Jump to content

christo1250

Użytkownicy
 • Content Count

  253
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

19 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Muzyka, grafika komputerowa, fotografia, strony www
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Sprawdziłem zasilania. Jest tak: zasilanie opampów: 13.84V i -14.25V analogówka PCM: 4.98V cyfra: 3.3V Wygląda na to, że może poza słabym nieco zasilaniem na opampach (prawie pół Volta różnicy między plusem i minusem) wszystko jest ok.
 2. To ja wiem. W zasadzie też tylko tego wejścia używam. Mam podpięty CD po wejściu optycznym ale w zasadzie z tego nie korzystam. Niemniej zachowuje się dokładnie tak samo.
 3. Zmiany, zmiany. Toroid trafił w nowe miejsce z dala od części cyfrowej. Dodatkowo dołożyłem softstart. Efekt - bez zmian. Próbowałem też z rozłączeniem obudowy od PE. Jeszcze jakieś pomysły?
 4. Takie coś jak np. ten? [Hidden Content] Rozumiem że równolegle do włącznika..?
 5. Tak to u mnie wygląda. Kable nie przechodzą nigdzie nad płytką poza taśmą do wyświetlacza. Może powinienem wymienić włącznik. Czasami załączanie daca "słychać" w głośnikach. Może jakiś układ soft startu albo dodać układ z przekaźnikiem? To taki zwykły włącznik bistabilny bez podświetlenia.
 6. Również mam tego DAC'a. Zrobiłem w nim kilka opisywanych na forach modyfikacji: wymienione diody, kondensatory, opampy. Cały czas zmagam się jednak z pewnym problemem (żeby nie było - problem ten występował od samego początku). Może ktoś się z tym spotkał - chodzi o to, że nie zawsze udaje mu się wystartować. Po włączeniu DAC'a i włączeniu muzyki (player na RPI z kartą digi+), dac milczy. Na wyświetlaczu nie pojawia się również częstotliwość. Dopiero wyłączenie i włączenie (czasami nawet kilkukrotne) daca sprawia, że udaje mu się "zaskoczyć". Trochę to irytujące a szkoda, bo gra na prawdę dobr
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.