Jump to content

Miroslav1

Użytkownicy
 • Content Count

  3127
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1247 Audioholik

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

3716 profile views
 1. moim zdaniem LS3/5a mogą być punktem odniesienie dla każdych innych kolumn (nie tylko podstawkowych) w trzech elementach....muzykalność, naturalność brzmienia i przestrzeń....trzeci element był wręcz spektakularny nie jestem zbytnio wymagający, mnie wystarczą tylko dwa elementy by powiedzieć - podobało się.... mianowicie....muzykalność i naturalność....cała reszta może być taka sobie....i tak właśnie jest z moimi m40.2 ;-)
 2. nie każdemu LS 3/5a muszą się podobać to jest oczywiste..... byłem wtedy na AS i słuchałem - mnie się bardzo podobało
 3. ...nie żebym chciał zabić ćwieka, ale ......głównym/podstawowym powodem dla którego przesiadłem się z S25 na Harbs to była właśnie ta drażniąca Ciebie ''naturalność'' ....co jednego wk***ia drugiemu może sprawić przyjemność ;-)
 4. ...z całą pewnością głównym powodem przejścia z S25se na Harbeth m40.2 nie była ,,plastikowa góra,, czy ,,dudniący bas,, S25se miałem ponad 2 lata i te kolumny słuchałem z wieloma wzmacniaczami...miedzy innymi dwie końcówki Accu A65, 7100 + 3 integry 450, 550, 560 ostatnio monobloki EC AW400....( w warunkach domowych a nie gdzieś na AS) Gryphon Callisto 2200, Krell KAV500i, Vitus ri-100 + dwie lampy Jadis i Leben...coś tam jeszcze było.... oczywiście są lepsze i gorsze połączenia ale na żadnym z tych wzmacniaczy nie słyszałem plastikowej góry nie wykluczam że takowa mogła się pojawić ale tylko w jednym przypadku.....gdy coś jest spieprzone i system brzmi plastikowo....wtedy S25 pięknie to pokarzą....natomiast dudniący bas również można usłyszeć....jeżeli podepniemy nieodpowiedni wzmacniacz lub akustyka pomieszczenie nie będzie ogarnięta....to wtedy.....tyle w temacie...
 5. ... monitor wyczynowy - biorąc pod wzgląd ,,plastikową górę,, i ,,dudniący bas,, to takie określenie jest błędne jeżeli mówimy o wyczynowym monitorze to przede wszystkim mam na myśli profesjonalny w przypadku wyżej wymienionych wad raczej pasuje określenie monitor amatorski
 6. ... może by tak spróbować podpiąć S25 pod ten wzmacniacz - wtedy istnieję szansa że plastikowej góry się nie usłyszy ... ... i jakiekolwiek dziury będą niegroźne ;-)
 7. ...aby całość dopracować to pewnie jeszcze trzeba wydać trochę kasy - CD + lepsze pre ale o AW400 mam jak najlepsze zdanie .... a tą energię grania chciałbym mieć u siebie ;-)
 8. ..jeszcze jedna uwaga....kolega za AW400 + pre 4.7 dał drobinę ponad 20tys wątpię żeby jakaś integra (tranzystor/lampa) do 20-25 tys zagrała z S25 tak dobrze jak AW400 + 4.7 ... na okrasę jeszcze dostajemy ładnie wyglądający zestaw ;-)
 9. wreszcie udało posłuchać się S25se + EC AW400 ...wzmacniacz całkowicie/kompletnie panował nad kolumnami myślę że jest to odpowiednie połączenie ...energia, rozmach, swoboda, ładna barwa to takie podstawowe cechy tego brzmienia....aby całość nabrała jeszcze większego wyrafinowania (CD nie był najwyższych lotów) to kumpel chce zmienić odtwarzacz....moje propozycje były Audio Resarch CD8 lub Metronome CD8T jeszcze jedna fotka...jestem mile zaskoczony jak ładnie wokale wypadły ...pierwszego dnia słuchałem kilka godzin, następnego dnia trochę więcej... brzmienie jest muzykalne, wciągające z takim oddechem i do tego bardzo przyjemne ;-)
 10. jutro będę wiedział jak sprawdza się połączenie S25se + EC AW400....oczywiście coś napiszę puki co usłyszałem ,, jest potworna moc i jest ciepło,, i ,, jest to liga (brzmienie) której jeszcze u siebie nie słyszałem,, ;-)
 11. Miroslav1

  HARBETH Club

  DA88 to mój poprzedni wzmacniacz, obecnie gram na i88 już 90W w A klasie natomiast na temat Harbeth ML MK3 nic nie pomogę/doradzę bo nie znam......
 12. Miroslav1

  HARBETH Club

  ...moje zdjęcia....Jadis DA88 60W w kasie A .... Dynaudio S25se jeżeli chodzi o moje zdanie - które najlepsze? .... bezapelacyjnie te na których obecnie gram m40.2
 13. Miroslav1

  HARBETH Club

  bez względu czy będą to P3esr czy LS3/5a - jedne i drugie ładnie zagrają tyle że, trzeba pamiętać by reszta była też na odpowiednim poziomie akurat w tym przypadku maluszki maiły komfortowe warunki dla wielu miłośników Harbs to właśnie P3ser są tymi kolumienkami które zasługują na największe uznanie ale same P3ser niewiele zdziałają....dlatego jest potrzebne odpowiednie towarzystwo ;-)
 14. zazwyczaj psioczymy na recenzentów ..... no chyba że piszą coś miłego o sprzęcie który aktualnie posiadamy ...i właśnie słówko odnośnie tego drugiego...jakieś niemieckie czasopismo audio uznało że.... ....Harbeth m40.2 są najbardziej muzykalnymi kolumnami wszechczasów ...tak odnośnie TOP 20 ;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.