Jump to content

anubis76x

Użytkownicy
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. anubis76x

  Problemy z RN803D

  Udało ci się rozwiązać problem ? mam to samo tylko że MusicCast nie traci połączenia gdy yamaga podłączona jest kablem do routera, po Wifi często po pewnym czasie, urzadzenie nie jest widoczne. Mam router z wgranym Tomato.
 2. Wygląda na to, że w tym routerze w oryginalnym oprogramowaniu brak funkcji media serwer , wróciłem do Tomato i działa.
 3. Witam serdecznie Zmieniłem oprogramowanie na routerze z Tomato na oryginalne aktualne Netgera. Wszystko skonfigurowałem, udostępniłem dysk 2.5" podłączony do USB routera za pomocą wbudowanej opcji readySHARE. Dysk i jego zasoby są widoczne z pozycji np telefonu, mogę się poruszać po jego zasobach za pomoca managera plików z opcją przeglądania sieci, nie ma hasła . Zainstalowana apka w telefonie Yamaha MusicCast do sterowania sprzętem, po wybraniu serwer nie wykrywa tego tego zasobu tylko widzi udostępnione zasoby z włączonego laptopa. Pod Tomato wszystko działało ale były inne problemy dla tego chciałem sprawdzić jak bedzie działać pod oryg. oprogramowaniem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.