Jump to content

greg!

Użytkownicy
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Test czytałem . Trudno mi jednak uwierzyć szczególnie w aż tak wybitną scenę stereo. Musiałbym posłuchać u siebie w domu.
 2. Witam! Dwie strony samych zachwytów. Takiego entuzjastycznego klubu jeszcze nie spotkałem. Sam jestem w klubie Lara, tam jest dobrze, ale nie aż tak jak tutaj.
 3. greg!

  OPPO CLUB

  Ja swoje 105D sprzedałem na początku roku jeszcze w dobrej cenie.
 4. Witam, porównywał ktoś z Was wzmacniacze UR z polskim Linear Audio Research ?
 5. Odważne, ale prawdziwe. Z AP Tempo 25 grałem z Denonem, Heglem i Larem i nic w tym graniu spektakularnego nie było. Tylko dobry poziom. Wytrzymałem 7 lat. W klubie AP wyczytasz podobne komentarze dotyczące nowych konstrukcji.
 6. W najnowszym teście Audio Video Hegla H 90 zaliczyli do High-Endu, choć wydaje mi się mało treściwy ten opis. Miałem AP Tempo 25 i nie podzielam faktu ich spektakularnej sceny. Teraz mam Brystony znacznie tańsze, lecz pod względem sceny AP nawet sobie stanąć przy nich nie mogą. Nowe modele AP to już nie to co dawniej.
 7. greg!

  OPPO CLUB

  Witam! Oppo 105D w stanie salonowym do sprzedania.
 8. greg!

  OPPO CLUB

  Dokładnie to czysta strata i już mi się nie chce ciągle coś zmieniać. Jak już to ewentualnie nowe oppo, tylko czy to ma sens.
 9. greg!

  OPPO CLUB

  Czyli co , te lasery tak sobie padają. Żeby to jeszcze było używane, ale ja tylko gram cd, dvd sporadycznie. Cinematic mówił,że to praktycznie nie ma miejsca w tej klasie sprzętu, jestem drugim takim przypadkiem. Najchętniej bym go sprzedał, pomimo tego,że bardzo dobrze gra jako odtwarzacz cd. Tylko kto kupi Oppo w rozsądnej kwocie. Ciekawe jak tam model nowy ,czyli 205?
 10. greg!

  OPPO CLUB

  Witam! U mnie w Oppo 105D cztery miesiące po gwarancji padł laser odpowiedzialny za dvd. Cd i blu-ray chodzi. Sprzęt tej klasy ,a zachowanie jak klocek z marketu. Nie wiem teraz co z tym robić, naprawiać, czy starać się sprzedać. Dystrybutor mówi o koszcie samego lasera w kwocie 1000 Pln.
 11. Coś Ty, ja sam jestem zdziwiony tą dobrą opinią. To ja się pozbyłem tak dobrych kolumn? No ,ale wyróżnienia żadnego nie dostały.
 12. A co powiecie o nowym teście AP Tempo plus na łamach HF ?
 13. Posiada ktoś z Was kolumny tej marki??
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.