Jump to content

andrycki

Użytkownicy
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny
 1. Ja gram z Grundigami 1500a prof, jak dla mnie gra to ładnie. Próbowałem z Mordaut Short, Celestion, Heco, KEF i Grundig zjadał je bez problemów. Z 850a prof było trochę słabo, mało dynamicznie. Z nowymi nie próbowałem więc się nie wypowiem.
 2. Długo szukałeś silnika?
 3. No i co nikt nie ma nic do powiedzenia o Micro? Szkoda? Wątek umarł😞
 4. Dzień dobry Cóż trzeba się chyba zapisać, jestem z Międzyrzeca Podlaskiego, mam na imię Andrzej. Słucham głównie z czarnej płyty, chociaż jakieś CD też posiadam. Micro Seiki DD-6, Micro Seiki DD-7, Thorens TD-320 + Jelco ST-250, Arcam Alpha 10, Grundig 1500A prof. Fisher CA-7000, LAR LPS-1, Black-Cube i takie tam ....
 5. Co by odświeżyć wątek, dołączam z moimi DD-6 i DD-7, tak sobie stoją obok siebie ...... Dawno tu nikogo nie było, a temat ciekawy.
 6. Odświeżę wątek. Handlarzy z Rzeszowa jest kilku, jak zauważyłem. Nie warto u nich kupować? Lipne gramofony? Opinie raczej dobre się spotyka. Podobno sprzęt po serwisie mają.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.