanti 5

  Nigdzie nie napisałem, że to źle grający wzmacniacz, mnie też się bardzo podobało jego brzmienie. Jeżeli jesteś pewien stanu to super. Natomiast faktem pozostaje, że najmłodszy to on nie jest. Nie ma co się obruszać. Moim zdaniem.
 11. nick

  Audio Physic Avanti 5

  Stary, zgrzany Krell za 4 kpln? Dołóż 500 i też na OLX jest KAV 400xi, dużo młodszy. Elektronika to nie wino. Moim zdaniem. https://www.olx.pl/oferta/krell-kav-400xi-wzmaczniacz-w-pelni-zbalansowany-w-klasie-a-CID99-IDvdRmI.html#d457b86adb Większych bredni w opisie dawno nie czytałem, ale wzmacniaczowi to nie szkodzi i na pewno warto go posłuchać.
 12. nick

  RaspberryPi

  digi+, faktycznie. szkoda.
 13. nick

  RaspberryPi

  Optykiem? Digi ma optyka?
 14. Ad2. Nie można jednoznacznie powiedzieć, że digione signature jest lepszy od USbridge, to wszystko zależy od aplikacji tak USB jak i spdif w dać. Wysłane z Xiaomi Mi Mix2S przy użyciu Tapatalka
 15. nick

  RaspberryPi

  Te baterie podłączasz bezpośrednio do Hata? Baterie mają 6V z hakiem a płytka potrzebuje 5V, nie zpipczy się? A akumulator żelowy mógłby być?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.