Jump to content

grzesinek32

Użytkownicy
 • Content Count

  125
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka , film , motoryzacja
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1293 profile views
 1. No za 6000 nie kupi ,ale można nawet taniej , w MM jest OLED65B8PLA za 5737 zł.
 2. Bierz Oleda od LG nie będziesz żałował , jeśli budżet nie pozwala to poczekaj i dozbieraj. Mam C9 65 cali i jestem mega zadowolony , obraz nawet z Cyfrowego Polsatu jest bardzo dobry, a treści UHD rewelacja.
 3. Tego jeszcze nie sprawdziłem, ale resztę słyszę , "niestety".
 4. Nie wiem jaki. Kombinować to lubią kombinatorzy.😀, a tak na poważnie nie mam czasu, chęci i zdolności do takich diy , ale jak najbardziej polecam takie rozwiązanie.Zawsze coś w kieszeni zostanie , a efekt może być podobny lub lepszy.
 5. Srebro plus złoto, takie info od producenta. Posiadam ten kabel i polecam ,ale trzeba sprawdzić u siebie czy pasi.
 6. Mam na testach rca genesis , łączę nim na przemian Atolla In 200 Signature z CD 200 sig i St200 sig. Na razie pograł ze 2 godz i jestem mega zadowolony. Wcześniej grałem na Diamond od M&B Audio Cable. O ile z połączenia cd z wzmacniaczem byłem zadowolony to ze streamerem coś mi nie pasowało. Góra taka troszkę jakby zapiaszczona. Po podłączeniu genesis-a zrobiła się czyściutka , klarowna , ogólnie barwa , bas , wszystko uległo znacznej poprawie. Myślę , że kabelek znajdzie się na stałe u mnie w systemie.
 7. No z ceną to przegięli , 1/3 w górę.😡
 8. Zdaję sobie sprawę ,że akustyka to ważna rzecz,ale na razie musi być jak jest. Dzwiękowo mi się podoba , stopniowo coś tam dokupuję żeby poprawić jakieś niuanse.
 9. Nie mam rozszerzenia w cd , mam streamera ST200 i to jest porządny kombajn. Wcześniej słuchałem jedynie na taniej Yamaszce ,a z droższych miałem Rotela RCD-1572. Atoll w/g mnie wyraźnie lepszy , ale też sporo droższy. W 32m, akustycznie raczej nie najlepiej.
 10. U mnie wraz z IN200 Sig jest naprawdę bardzo dobrze. Kolumny Audio Monitor GS20. Scena szeroka, bas bardzo dobry , szczegółowość na bardzo dobrym poziomie. Ale to moje odczucia , u mnie w systemie i nie wiem jakie kto ma oczekiwania. Ja jestem bardzo zadowolony z tego połączenia.
 11. U mnie cisza , nic nie szumi , jedynie brumiły trafo ,ale po zastosowaniu DC Blokera od Tomanka mam już wszędzie ciszę.
 12. Gorszy , lepszy to może złe określenie.To moje odczucia w moim systemie, na moim okablowaniu i w moim pomieszczeniu.
 13. Ja dziś sprawdziłem jak gra na bypass IN 200 sig . Jako pre streamer st200 sig. No i muszę napisać,że różnica jest spora na plus. Większa kultura dzwięku , ładniejsze barwy , góra zrobiła się czyściejsza. Zostaje zdecydowanie na takim połączeniu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.