Jump to content

robdob

Użytkownicy
 • Posts

  106
 • oraz w archiwum

  29
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

9 Neutralny

Audiostereo

9

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  System: Omak Jewel One, Sonus Faber Minima Amator, Squeezebox Touch - ciągle w poszukiwaniu odpowiedniego dac-a
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

robdob's Achievements

 1. W bardzo dobrym stanie. Zamienię na dac-a lub streamer - warunek: dobra implementacja usb. Co do dźwięku, zależy mi na pełnym brzmieniu, nie rozjaśnionym, odchudzonym z solidną podstawą basową.
 2. W bardzo dobrym stanie. Zamienię na dac-a lub streamer - warunek: dobra implementacja usb. Co do dźwięku, zależy mi na pełnym brzmieniu, nie rozjaśnionym, odchudzonym z solidną podstawą basową.
 3. bezwstyd: [Hidden Content]
 4. Mam prośbę do użytkowników nt-505, napiszcie: czy obsługa plików z serwera qnap, polegająca na przeglądaniu folderów i bezproblemowym uruchomieniu "płyty" - folderu poprzez aplikację w telefonie jest bezproblemowe. Niczego więcej mi nie potrzeba, ąni wyszukiwania, ani sortowania i odczytu albumów wg gatunków itp. W tej chwili korzystam ze squeezebox touch, do którego wróciłem już chyba po raz siódmy, po irytujących doświadczeniach z innymi stremerami. A znalazłem dziś na amazon.de nt-505 w niższej niż u nas cenie i zastanawiam się. Pozdrawiam
 5. Zdecydowanie zmiany na gorsze: szkoda, że zamiast tytułów wątków widzimy nic nie wnoszące zdjęcia. Wcześniej wystarczył rzut oka, aby zorientować się, że pojawiły się jakieś nowe komentarze lub tematy. Już jakiś czas temu, nie wiedzieć czemu, w zakładce "kluby", pojawiło się utrudnienie w szybkim zauważeniu, czy pojawił się jakiś nowy głos w dyskusji. Przymus do nadmiernego klikania w miejsce dawnej prostoty i przejrzystości.
 6. obsługuje 4TB, sprawdzałem. Tylko trzeba wziąć uwagę, że po każdym ponownym podłączeniu dysku bluesound ponownie indeksuje pliki - w wypadku mojego trwało to chyba pół godziny, jeśli mnie pamięć nie zawodzi, bo już nie mam bluesounda.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.