Jump to content

Łukasz

Użytkownicy
 • Content Count

  554
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

66 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Spendor/ Haiku Audio/ Naim/ Rega
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Audiotrendt to sklep stacjonarny z Krakowa. Wielokrotnie coś u nich słuchałem, kupowałem. Zadzwoń do nich upewnić się , że na pewno jest na stanie, bo nie wszystko co na stronie jest aktualnie na sklepie.
 2. Łukasz

  EPITAFIUM

  Niestety...nie do wiary 😔
 3. Podając za Soundrebels: 24. Audioshow to 5-7.11.2021.
 4. Do wystawy a.d. 2020 pozostało już niewiele ponad 3 miesiące. Pytanie tylko czy w tym roku Audioshow odbędzie się ? Ma ktoś jakieś informacje ?
 5. Łukasz

  Blade Runner 2049

  Moim zdaniem Denis Villeneuve wyszedł obronna ręką z tej próby wskrzeszenia legendy. 2049 jest naprawdę niezły na tle współczesnego kina sf. Dlatego już nie mogę się doczekać jego kolejnego filmu i kolejnej próby, może w końcu udanej ekranizacji Diuny. Premiera już za 6 miesięcy. Obsada, zdjęcia, trailer - to może się udać 🙂
 6. Angelo Badalamenti - Twin Peaks Hans Zimmer (m.in.) - Pacific Goran Bregovic - Queen Margot Philip Glass - Kundun
 7. Mój ulubiony soundtrack to Bullitt i muzyka Lalo Schifrina. Genialna rzecz, próbuję zdobyć na cd ale nie jest to łatwe. Inne które lubię: - Hans Zimmer "The thin red line" - Jan A.P. Kaczmatek "Finding Neverland" - James Horner "Apocalypto"
 8. Łukasz

  EPITAFIUM

  24 maja Jimmy Cobb. Poprawcie mnie jeśli się mylę, to był ostatni żyjący uczestnik sesji Kind of blue ?
 9. Dzięki uprzejmości panów Tomka z Audio ON i Wiktora z Haiku Audio wzmacniacz Origami 6550 Black gości ponownie od poniedziałku u mnie i tym razem zostaje na stałe. Po wyjęciu z pudła okazało się , że lampy sterujące to nie Electroharmonix jakie były w testowym egzemplarzu ale JJ ECC802s. Pograłem na nich ok 30 godzin, brzmienie było spójne i gładkie, przypominało mi to bardzo Naima XS2. W połączeniu ze Spendorami było tu jednak za dużo ciepła i gdzieś ginęły wybrzmienia, przestrzeń. Zaaplikowałem więc w miejsce JJ Electroharmonix i magia wróciła 🙂 To fenomenalny wzmacniacz i w połączeniu z ba
 10. Avid Ingenium Nottingham Analogue Spacedesk ( w tej cenie chyba bez ramienia i wkładki ) albo po prostu Rega Planar 6.
 11. Polecam sprawdzić Spendor A7 i Graham Audio ls5/9f. Powinny pasować i do metrażu i do Naima.
 12. Moje ulubione wykonania to: 1. Giuliano Carmignola z Sonatori De La Gioiosa MArca [Hidden Content] 2. Giuliano Carmignola z Venice Baroque Orchestra [Hidden Content] 3. The English Concert ( Pinnock i Simon Standage ) [Hidden Content],190801,muzyka-p 4. Gunar Letzbor i Ars Antiqua Austria ( takie trochę inne podejście do wykonania Czterech Pór, bardzo ciekawe i świetnie nagrane ) [Hidden Content],p1129878824,muzyka-p
 13. Benny Golson w filmie Terminal z 2004 r. Gra tam samego siebie 😊
 14. Gdyby ktoś był zainteresowany Naimem XS2 prośba o kontakt priv.
 15. U mnie podobnie. Piękne wydanie i pełne, dociążone brzmienie bez trzasków 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.