Jump to content

densen

Użytkownicy
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny
 1. densen

  Naim club

  I po co ta złośliwość..kable Tellurium robi facet który x lat pracował u Naima w zasilaniu,więc chyba zna się na rzeczy i wie jak zrobić przewody dla Naima
 2. densen

  Naim club

  A co Panowie powiedzą o IC Tellurium Black na Dinach,nie wspominając o droższym Graphite? Hi-Line Naima jest słabszy ponoć od dwukrotnie tańszego Blacka.. o Graphite nie wspomnę bo to nie ta liga dla hi-lina.
 3. densen

  Naim club

  Z wypisów nie dowiedziałem się nic konkretnego odnośnie moich zapytań:)
 4. densen

  Naim club

  Naim na swoich schematach proponuję między innymi podłączenie Flatcapa z preampem,w moim przypadku jest to NAC 112. Czy jest to lepsza alternatywa połączeniowa od tej gdy NAC 112 jest zasilany przez piecyk NAP 150? Czy podłączając NAC 112 i piecyk NAP 150 do Flatcapa jak opisuję Naim w broszurach,.zasilany przez Flatcapa jest tylko preamp,czy także piecyk który chyba ma mocniejsze trafo od zasilacza Flatca..więc byłoby to bez sensu . Takie podłączenie tych trzech klocków to optymalne podłączenie ?..czy jest inne jeszcze rozwiązanie o którym nie wiem:). Jakby ktoś z klubowiczów mnie uświadomił lub potwierdził w moim rozumowaniu to byłbym wdzięczny:)
 5. densen

  Naim club

  Mam rozumieć że warto w niego wchodzić w ciemno?:)
 6. densen

  Naim club

  Najważniejsze żeby wart był swojej ceny pod względem wrażeń odsłuchowych:)
 7. densen

  Naim club

  Wygląda wizualnie tak nijak w stosunku do kabli firm typowo kablarskich:),ale z drugiej strony nie słyszałem w necie od nikogo niczego negatywnego o Hi-Line oprócz wysokiej ceny:).
 8. densen

  Naim club

  Krótkie pytanko:),czy IC Naim Hi-Line 5Din-5Din jest naprawdę taki dobry w systemach Naima i warto w niego inwestować?..czy raczej zostać przy standardowym szaraku?
 9. densen

  Naim club

  Ktoś może z naimowców porównywał Chorda Chorus i Chorda Cadenza na 5 Din-5Din?
 10. densen

  Naim club

  Możę jakieś namiary na Andrzeja Witka?
 11. densen

  Naim club

  Znalazł Pan kabel RCA-Din do połaczenia Naima z urządzeniem na RCA..bo ja też szukam coś niedrogiego i dobrego dla mojego cd x2?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.