Jump to content

greg!

Użytkownicy
 • Content Count

  277
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprzedam włoski wzmacniacz stereo Norma Audio HS IPA 1. Wersja z wysokiej klasy przetwornikiem Dac i wzmacniaczem słuchawkowym. Nagroda RED Fingerprint i nagroda roku magazynu High Fidelity. Nagroda The Ear Best Buy. Stan, nowy oryginalnie zapakowany przez producenta.Kupiony w polskim salonie audio.Aluminiowy pilot. Komplet wyposażenia. Pierwszy właściciel. Cena u dystrybutora 14970 PLN.
 2. Sprzedam włoski wzmacniacz stereo Norma Audio HS IPA 1 . Wersja z wysokiej klasy przetwornikiem cyfrowo analogowym i wzmacniaczem słuchawkowym. Wzmacniacz w stanie idealnym na gwarancji. Pierwszy właściciel. Zakupiony w polskim salonie audio. Nie grany prawie w ogóle. Wszystkie dokumenty , opakowania, płyta i aluminiowy pilot.
 3. Sprzedam komplet japońskich przewodów analogowych Mogami NIII z najwyższej serii Hi End. W skład kompletu wchodzą przewody głośnikowe 2 x 2,5 m zakończone z każdej strony oryginalnymi wtykami producenta typu banan i interconekt analogowy 2 x 1m. Kable nagrodzone nagrodą roku przez redaktora naczelnego magazynu High Fidelity. Stan, nowe w oryginalnych opakowaniach. Pierwszy właściciel. Dożywotnia gwarancja producenta. Okazyjna cena kompletu, jakby interconekt o warości 990 zł dodany gratis.
 4. Sprzedam komplet przewodów Tellurium Q Black II. W skład kompletu wchodzą przewody głośnikowe 2 x 2 m oraz interkonekt 2 x 1 m. Zakupione w salonie Audio Styl Katowice. Pierwszy właściciel. Stan, idealny, nowe w oryginalnych opakowaniach. Sporo nagród, w tym od redaktora naczelnego High Fidelity. Cena za cały komplet.
 5. Sprzedam komplet przewodów Tellurium Q Black II. W skład kompletu wchodzą przewody głośnikowe 2x 2m i interkonekt 2x 1 m. Stan , praktycznie nowe. Zakupione w polskim salonie audio. Oryginalne opakowania.
 6. Hegel mi bardzo dobrze gra z głośnikami Divine Acoustics Proxima V 3 , ale jak go przeniosłem do drugiego systemy to z głośnikami Bryston gra jakoś słabo. Natomiast wzmacniacz Norma Audio gra mi z Brystonami rewelacyjnie, a jak go podłączyłem do Proxim to bez emocji, na ale one wymagają dopasowania do wzmacniacza, więc może trzeba poczekać. Szukam wzmacniacza do kolumn Divine Acoustics Proxima i pomyślałem o Rogue Audio Sphinx, ewentualnie dzielona Emotiva, bo mam odtwarzacz Emotiva, który jest fenomenalny w swojej cenie.
 7. Jakoś nie jestem przekonany. Chciałem wymienić Hegla H80.
 8. Kupiłeś nowy, czy używany? Jak Ci gra? Jest to cichy wzmacniacz? Gdzieś tam czytałem o brumieniu.
 9. Sprzedam zestaw oryginalnych 18 płyt cd jak na zdjęciach. Sporo z nich reprezentuje audiofilską jakość brzmienia i były nagradzane w magazynach audio. Stan, nowe bez folii. Yello Toy to wydawnictwo Polydor. Charlie Landsborough to wydawnictwo Rosette Records, Dire Straits Brothers in Arms to wydawnictwo SACD 5,1 surround sound. Płyty zakupione w Clubie CD. Cena za cały zestaw.
 10. Sprzedaw zestaw 16 oryginalnych płyt cd jak na zdjęciach. Sporo z nich nagrodzonych w magazynach audio za referencyjną jakość brzmienia. Stan, wydawnictwa z pierwszego zdjęcia nowe bez folii, reszta bardzo dobry. Cena za cały zestaw.
 11. greg!

  Hegel H 80

  Sprzedam norweski wzmacniacz Hegel H 80 w ostatniej najlepszej wersji . Wielokrotnie nagradzany w polskich i zagranicznych magazynach audiofilskich i dostawał nagrody jako wybór redakcji. Stan idealny. Pierwszy właściciel. Kupiony w salonie Audio Styl Katowice. Grany sporadycznie. Mam drugi system. Możliwość odsłuchu.
 12. Sprzedam zestaw przewodów Mogami N III z najwyższej serii HI End. W skład zestawu wchodzą przewody głośnikowe o długości 2 x 2,5 m zakończone z każdej strony oryginalnymi wtykami producenta typu banan i interkonekt o długości 1m. Kable nagrodzone nagrodą roku przez redaktora naczelnego magazynu High Fidelity. Stan, nowe w oryginalnych opakowaniach. Okazyjna cena kompletu. Jakby interkonekt dodany gratis.
 13. Witam, Cały wątek praktycznie w temacie jednego modelu. A co z Rogue Audio Sphinx? Czy to dobry wzmacniacz? Cena trójki to już spora kwota.
 14. Sprzedam przewody głośnikowe i interkonekt Mogami N III z najwyższej serii HI End. Głośnikowe o długości 2 X 2,5 m zakończone z każdej strony oryginalnymi wtykami producenta typu banan i interkonekt o długości 1 m. Przewody otrzymały nagrodę roku przez redaktora naczelnego magazynu High Fidelity. Stan, nowe w oryginalnych opakowaniach. Cena za komplet.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.