Jump to content

foto

Użytkownicy
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  klasyczna fotografia czarno-biała
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

675 profile views
 1. Czy serial też może być? Miles Davis w Miami Vice.
 2. yacool1975 Jak się zachowuje laminat przyklejony na aluminium? Czy na ekspozycji na słońce nie zacznie odchodzić od panelu? Czy z czasem nie zacznie żółknąć? pozdr., A.
 3. Kolego, to na pozór banalne pytanie, ale czy drzwi mają próg?
 4. foto

  Preamp do monobloków

  Jurek 1: Kolegi Jarka nie nękam, jak wspomniałem czekam w kolejce. Tomek 1685: bez znaczenia lampa czy tranzystor. McGyver: Bardzo dziękuję za możliwość wypożyczenia, ale nie mogę tego zrobić, ponieważ nie zmieni to mojej sytuacji. Dzięki niezwykłej uprzejmości Kolegi Twonka mam już pożyczony preampik. Może jeszcze jakieś propozycje? pozdrawiam tuż, tuż przed wejściem do nowej dużej ciemni. A.
 5. Dawno nie miałem okazji oglądać w kinie filmu robiącego na nie wrażenie. Brakuje mi małych, kameralnych sal z drewnianymi fotelikami-krzesłami, skrzypiąca podłogą pachnącą dębem lub jesionem, terkocącego projektora wyświetlającego, np. "Miasto Zaginionych Dzieci"...
 6. foto

  Preamp do monobloków

  Już wcześniej widziałem, ale nie mam okazji posłuchać. Bardzo chętnie dotknę, powącham i posłucham. Tak, czytałem, że tyle ma. Aha, mam te drugą wersję.
 7. foto

  Preamp do monobloków

  Jeszcze nie wiem. Grzecznie i cierpliwie czekam by Kolega Jarek (konstruktor) w wolnej chwili zechciał zrobić pomiary. Mam nadzieję, że nikogo przede mną w kolejce nie ma. Niestety, ale chyba ceny przekraczają mój budżet. Jest jakiś Audiolab 8000Q, ale jak to zagra - nie wiem. Dziękuję za odpowiedź.
 8. foto

  Preamp do monobloków

  Dzień dobry, Koledzy. Jaki preamp polecacie do monobloków Ugody do 2K? Może być używany. Mam kolumienki projekt Zaph SR 71, muzyka jazz, klasyka. pozdrawiam śpiewająco, A.
 9. Hmmm, jaki lakier, matowy czy błyszczący? Na skróty tego nie zrobisz. Moim zdaniem trzeba wszystko odkręcić ze skrzynek i obie polakierowac. Trudno doradzać nie widząc zniszczeń.
 10. foto

  Tranzystor do Zaph SR 71

  Szmacianej kopułki brak. Mam z włókna trzcinowego w głośniku ER. Pamiętam Creeka 4330 grającego z Harbethami HL, ale to było przeszło 20 lat temu. Może ktoś jeszcze coś podpowie? A.
 11. Cześć. Posiadam kolumny Zaph SR71 i gra to z Xindak MT3 (lampy wymienione na Elektroharmonixy). Ładnie to gra. Ale z chęci częstego słuchania(więc oszczędności lamp) muzyki szukam dodatkowego wzmacniacza tranzystorowego raczej używanego do 1000zl. Słucham jazzu i klasyki w pokoju 12m2. Może ktoś z Kolegów pomoże? Może Audiolab 8000s? pozdrawiam słuchając Granta Greena Idle Moments, A. PS. mam nadzieję, że w odpowiednim dziale napisałem...
 12. Postanowiłem coś napisać w temacie. Rozumiem, że Kolega Chicago ma na myśli albo technika [w dawnym rozumieniu rzemieślnika( rzemieślnik, czeladnik, mistrz w takiej kolejności) lub artystę(po odpowiednich szkołach, ewentualnie artystę-"naturszczyka"). Jeśli tak (to rozumiem), to np.N.Kennedy jest wg. mnie nie jest "artystą plastykiem". On epatuje, co przykro stwierdzić, swoją osobowością, tj.Dali, kiedyś to nazywano "szpan". Naturalnie piszę to w ogromnym skrócie myślowym, ale mam nadzieję, że zostanę zrozumiany. pozdrawiam wieczorową porą, A.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.