Jump to content

Mickey6

Użytkownicy
 • Content Count

  446
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

250 Bardzo dobry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Kabel RJ-45 musi być odpowiednio gruby aby nie zaginały się przesyłane jedynki i nie spłaszczały się zera.
 2. Hahaha Zamiast trwać przy funkcji namolnego naganiacza o delikatności słonia w składzie porcelany, zostań kabareciarzem! Za tą odpowiedź 100 punktów! Dzięki niej nikt nie może stwierdzić "kurcze, mi może się nie udać z owymi kablami bo mam skrajnie inny system niż niesamowity Tatum."
 3. Wieczór z reedycjami Petera Gabriela to bardziej spacer niż słuchanie 😉
 4. Chylmy czoła przed Mistrzem i Jego skromnością.
 5. Kupiłem "That's Life", "Night Train" i dla równowagi 😉 Beastie Boys. Jeszcze tylko to puścić i posłuchać...
 6. Pewnie przed świętami znowu pojawią się winyle, mam taką nadzieję 😉
 7. Pyskujesz w durny sposób małego frustrata: przez powtarzanie informacji skierowanych do ciebie (wielkie litery nie są obowiązkowe w tym wypadku i ich używanie lub brak o niczym nie świadczy - zacznij się uczyć, maj blisko). Ok. Kończę tą "dyskusję" bo ktoś pomyśli, że chcę uzdrawiać na siłę nieuleczalnych:) Cieszę się, że inni mogą to czytać:)
 8. Przecież nie, spotkalibyśmy się na leżakowaniu.
 9. :) Hoho jaki wykształcony gimbus. Jesteś moim guru. Sorry, że kpię ale nie traktuję poważnie krzykaczy którzy mają problem z rozumieniem tekstu. Dalej nie podałeś konkretnych przykładów i danych. Polska języka cię przerasta? Kilka osób próbujących z Tobą tu dyskutować, potwierdzi, że to nie jedyne zdanie, którego nie zrozumiałeś. Pisali ci to.
 10. Coś w normach hifi się zmieniło? Fizyka się zmieniła? Potrafisz tylko pyszczyć bez podawania konkretów. Ale pociesz się, że teraz takie czasy , że nawet taki mały oszołomek jak ty, który nie rozumie co inni mu piszą i nie powołuje się na konkretne dane tylko pyszczy i pyszczy ma szansę zdać maturę :)
 11. Czytaj ze zrozumieniem co napisałem i umieść w kontekście całości. Ps. Jakieś konkretne odpowiedzi i przykłady może jednak podasz?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.