Jump to content

Mickey6

Użytkownicy
 • Content Count

  444
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

245 Dobry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hahaha Zamiast trwać przy funkcji namolnego naganiacza o delikatności słonia w składzie porcelany, zostań kabareciarzem! Za tą odpowiedź 100 punktów! Dzięki niej nikt nie może stwierdzić "kurcze, mi może się nie udać z owymi kablami bo mam skrajnie inny system niż niesamowity Tatum."
 2. Wieczór z reedycjami Petera Gabriela to bardziej spacer niż słuchanie 😉
 3. Chylmy czoła przed Mistrzem i Jego skromnością.
 4. Kupiłem "That's Life", "Night Train" i dla równowagi 😉 Beastie Boys. Jeszcze tylko to puścić i posłuchać...
 5. Pewnie przed świętami znowu pojawią się winyle, mam taką nadzieję 😉
 6. Pyskujesz w durny sposób małego frustrata: przez powtarzanie informacji skierowanych do ciebie (wielkie litery nie są obowiązkowe w tym wypadku i ich używanie lub brak o niczym nie świadczy - zacznij się uczyć, maj blisko). Ok. Kończę tą "dyskusję" bo ktoś pomyśli, że chcę uzdrawiać na siłę nieuleczalnych:) Cieszę się, że inni mogą to czytać:)
 7. Przecież nie, spotkalibyśmy się na leżakowaniu.
 8. :) Hoho jaki wykształcony gimbus. Jesteś moim guru. Sorry, że kpię ale nie traktuję poważnie krzykaczy którzy mają problem z rozumieniem tekstu. Dalej nie podałeś konkretnych przykładów i danych. Polska języka cię przerasta? Kilka osób próbujących z Tobą tu dyskutować, potwierdzi, że to nie jedyne zdanie, którego nie zrozumiałeś. Pisali ci to.
 9. Coś w normach hifi się zmieniło? Fizyka się zmieniła? Potrafisz tylko pyszczyć bez podawania konkretów. Ale pociesz się, że teraz takie czasy , że nawet taki mały oszołomek jak ty, który nie rozumie co inni mu piszą i nie powołuje się na konkretne dane tylko pyszczy i pyszczy ma szansę zdać maturę :)
 10. Czytaj ze zrozumieniem co napisałem i umieść w kontekście całości. Ps. Jakieś konkretne odpowiedzi i przykłady może jednak podasz?
 11. Zacznij czytać ze zrozumieniem to co inni odpisywali tobie w tym wątku. Nie dorabiaj fałszywych wniosków. Gdzie nam tu przykro i niby czemu? Bo jakiś oszołom tłumaczący realia przez pryzmat swego rozbuchanego ego, pisze rzeczy sprzeczne z rzeczywistością? Przecież to zabawne! :)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.