Jump to content

Yodzisław

Użytkownicy
 • Content Count

  824
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Yodzisław last won the day on February 16 2016

Yodzisław had the most liked content!

Community Reputation Całkowita

1153 Audioholik

Audiostereo

167

Bocznica

986

Karta premium

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. "Wynalazca i współautor" tej srandemii - "specjalista" jak to nazywasz - jest ostro grillowany w Stanach. Jak dobrze pójdzie to skończy w pierdlu za te ujawnione maile. Niestety system jest chory i odpowie tylko za kłamstwo przed kongresem: [Hidden Content]
 2. Noblista od HIVa wystarczy? [Hidden Content]
 3. Bawią się świetnie. Epidemia jest dla osłów: [Hidden Content] Śnij dalej Słodki Książe...
 4. Znajomy mojego kumpla (lekarza) z Kaszub leży pokręcony paraliżem po szczepieniu (nie wiem którą szczepionką). Ten sam case co Clapton tylko chyba ciężej.
 5. Wakcynaci bronią szprycy jak niepodległości a antychryści z Davos się nie pier**lą w tańcu: "...Technologia Gen-Editing umożliwi nie tylko odczytać genom, ale cały organizm tworzyć na nowo - zapisywać nowy kod życia. To rozpoczeliśmy właśnie szczepionkami na C19, ktòre zawierają sztuczny kod w postaci messengera RNA..." Są tu jacyś zaszczepieni? Czy to było napisane na ulotkach?
 6. Obcięeli do godziny świetną audycję Dziewońskiego. Pewnie był za dobry...
 7. Parę la temu z kumplem przy browarach obejrzeliśmy wszystkie "sezony". Genialny, właśnie przez ten walor "historyczny". Na pierwszym tle pozytywne przygody PRL-owskiego aparatczyka ciosane tępą siekierą propagandy a w tle ów drugi plan którego autentyzm podkreśla siermięga pierwszego. Oddzielnie to by nie zagrało a razem tworzy wyśmienitą potrawę. Wielki Szu, albo Wodzirej są podobnym świetnym obrazem epoki...
 8. Może tak być. Ja się zastanawiam czy rozwiązaniem nie byłby przeciw-pocisk z głowicą elektormagnetyczną która niszczyłaby elektronikę rakiety hipersonicznej?
 9. Jak ci się uda puść na priva bo na wątku w forum to google wyszuka i mogą założyć nowe hasło. Prawdopodobnie większość tych "konkursów" i notowań to bulszit dla gawiedzi nikt tego nie kontroluje. Ja nie wnikam czy Niedźwiecki wrzucił Kazika na nr1 czy nie, raczej jestem skłonny przyznać rację tym którzy twierdzą że to ogólnie był wewnętrzny żywioł. Nic tam nie działało wg procedur. Może dlatego Niedźwiecki tak jojczył od miesięcy na nowy system głosowania któr ponoć generował "błędy" (a może właśnie ciężej było na nim robić wałki?)
 10. Tę kwestię już wyjaśniłem - systemy naprowadzania są za cienkie żeby zdetonować przeciwrakietę w pobliżu rakiety hipersonicznej - na tym polega skuteczność tej technologii. Powtarzam - to jak łapanie latającej muchy w ręce. Tu się zgadzam.
 11. Ze "starych" (dla mnie stary to jest "szogun" hahaha) to polecam Maniac'a, jeden z lepszych jakie widziałem:
 12. Widzę że z ciebie taki ekspert jak ze mnie 😄 Prędkość przeciwrakiety nie ma znaczenia, tym gorzej dla niej. Hipersonicznej rakiety nie zestrzelisz bo nie da się wycyrklować precyzyjnie wybuchu przeciwrakiety przy tych prędkościach. To jak próba złapania latające muchy w ręce. Laser to co innego. A jak myślisz?
 13. Amatorka, bajzel, albo dziwaczne wytyczne kierownictwa. To jest państwowe radio, tam nikomu się nic nie chce. Spróbuj się wbić na tę grupę i wycyganić hasło [Hidden Content] . Mają na chomiku masę audycji, przez kilka lat ściągałem i słuchałem, a teraz na to założyli kłódkę...
 14. Nie ma znaczenia jakie on ma rozwiązania. Jeżeli osiąga te prędkości które podałeś to jest praktycznie nie do zestrzelania. Chyba tylko laser by tu coś zadziałał.
 15. No to to wie każde dziecko. Dotychczas lotniskowce miały status "niezatapialnych". Użycia broni jądrowej nie biorę pod uwagę bo tą to wszystko można zniszczyć. Sęk w tym że mimo potencjalnej zatapialności lotniskowce są budowane przez Indie i Chiny. Po co skoro mogą być zatapialne? Jak widać kwestia jest złożona. Z bronią hipersoniczną to samo, podałem przykładowe bariery fizyczne dla tego typu broni. Spotkałem się z opinią że jedna z tych "hipersonicznych" ruskich rakiet to pocisk grawitacyjny który przez moment opadania osiąga wysoką prędkość ale jest kompletnie niesterowny.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.