Jump to content

tedi02

Użytkownicy
 • Content Count

  273
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

64 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No te niebieskie mkp1837 są ok ,szare ,czy czarne niestety już gorsze .
 2. Nie pisałem że w stosunku do nipponow ma braki,bo mam oba kondy ale bezpośrednio ich nie testowałem.Stare philipsy ,rifa no i najlepsze według mnie elektrolity Siemens sikorel pokazują to ewidentnie.
 3. Tylko Kz na napięcie 25V a na 50 V,to inne granie.Ten na niższe napięcie ,bardziej szary w barwie ,jaśniejszy ,rozmywa lekko krawędzie ,dźwięk mniej obecny.Tak samo jak ktoś wcześniej porównywał nippony KMH iSMH .różnią się napięciem ,i trochę inaczej brzmią .
 4. Nie mówiłem , po prostu Evo ci się lepiej wpasował . Audio to sztuka kompromisu. Potęguje się gdy w drugim klocku też głównymi filtrującymi są Mlitic. Jeśli po głównej filtracji są jeszcze inne kondy ,dobrze byłoby dac takie które wypychają niski środek .U mnie dobrze zgrały się z nichicon Kz .
 5. Każdy kond musi się wpasować ,dobrze o tym wiecie ,supreme przy tym MBM był mało przejrzysty.Podkreslam ,dał mu druty solid core neotecha ,przy samych wyprowadzeniach. Bardzo możliwe że gdybym zrobił taki sam myk z supreme ,też efekt byłby lepszy.
 6. Mlitic oprócz wielu zalet ma jedną wadę -słaby niski środek.Wielokrotnie to bylo pisane ,też to potwierdzam. Te MBM sa lepsze niż SUPREME ,odciąlem orginalne druty kiedyś i litym neotechem zastąpiłem.Choć teraz gram bez konda ,zwora.
 7. Nie masz żadnych argumentów kolego ,i bądź dalej tuba propagandową Wile.Pozdrawiam.
 8. Tak samo jest z IEGO ,tylko w nich słychać odwrotne podłączenie ,to jakbyśmy zamienili fazę we wzmaku czy źródle ,w furu nie testowałem.
 9. Nawet nie czytałem twoich wypocin ,tylko pierwsze słowa ,kolega miał 5,2 ja go nie słuchałem , natomiast słuchałem TON ! To nie są moje kable ,pisałem wcześniej to są MUŁY ! NIE KOMPROMITUJ SIE I NIE WCHODZ W TEMATY W KTORYCH NIE MASZ ZIELONEGO POJĘCIA,W latach 90 jaka była czystość miedzi ,srebra ?(a wpływa zdecydowanie na przekaz muzyki ,pomijając dieelektyki ,ktore też są inne )A mamy teraz rok 2020!!!!! Masz wile ,pasują ci do systemu ,nie chcesz innych słuchać ,też ok ,ale nie pisz że są świetne jak nie masz porównania! Powtórzę za kimś ,w tej cenie są ok porównywałem z miedzianymi ORGA
 10. Inny sposob zaplecania...hmmm widziałeś to? Kiedyś rozebrałem kable które Witkowski przygotował mi do okablowania kolumn i poza dwoma kablami w kolorze czerwonym i niebieskim ,o różnej średnicy ,nie mogłem zobaczyć tego splotu (a miał być ) .Były to 4odcinki po 110cm ,mogę komuś dac w prezencie . pozdrawiam
 11. Czytaj uważnie., To że przywiązałes się do wile i nie chcesz eksperymentować,cóż ....Założyłeś ten wątek ,bo dyzmanowi zarzucales nieobiektywizm a czy aby ty nie zaczynasz iść tą samą drogą ? I co ty porownujesz ? kable z lat 90 ? Wybacz , czystość przewodnika ez względu ,miedzi czy srebra bardzo wzrosła ,itd . Szkoda słów. No pojechałeś ztym złotem😂
 12. Jeśli dodaje się druta z domieszką złota ( które notabene jest kiepskim przewodnikiem, .ma mniejszą prędkość niż miedź nie mówiąc o srebrze) wtedy otrzymuje się uspokojenie ,gładkość ,utemperowanie dynamiki.Dla jednych ten kabel może być lepszy ,dla drugich gorszy od poprzednika .Powtórzę za kimś ,te kable są dobre , bardzo dobre w swojej cenie i nic więcej , śmieszy mnie ich grubość ,po co ? Wizualnie sugerują wyższa klasę ,w praktyce koszmar przy podłączaniu .Seria ton ,czy nowa, 2020 to już drogo , są lepsze ,kiedyś słuchałem bodajże Organic audio .w podobnej cenie.
 13. Słuchać ,słuchać ,ale harmonixa hirji kiwame to kable genialne.To już top.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.