Jump to content

foto

Użytkownicy
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  klasyczna fotografia czarno-biała
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

443 profile views
 1. foto

  atoll in 100se

  Szukam zadbanego z kartonem i papierkami, chętnie na gwarancji.
 2. Hmmm, jaki lakier, matowy czy błyszczący? Na skróty tego nie zrobisz. Moim zdaniem trzeba wszystko odkręcić ze skrzynek i obie polakierowac. Trudno doradzać nie widząc zniszczeń.
 3. foto

  Tranzystor do Zaph SR 71

  Szmacianej kopułki brak. Mam z włókna trzcinowego w głośniku ER. Pamiętam Creeka 4330 grającego z Harbethami HL, ale to było przeszło 20 lat temu. Może ktoś jeszcze coś podpowie? A.
 4. Cześć. Posiadam kolumny Zaph SR71 i gra to z Xindak MT3 (lampy wymienione na Elektroharmonixy). Ładnie to gra. Ale z chęci częstego słuchania(więc oszczędności lamp) muzyki szukam dodatkowego wzmacniacza tranzystorowego raczej używanego do 1000zl. Słucham jazzu i klasyki w pokoju 12m2. Może ktoś z Kolegów pomoże? Może Audiolab 8000s? pozdrawiam słuchając Granta Greena Idle Moments, A. PS. mam nadzieję, że w odpowiednim dziale napisałem...
 5. Postanowiłem coś napisać w temacie. Rozumiem, że Kolega Chicago ma na myśli albo technika [w dawnym rozumieniu rzemieślnika( rzemieślnik, czeladnik, mistrz w takiej kolejności) lub artystę(po odpowiednich szkołach, ewentualnie artystę-"naturszczyka"). Jeśli tak (to rozumiem), to np.N.Kennedy jest wg. mnie nie jest "artystą plastykiem". On epatuje, co przykro stwierdzić, swoją osobowością, tj.Dali, kiedyś to nazywano "szpan". Naturalnie piszę to w ogromnym skrócie myślowym, ale mam nadzieję, że zostanę zrozumiany. pozdrawiam wieczorową porą, A.
 6. Spoko. Innych sprawdzonych nie znam. Ten, dodatkowo jest fanem optyki.
 7. Znam dobrego na Pradze. Cenowo trzeba negocjować i pogawędzić o sikorach. Jest dobry.
 8. "Moskwa - Pietuszki" W.Jerofiejewa na MP3 też pocięta, mimo, że króciutka. Natomiast wydanie papierowe "drugoobiegowe" było ze smaczkami, polecam.
 9. Mniejsza o te przeczytane, wiadomo. Natomiast wszystkie pochodzące z Bruchejonu - tak. Tylko skąd je wziąć?
 10. A jak zareaguje drewno na nagrzewanie? Nie popęka na słojach lub klejonym? Nie rozeschnie się?
 11. Na szczęście "ulubione obrazy" się zmieniają, przynajmniej u mnie. Uwielbiam "coś" zobaczyć nowego..., nieznanego..., często z innej kultury, innego krajobrazu, innego powietrza, innych smaków, innego WIDZENIA rzeczywistości. A co przedstawia, to nie istotne, ważne JAK.
 12. Ponieważ takich filmów nie da się oglądać na monitorze i telewizorze. Małe kino, bez paszy i kurczaków. Ewentualnie odraz z projektora. Sny Kurosawy też kinowy, wybitnie.
 13. Dzień dobry. A "Imagine" widzieliście? Z pół roku temu widziałem.Coś pięknego... Niestety, to kinowy film, tak jak "Kobieta z Wydm".
 14. A ja, czyniąc prywatę bardzo dziękuję koledze Pitt za fachowo zapakowaną przesyłkę i towar w pełni zgodny z opisem ( bardzo dobrze wykonana stolarka: frezowania, naturalny fornir, spasowanie elementów). Kolegom z KAIM ukłony za odsłuch i opinie, było simpatiko. Twonk, poszukiwania wzmaka rozpoczęte. Tylko gdzie się zaświeci ta lampka... OVER
 15. Aha, i boazeria ma swoje minusy. Po zrobieniu w niej dziury zostaje dziura. Wszelkie szpachlowanie, wstawianie np. kołków, - widać (karton-gips możesz zaszpachlować i pomalować). Kończąc już, ponownie tylko sugeruję przemyśl każdy krok pracy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.