Jump to content

robdob

Użytkownicy
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  System: Omak Jewel One, Sonus Faber Minima Amator, Squeezebox Touch - ciągle w poszukiwaniu odpowiedniego dac-a
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ta "sprzętowa" ulica w Berlinie to raczej Kantstrasse, nie Kanten - od niemieckiego filozofa.
 2. Żadnych wrażeń, bo sprzedający nagle wycofał się z transakcji.
 3. robdob

  OPPO CLUB

  Czy ta wysoka ocena oppo 105 jako transportu dotyczy wyjścia spdif? I czy oppo 103 wypada pod tym względem gorzej? Szukam nowego transportu, do którego chce podłączyć dysk z pokaźną biblioteką flac-ów. Nie zależy mi na wyjściach analogowych. Pozdrawiam
 4. Dziękuję za odpowiedź. Bardzo się przyda
 5. kupiłem z ciekawości tę końcówkę - używaną, tanio. W przyszłym tygodniu będę miał ją w domu. I w związku z tym pytanie do forumowiczów o przedwzmacniacz. Niestety jestem kompletnym ignorantem w kwestiach technicznych. Podam, mam nadzieję istotne, dane tej końcówki: Input Impedance (nominal) - 20k ohms balanced, 10k ohms unbalanced; Sensitivity - 1.4Vrms (for full rated power at 4 ohms); Input sensitivity można ustawić na 0.775V lub 1.4V. Panowie, nie wiem jakie parametry, jakie wartości są konieczne w przedwzmacniaczu, żeby zgrał się z tą końcówką. Bo patrzę na ogłoszenia i nie wiem, co wybrać. Proszę o pomoc.
 6. To ja też się z przyjemnością zamelduję!
 7. Jak myślicie, czy końcówka Electrocompaniet aw60ftt (4Ω: = 120W) da radę wysterować grand bach, przy umiarkowanym poziomie głośności w pomieszczeniu 22 m? Na allegro jest z przedwzmacniaczem ec 4,5. Kusi moje oczy, ale nie wiem czy nie za słaba moc. Poradźcie. Zadałem to pytanie w klubie vienny, ale nikt nie odpowiedział
 8. Jak myślicie, czy końcówka Electrocompaniet aw60ftt (4Ω: = 120W) da radę wysterować grand bach, przy umiarkowanym poziomie głośności w pomieszczeniu 22 m? Na allegro jest z przedwzmacniaczem ec 4,5. Kusi moje oczy, ale nie wiem czy nie za słaba moc. Poradźcie
 9. A propos Marantz Pm-16, to u mnie z Vienna Acoustics Grand Bach wypadł on zdecydowanie lepiej niż Hegel 100, Roksan Caspian 1 new generation i Peachtree 125 se. Lepsza barwa i wypełnienie. Oczywiście w tym zestawie. Jak w innych zestawach wypadają te wzmacniacze - nie wiem.
 10. Na moich kolumnach - vienna grand bach grał peachtree 125se - nie było źle, ale już lepiej wypadł stary marantz pm 16. Większa kontrola i swobodniejszy dźwięk. Generalnie - vienny potrzebują mocnego wzmacniacza.
 11. Pytam w imieniu kolegi, który kupił Dual 491 wymagającego wymiany wkładki/igły, przesmarowania i regulacji.Może ktoś z forumowiczów pomoże. Pozdrawiam.
 12. robdob

  OPPO CLUB

  A co poradzilibyście jako transport plików audio, który model oppo? W tej chwili mam podpiętego do daca squeezebox touch z zasilaniem Tomanka. Nie jest źle. Ale jeśli z oppo nie byłoby gorzej, a może lepiej - to byłoby bardziej uniwersalne rozwiązanie ze względu na filmy. Jednak kiedyś forumowicz Szymon1 w tym wątku przedkładał squeezeboxa nad oppo. Czy ktoś jeszcze porównywał oba transporty? Pozdrawiam forumowiczów.
 13. Dziękuję za informację. Już do nich dzwoniłem, chyba nie obejdzie się bez wysłania do autoryzowanego serwisu w Warszawie. Pewnie zepsuł się jakiś elektroniczny moduł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.