Jump to content

Mickey6

Użytkownicy
 • Posts

  622
 • oraz w archiwum

  13
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

308 Dobry

Audiostereo

122

Bocznica

186

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Mickey6's Achievements

 1. Dobry przykład. Czasami jednak nie warto przepłacać tylko testować u siebie. U mnie DC Blocker Supry działał dokładnie tak samo jak Tomanka (podkreślam: nie żadnego tumanka, jak zwą go obraźliwie niektóre tumany 🙂) Testować, testować, testować.
 2. Używam DC Blokerów Tomanka (nie żadnego tumanka) i wykonują swoją robotę. Nie mają negatywnego wpływu na muzykę, przeciwnie. Mimo tego, nie narzucam w sposób kategoryczny swojej opinii na wszelkie produkty Tomanka w każdej konfiguracji i pracujące w bardzo różnych warunkach 🙂
 3. Pamiętacie taką grę na PeCeta sprzed dwudziestu lat "Moorhuhn"? 🙂 Trzeba było jak najszybciej strzelać do niespodziewanie pojawiającego się fruwającego drobiu. Ot, tak mi się ta gra skojarzyła z sytuacją w kilku wątkach na forum 😉
 4. Hej, znalazłem taki link: [Hidden Content] Europa Centralna, Gliwice, ul. Pszczyńska 315. Przy okazji można zobaczyć wystawę LEGO i malunki 3d 😉
 5. Dziękuję. Nie mam więcej pytań.🙂
 6. Dziękuję za przyzwolenie 🙂 Ale fajnie, że ktoś wreszcie, po tylu postach w tym wątku oraz w sąsiednim, jasno napisał co wolno zrobić z własnymi pieniędzmi 🙂 Myślę, że w ramach rewanżu, Osoby Kupujące Winyle w Biedronce, powinny podziękować.🙂 PS. Podajesz we wcześniejszych wpisach dokładne wielkości procentowe osób dokonujących określonych decyzji zakupowych. Wrzuć jakieś linki do tych danych bo jeszcze niektórzy wezmą Twoje wpisy za bełkot.😉 PS2. Nie kupuję płyt winylowych w Biedronce jeśli uznam, że wydanie na CD albo na platformie streamingowej mi wystarczy.
 7. Do tej pory, ten wątek był jednym z nielicznych gdzie pisano prawie wyłącznie na temat. Jedyne odstępstwa, które nie wnosiły merytorycznie do tematu były w stylu: "Hurra, upolowałem ten album w ledwo szóstej Biedronce!" 😉 Ostatnio jednak, pojawił się w tym wątku troll i my, współtwórcy wątku, zamiast go ABSOLUTNIE olewać, staramy się mu odpowiadać i coś tłumaczyć. Chrzanić trolla, chrzanić jego pobudki.
 8. Na trzy Biedronki, w których byłem, tylko jedna sztuka "OES". Za to relatywnie sporo Lady Pank.
 9. Wreszcie wszystkie studyjne Dire Straits w domu! Tym "On Every Street" zrobili mi dzień 🙂
 10. Myślę, że po części zależy komu pożyczasz. Są ludzie, którzy na poważnie traktują Ciebie i to wystarczy by traktowali powierzone rzeczy zgodnie z przeznaczeniem więc nic poza wypadkiem nie powinno się przydarzyć A są tacy, którym pożyczysz film na DVD i jak się w końcu doprosisz to dostajesz go pół roku później w stanie, który każe przypuszczać, że go zjedli razem z okładką i dopiero teraz wys...ali, stąd tyle zwlekania z oddaniem.
 11. W poszukiwaniu kolumn "na lata", kolega namierza ledwo roczne paczki w cenie 3,5 tys. do lekkiej negocjacji, cena sklepowa dużo wyższa. Nie może pojechać posłuchać ich bo jego żona jest na nie bo 3,5 tys. to sporo kasy. Kolega nie kupuje kolumn. Żona kolegi kupuje sobie telefon za blisko 4 tys. Czas mija, kolega nie ma swoich kolumn tylko gra na pożyczonych a jego żona ma kolejny telefon za ponad 4 tysie. Kolega bardzo kocha i szanuje swoją żonę.
 12. 😉 To może coś takiego:
 13. Mickey6

  Daphile

  Mi też sporadycznie nie wgrywają się moje aplikacje. Od kilku aktualizacji wstecz nie aż tak często jak przedtem. Nie znam przyczyny. Reset Daphile'a pomaga.
 14. Jeśli to mieszkanie żony, do którego praw się zrzekłeś to poczekaj te parę lat, chyba że żona zdecyduje inaczej. Jeśli masz prawa do tego mieszkania, zmień ustawienia kolumn na lepsze dla dźwięku. Możesz pod ich stopki/kolce, czy co tam masz, podłożyć podkładki z przyklejonym filcem i przed odsłuchem targać je na optymalne dla dźwięku pozycje a potem chować na miejsce. Jeśli żona na to się nie zgodzi, czytaj: nie wyrazi zrozumienia i zgody na Twoje prywatne hobby, zmień żonę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.