Jump to content

Mickey6

Użytkownicy
 • Content Count

  472
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

271 Bardzo dobry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jasne że rozumiem. Jesteś też na dalszym etapie wtajemniczenia w tą zabawę niż na początku uznałem bo już wiesz jak winyl potrafi zagrać i już wiesz, że to lubisz i rozumiesz także ewentualne ograniczenia wynikające ze sprzętu więc decydując się na coś "tańszego" nie zwalisz ewentualnych wad na "całokształt" winylowego świata. Pozostaje mi trzymać kciuki za realizację planów 😉
 2. Wydaje mi się że to złe podejście. Samemu, wiele lat temu, nie oczarował mnie dźwięk z winyli na właśnie tanich "marketowych" gramofonidłach a miałem możliwość słuchania ich regularnie u kilku osób. Oczarował mnie dźwięk winyli na czymś co wciąż state-of-the-art nie było i wtedy podjąłem decyzję o zabawie w winyl a oczarowanie to nadal mnie trzyma. Sugeruję słuchać u innych i wtedy podjąć decyzję z tych bardziej radykalnych. Niestety, w winylach często słychać różnice cen a ceny w tej właśnie zabawie to... osobny temat. Sam zdajesz sobie sprawę, że z odtwarzaczami CD też jest różnie więc jak ktoś będzie obcować z nieudanymi modelami to ni huhu nie pojmie zainteresowań ludzi z tego forum.
 3. Właśnie też wróciłem z Frankiem do domu. Może wieczorem posłucham a bardzo lubię tę płytę. Też zawsze bawiły mnie te dopiski Franka, overdubs: lots.
 4. Mickey6

  Daphile

  Dziękuję, postaram się tak zrobić.
 5. Mickey6

  Daphile

  W moim przypadku router lubi zmieniać adres sieci i raz na jakiś czas muszę w przeglądarce internetowej wpisać inne liczby jako końcówkę. Daphile mam na pendrivie wpiętym do mikrokomputera Pipo, który ma wbudowany ekran i stąd wiem jaki adres ma Daphile w danym momencie.
 6. Już solowego Marka K. zaczęli sprzedawać a On Every Street dalej ni chu chu, że ponarzekam trochę.
 7. Potwierdzam, dobre te biedronkowe wydanie Marka K. 😉
 8. Jest promocja 3 w cenie 2, najtańsza za free jeśli różne ceny płyt. Kupowałem po 22.00.
 9. Zdrowych Świąt i wesołej Kwarantanny!! Michał
 10. Wszystko pasuje, 2 metry są zachowane.
 11. Wysłałem zapytanie czy pojawi się On Every Street i albumy DS live. Pewnie na wysłaną im listę życzeń odpowiedzieliby podobnie jak mi, iż na bieżąco analizują potrzeby swoich Klientów, by ofertę sieci dostosowywać do ich oczekiwań. 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.