Jump to content

Mickey6

Użytkownicy
 • Content Count

  460
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

253 Bardzo dobry

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wysłałem zapytanie czy pojawi się On Every Street i albumy DS live. Pewnie na wysłaną im listę życzeń odpowiedzieliby podobnie jak mi, iż na bieżąco analizują potrzeby swoich Klientów, by ofertę sieci dostosowywać do ich oczekiwań. 🙂
 2. To, że On Every Street nie było do tej pory w Biedronce, nie oznacza, że nigdy nie będzie 🙂 Aż napiszę do nich w tej sprawie. Ja mam nadzieję, że w końcu OES też pojawi się w B, żeby biedronkowi fani DS mogli zamknąć studyjną kolekcję 🙂 A potem zaczną pojawiać się albumy DS live. I kolejne Franka Z. 😉
 3. Za pierwszym razem było Dire Straits - "Dire Straits", które oczywiście kupiłem. To z pierwszej strony niniejszego wątku: [Hidden Content]
 4. No właśnie też zależy mi na tej płycie. Nie było jej w Biedronce ani żadnej DS live. A mogły by być. Poważnie była? Nie pamiętam jej nawet z żadnej listy na stronie Biedry.
 5. Miałem na myśli, że ten tekst tutaj albo ma tego samego autora albo to zwyczajnie rip off. Niestety nie pomnę gdzie go czytałem. Było m.in. zdanie o ciągłych wizytach na ostrym by wyciągać haczyki ze stóp i wiele innych myśli bardzo podobnych do powyższych. Ps. A jednak w Internecie nic nie ginie: 🙂 [Hidden Content].
 6. Kiedyś czytałem identycznie skomponowany tekst, autor miał chyba 22 lata i opisywał hobby swego ojca, którym było wędkarstwo.
 7. Wczoraj wieczorem kupiłem na prezenty dwie płyty, droższą i tańszą i każda wyszła minus 50% czyli średnio wyszło 30 pln za jedną.
 8. W tytule i opisie 4x Lampa elektronowa EL34. Nic o tym, że w ogóle KT77.
 9. [Hidden Content] Tym razem jakoś szału nie czuję 😉
 10. Kiedyś używałem tych kolumn. Dobrze się spisywały. Mi grały z Primare A20 i Creekiem Evo. Najpierw z Marantzem 6010 ale jego właśnie nie polecam do nich.
 11. [Hidden Content] Tylko ta cena...
 12. To na prawdę pozazdrościć placu zabaw! Wtedy, dla młodego chłopaka huty czy kopalnie wydawały się obiektami jak z filmów sci-fi. Moje zwiedzanie kopalń (lub ich pozostałości) zaczęło się dopiero w wieku dorosłym ale dalej robiło wrażenie.
 13. Parę lat temu w ramach Industriady, na Krystynie można było zjechać na dół. Zupełnie inne wrażenia niż zwiedzanie przygotowanych dla turystów Guido czy Luizy w Zabrzu. Niestety, teraz oba szyby to już ruina. Tak to przynajmniej wygląda z zewnątrz.
 14. Kabel RJ-45 musi być odpowiednio gruby aby nie zaginały się przesyłane jedynki i nie spłaszczały się zera.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.