Jump to content

tedi02

Użytkownicy
 • Content Count

  474
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

110 Dobry

Audiostereo

110

Bocznica

0

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jaki ten świat mały 🤔Nie do pomyślenia że 20lat wstecz.,
 2. Jeśli ci dół satysfakcjonuje ,to nie ruszaj.Sadzac po rozmiarach, wyglądają na dobre jakościowo.
 3. tedi02

  Ansuz acoustic

  No ale Sułek ,nie ma takich kwiecistych opisów o super duper technologii 😀 notabene dostępnej dla każdego producenta kabli , wykonanie raczej spartańskie ,cena niższa , to nie może grać 😀 Na audio show swego czasu , stoisko w,w było dźwiękiem wystawy . A jeśli ma być technologia ,estetyka , brzmienie to kable BERTRAM.
 4. tedi02

  Ansuz acoustic

  No kable Sulek,ponoć zblizony poziom,może inny sposób prezentacji ,cena też z kosmosu ,wziąwszy pod uwagę fakt że ten sam materiał wykorzystany w tańszym kablu coś ok 5000zl w najdroższym zwiększona ilość przewodnika i ...dopisana dwójka z przodu.😁
 5. tedi02

  Ansuz acoustic

  No srebro monokrystaliczne neotecha np.ogolnodostepne ,proszę spojrzeć ile kosztuje ,nie majątek ,to marketingowy bełkot . Audio note Kondo srebro monokrystaliczne ,to litz ,cena 500 euro metr .to szczyt szczytów .Akurat na temat kabli sieciowych coś tam wiem .
 6. tedi02

  Ansuz acoustic

  Że wszystkim się zgodzę że bogaci,że drogi sprzęt ,tylko niech mnie ktoś oświeci z czego jest zrobiony kabel za 100000zl 🤔 wtyki ogólnodostępne to koszt ok .4tys ,druty z czego by nie były to ile ? Wiem że podatki itd .... Pzdr.
 7. tedi02

  Potrzebuję ...

  Parę sprawnych kondensatorów , Siemens Sikorel 10 000uf 63V
 8. tedi02

  Potrzebuję ...

  Tak ,wiem ,słuchałem ,ale nie ma związku z tematem.
 9. A jak się ma Black Gate std do kaisei ? Porównywał ktoś ?
 10. tedi02

  Potrzebuję ...

  Ponoć różnica in plus ,
 11. tedi02

  Potrzebuję ...

  Jak miałby być na maxa ,to nawet 16 płytek w poziomie 😁
 12. tedi02

  Ansuz acoustic

  No przecież jak byk kolega pisze że ma ciemniej grający system 😁kable dające dużo przestrzeni ,analityczności ,więc gdzie ta neutralność.
 13. tedi02

  Wzmacniacz 'Ugoda'

  Kolega kiedyś pisał o epcosie sikorela jak pamiętam,a to różnica ,przy Siemens mundek brzmi monotonnie ,kontrabas brzmi kiepsko ,to różnica klas ! Mundek jest kondem efekciarskim ,od startu robiącym wrażenie bas ,przede wszystkim przestrzeń ,góra ,notabene też lepsza słyszałem na którymś nipponie . I gra po kilkudziesięciu godz. ,między bajki można włożyć opowieści o setkach h wygrzewania ,ja miałem wystawione złączki tak że porównywałem bez lutowania.Inna sprawa że słuch ludzki się przyzwyczaja , dlatego zawsze polecam porównanie po ilus tam setkach godzin jakiegoś elementu. Ważne priorytety
 14. tedi02

  Ansuz acoustic

  No ,cyrk dosłownie ,, po pierwsze cena przekracza granice zdrowego rozsądku ,po drugie kupujący biorą na zasadzie ,drogi to będzie na pewno lepszy ,kosmiczne pieniądze za druty które wg .opisu kolegi nawet nie starają sie grać neutralnie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.