Jump to content

Mickey6

Użytkownicy
 • Content Count

  517
 • Joined

 • Last visited

 Content Type 

Profiles

Forums

Calendar

Blogs

Magazyn Audio Stereo - artykuły, recenzje, testy

Sklepy

Opinie o sprzęcie

Producenci

Modele

Wytwórnie

Wykonawcy

Płyty

Opinie o płytach

Typ sprzętu

Ogłoszenia (sprzęt i płyty)

Ogłoszenia płyty (archiwum)

Lista kont (branża)

FAQ

Everything posted by Mickey6

 1. Myślę, że po części zależy komu pożyczasz. Są ludzie, którzy na poważnie traktują Ciebie i to wystarczy by traktowali powierzone rzeczy zgodnie z przeznaczeniem więc nic poza wypadkiem nie powinno się przydarzyć A są tacy, którym pożyczysz film na DVD i jak się w końcu doprosisz to dostajesz go pół roku później w stanie, który każe przypuszczać, że go zjedli razem z okładką i dopiero teraz wys...ali, stąd tyle zwlekania z oddaniem.
 2. W poszukiwaniu kolumn "na lata", kolega namierza ledwo roczne paczki w cenie 3,5 tys. do lekkiej negocjacji, cena sklepowa dużo wyższa. Nie może pojechać posłuchać ich bo jego żona jest na nie bo 3,5 tys. to sporo kasy. Kolega nie kupuje kolumn. Żona kolegi kupuje sobie telefon za blisko 4 tys. Czas mija, kolega nie ma swoich kolumn tylko gra na pożyczonych a jego żona ma kolejny telefon za ponad 4 tysie. Kolega bardzo kocha i szanuje swoją żonę.
 3. 😉 To może coś takiego:
 4. Mickey6

  Daphile

  Mi też sporadycznie nie wgrywają się moje aplikacje. Od kilku aktualizacji wstecz nie aż tak często jak przedtem. Nie znam przyczyny. Reset Daphile'a pomaga.
 5. Jeśli to mieszkanie żony, do którego praw się zrzekłeś to poczekaj te parę lat, chyba że żona zdecyduje inaczej. Jeśli masz prawa do tego mieszkania, zmień ustawienia kolumn na lepsze dla dźwięku. Możesz pod ich stopki/kolce, czy co tam masz, podłożyć podkładki z przyklejonym filcem i przed odsłuchem targać je na optymalne dla dźwięku pozycje a potem chować na miejsce. Jeśli żona na to się nie zgodzi, czytaj: nie wyrazi zrozumienia i zgody na Twoje prywatne hobby, zmień żonę.
 6. A to był ten sam koszyk? ? Kiedyś w MM (3 Stawy, Katowice) wydałem trochę pieniążków na winyle po 10 i 15 zł. Jedynie ekskluzywne wydanie How the West Was Won Zeppów zawierające numerowaną grafikę kosztowało 54 zł ? W innych sklepach wtedy od 389 zł. Nigdy więcej nie trafiłem na podobną wyprzedaż.
 7. Czasem i autor wątku na forum wpadnie by o rzeczonych słuchawkach poczytać i podyskutować... ?
 8. Porta Pro - świetna muzykalność, średnio detaliczne, obcięte wysokie tony ale jako słuchawki do telefonu, w podobnej i ciut wyższej cenie nie słyszałem nic lepszego. Bardzo specyficzny dźwięk, który ma wielu miłośników jak i przeciwników więc tradycyjnie przekonaj się sam? Najpierw musisz rozszerzyć pałąk więcej niż potrzebujesz i dopiero wtedy nałożyć na głowę. Przy zdejmowaniu dociskasz pałąk do głowy, rozszerzasz go i uważnie ściągasz całość. Mi włosów nie wyrywają dzięki tej metodzie ?
 9. A zaproponowałeś chociaż poprawnie technicznie porównawcze testy smaku frytek uzyskanych z użyciem innych sieciówek? Czy po prostu tak zwyczajnie te frytki zjedliście... ?
 10. Mickey6

  Daphile

  Potwierdzam, Tidal działa na tej wersji normalnie.
 11. Żadnej. Stąd ? na końcu posta.
 12. To ale tylko żałujesz kupna biedronkowych remasterów czy empikowych i mediamartowych też? ?
 13. Za 0,563577 zł czyli 3 ZBG Tokeny (3 zt) to średni wybór ?
 14. ??????? Wątek przekroczył objętość czterech zdań więc się w nim pogubiłem!!
 15. Michael Jackson? Ani nie było go w gazetce ani nie widziałem w żadnej z kilku odwiedzonych Biedronek.
 16. Dokładnie, wyroby Tomanka to przede wszystkim solidność i jakość, której coraz mniej w dzisiejszych czasach ?
 17. Dołączam się do pytania. T-II mam w phono-pre i chwalę sobie i też jestem ciekawy tych Cossor ?
 18. A nawet od 39.99 ? [Hidden Content]
 19. Z tego co tutaj zrozumiałem, przynajmniej o problemie z Tidalem, to został on już opisany i rozwiązany w wątku o Daphile'u. Zacznij od postu 2958.
 20. Ja Sylvanie bardzo lubię, także z rodziny ecc82, ale trzeba pamiętać, że ich cechą jest bas, który jest bardzo sprężysty i w punkt to specjalnie nisko nie schodzi i masy wielkiej nie posiada. Słychać to dobrze w zestawieniu z Tung Sol EL34B, które sporym basem w dużym paśmie grać potrafią i tylko zależy co tam przed nimi do wzmacniacza wsadzimy. Piszę o tym basie ponieważ jest to często dyskutowana kwestia przy doborze sprzętu.
 21. Oczywiście chodzi o 6N23P - literówka! ? U mnie nic nie zamulała a nie mam "jaskrawego" systemu. Trzeba samemu sprawdzić u siebie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.