Jump to content

Mickey6

Użytkownicy
 • Content Count

  517
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

296 Dobry

Audiostereo

108

Bocznica

188

Karta premium

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślę, że po części zależy komu pożyczasz. Są ludzie, którzy na poważnie traktują Ciebie i to wystarczy by traktowali powierzone rzeczy zgodnie z przeznaczeniem więc nic poza wypadkiem nie powinno się przydarzyć A są tacy, którym pożyczysz film na DVD i jak się w końcu doprosisz to dostajesz go pół roku później w stanie, który każe przypuszczać, że go zjedli razem z okładką i dopiero teraz wys...ali, stąd tyle zwlekania z oddaniem.
 2. W poszukiwaniu kolumn "na lata", kolega namierza ledwo roczne paczki w cenie 3,5 tys. do lekkiej negocjacji, cena sklepowa dużo wyższa. Nie może pojechać posłuchać ich bo jego żona jest na nie bo 3,5 tys. to sporo kasy. Kolega nie kupuje kolumn. Żona kolegi kupuje sobie telefon za blisko 4 tys. Czas mija, kolega nie ma swoich kolumn tylko gra na pożyczonych a jego żona ma kolejny telefon za ponad 4 tysie. Kolega bardzo kocha i szanuje swoją żonę.
 3. 😉 To może coś takiego:
 4. Mickey6

  Daphile

  Mi też sporadycznie nie wgrywają się moje aplikacje. Od kilku aktualizacji wstecz nie aż tak często jak przedtem. Nie znam przyczyny. Reset Daphile'a pomaga.
 5. Jeśli to mieszkanie żony, do którego praw się zrzekłeś to poczekaj te parę lat, chyba że żona zdecyduje inaczej. Jeśli masz prawa do tego mieszkania, zmień ustawienia kolumn na lepsze dla dźwięku. Możesz pod ich stopki/kolce, czy co tam masz, podłożyć podkładki z przyklejonym filcem i przed odsłuchem targać je na optymalne dla dźwięku pozycje a potem chować na miejsce. Jeśli żona na to się nie zgodzi, czytaj: nie wyrazi zrozumienia i zgody na Twoje prywatne hobby, zmień żonę.
 6. A to był ten sam koszyk? ? Kiedyś w MM (3 Stawy, Katowice) wydałem trochę pieniążków na winyle po 10 i 15 zł. Jedynie ekskluzywne wydanie How the West Was Won Zeppów zawierające numerowaną grafikę kosztowało 54 zł ? W innych sklepach wtedy od 389 zł. Nigdy więcej nie trafiłem na podobną wyprzedaż.
 7. Czasem i autor wątku na forum wpadnie by o rzeczonych słuchawkach poczytać i podyskutować... ?
 8. Porta Pro - świetna muzykalność, średnio detaliczne, obcięte wysokie tony ale jako słuchawki do telefonu, w podobnej i ciut wyższej cenie nie słyszałem nic lepszego. Bardzo specyficzny dźwięk, który ma wielu miłośników jak i przeciwników więc tradycyjnie przekonaj się sam? Najpierw musisz rozszerzyć pałąk więcej niż potrzebujesz i dopiero wtedy nałożyć na głowę. Przy zdejmowaniu dociskasz pałąk do głowy, rozszerzasz go i uważnie ściągasz całość. Mi włosów nie wyrywają dzięki tej metodzie ?
 9. A zaproponowałeś chociaż poprawnie technicznie porównawcze testy smaku frytek uzyskanych z użyciem innych sieciówek? Czy po prostu tak zwyczajnie te frytki zjedliście... ?
 10. Mickey6

  Daphile

  Potwierdzam, Tidal działa na tej wersji normalnie.
 11. Żadnej. Stąd ? na końcu posta.
 12. To ale tylko żałujesz kupna biedronkowych remasterów czy empikowych i mediamartowych też? ?
 13. Za 0,563577 zł czyli 3 ZBG Tokeny (3 zt) to średni wybór ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.