Jump to content

anubis76x

Użytkownicy
 • Content Count

  135
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wygląda na to, że w tym routerze w oryginalnym oprogramowaniu brak funkcji media serwer , wróciłem do Tomato i działa.
 2. Witam serdecznie Zmieniłem oprogramowanie na routerze z Tomato na oryginalne aktualne Netgera. Wszystko skonfigurowałem, udostępniłem dysk 2.5" podłączony do USB routera za pomocą wbudowanej opcji readySHARE. Dysk i jego zasoby są widoczne z pozycji np telefonu, mogę się poruszać po jego zasobach za pomoca managera plików z opcją przeglądania sieci, nie ma hasła . Zainstalowana apka w telefonie Yamaha MusicCast do sterowania sprzętem, po wybraniu serwer nie wykrywa tego tego zasobu tylko widzi udostępnione zasoby z włączonego laptopa. Pod Tomato wszystko działało ale były inne problemy dla tego chciałem sprawdzić jak bedzie działać pod oryg. oprogramowaniem.
 3. A co myślicie o tych podstawkach piankowych które podałem wcześniej ? na razie kolumny stoją na takiej piance ale z białego tworzywa sztucznego po jakimś opakowaniu i daje radę, pewnie HALL SPAD ECO są mniej sztywne i lepiej pochłaniają wibrację, łapią za to kurz.
 4. Bardzo dziękuję za pomoc w doborze kolumn. Dostroiłem swój system, jestem na prawdę bardzo zadowolony jak to wszystko gra :) jeszcze raz dzięki!
 5. Co odpowiedź to inna opinia. Kolce musiały by stać na metalowych krążkach a te musiały by mieć gumowy spód, to by był ideał.
 6. Mogę spróbować wygłuszyć wnękę pianką samoprzylepną kauczukowa. Ciekawy jestem co da lepszy efekt czy np. ADAM HALL SPAD ECO czy podkładki gumowe samoprzylepne np. Monacor HF-50.
 7. Z basem nie ma problemu w tych kolumnach kolce trzeba by wkręcić w drewno, szkoda mi kolumn. Szafka jest zrobiona płyty mdf a po środku jest ta wnęka która działa jak pudło rezonansowe.
 8. Witam Muszę wytłumić duże monitory Taga Harmony Platinum B40 które stoją na szafce rtv jak na zdjęciu. Czy zastosować podkładki z pianki np. Alctron EPP007 czy dać samoprzylepne gumowe po rogach kolumny ? Kolumny bez podkładek grają okropnie, dźwięk jest przytłumiony, pozbawiony sceny, postawiłem prowizorycznie na czymś miękim i zagrało przepięknie. Wcześniej miałem małe monitory na gumowych małych podkładkach i było dobrze ale tam była mniejsza średnica membram.
 9. anubis76x

  Sprzedam/kupię

  Mogę w weekend zrobić zdjęcia. Z zewnątrz i w środku.
 10. anubis76x

  Sprzedam/kupię

  Sprzedam Manta V7 + oryginalne kolumny 500 zł. Stan: Wymienione kondensatory WIMA na Jatzen Mało używane lampy 6CA7 EH (wcześniej były EL34 JJ a w oryginale 6P3P ) Wymienione wszystkie elektrolity. Co nie działa ;) Jedna z kolumn ma lekko wciśniętą kopułkę w największym głośniku Wymieniony Rezystor 100k ohm na płycie (dałem 5W) ma chyba za dużą wartość, wzmacniacz gra pięknie ale jest ciut kę za dużo basu w stosunku gdy był spalony (może to wina doboru lamp) ;) Najlepiej odbiór osobisty.
 11. [Hidden Content] Tu są Taga Harmony Platinum s40 nówki 2 szt za tysiska, czym one się różnią od b40. Edit: sam sobie odpowiem: rozmiarami. Dziś chyba nabędę te kolumny, yamaha już zamówiona.
 12. [Hidden Content] Tu są Taga Harmony Platinum s40 nówki 2 szt za tysiska, czym one się różnią od b40 ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.