Jump to content

robdob

Użytkownicy
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  System: Omak Jewel One, Sonus Faber Minima Amator, Squeezebox Touch - ciągle w poszukiwaniu odpowiedniego dac-a
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Stan idealny. Czarny kolor. Możliwość odebrania we Wrocławiu - wtedy taniej o 100 zł.
 2. Wzmacniacz, kupiony 27.12.2017r. w Audio-Forte. Kolor czarny. Właściciel niepalący. Wzmacniacz w zasadzie jak nowy z fabryki. Pan Kozłowski zapomniał odesłać rachunku z salonu, ale obiecał wkrótce przysłać stosowne dokumenty. Najchętniej - odbiór własny, we Wrocławiu. Ewentualnie wysyłka kurierem - trzeba dodać od ceny zakupu koszty wysyłki.
 3. Pewnie masz rację. Dziękuję za sugestię
 4. Jak myślicie, czy końcówka Electrocompaniet aw60ftt (4Ω: = 120W) da radę wysterować grand bach, przy umiarkowanym poziomie głośności w pomieszczeniu 22 m? Na allegro jest z przedwzmacniaczem ec 4,5. Kusi moje oczy, ale nie wiem czy nie za słaba moc. Poradźcie. Zadałem to pytanie w klubie vienny, ale nikt nie odpowiedział
 5. Jak myślicie, czy końcówka Electrocompaniet aw60ftt (4Ω: = 120W) da radę wysterować grand bach, przy umiarkowanym poziomie głośności w pomieszczeniu 22 m? Na allegro jest z przedwzmacniaczem ec 4,5. Kusi moje oczy, ale nie wiem czy nie za słaba moc. Poradźcie
 6. A propos Marantz Pm-16, to u mnie z Vienna Acoustics Grand Bach wypadł on zdecydowanie lepiej niż Hegel 100, Roksan Caspian 1 new generation i Peachtree 125 se. Lepsza barwa i wypełnienie. Oczywiście w tym zestawie. Jak w innych zestawach wypadają te wzmacniacze - nie wiem.
 7. Na moich kolumnach - vienna grand bach grał peachtree 125se - nie było źle, ale już lepiej wypadł stary marantz pm 16. Większa kontrola i swobodniejszy dźwięk. Generalnie - vienny potrzebują mocnego wzmacniacza.
 8. Pytam w imieniu kolegi, który kupił Dual 491 wymagającego wymiany wkładki/igły, przesmarowania i regulacji.Może ktoś z forumowiczów pomoże. Pozdrawiam.
 9. robdob

  OPPO CLUB

  A co poradzilibyście jako transport plików audio, który model oppo? W tej chwili mam podpiętego do daca squeezebox touch z zasilaniem Tomanka. Nie jest źle. Ale jeśli z oppo nie byłoby gorzej, a może lepiej - to byłoby bardziej uniwersalne rozwiązanie ze względu na filmy. Jednak kiedyś forumowicz Szymon1 w tym wątku przedkładał squeezeboxa nad oppo. Czy ktoś jeszcze porównywał oba transporty? Pozdrawiam forumowiczów.
 10. Dziękuję za informację. Już do nich dzwoniłem, chyba nie obejdzie się bez wysłania do autoryzowanego serwisu w Warszawie. Pewnie zepsuł się jakiś elektroniczny moduł.
 11. Wzmacniacz nie chce grać przez żadne wejście, ani cyfrowe, ani analogowe, choć wszystkie kontrolki świecą się i pilot działa. Wczoraj przez moment był ten sam problem, a potem mu przeszło. Nie znam się kompletnie na kwestiach technicznych. Nie wiem nawet, gdzie ewentualnie naprawić wzmacniacz we Wrocławiu. Pomocy...
 12. W tej chwili słucham tylko radia - połączyłem squeezeboxa do mysqueezebox, laptop na którym trzymam pliki i na którym działa squeeze server jest wyłączony - a mimo to bez problemu steruję wszystkim przez telefon. Nie potrzeba więc oryginalnego pilota.
 13. robdob

  Xindak Club

  xindak to już prehistoria, ale zapisana po stronie plusów. Wzmacniaczy od tego czasu było z kilkanaście. Najlepiej wspominam ukraińska lampę Omak. Obecnie gram na Roksan Caspian m1 New Generation, z którego jestem zadowolony. Ale Xindak, ten konkretnie model, bo z innymi jest różnie, był bardzo przyzwoity.
 14. robdob

  Xindak Club

  gdzieś około 10 lat, wiem, bo tego xindaka ja od ciebie kupiłem, we Wrocławiu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.