Jump to content

naczesany

Użytkownicy
 • Content Count

  881
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dali 450 to dobry wybór. Grały u mnie w 18 m2.
 2. Kupiłem synowi tego jack'a do Shure se215. Słucha na Prodigy Cube z laptopa. Dużą poprawę wniósł słuchawkowy od Furutecha dedykowany do Shure'ów. Dźwięk jest bardziej rozdzielczy i trochę zdjął kurtynę z tych mimo wszystko przeciętnych słuchawek choć dobrych w swojej cenie. Co do wtyku nie wypowiem się bo słuch już nie ten ale syn twierdzi, że jest lepiej. Myślę, że jak się raz zasmakuje Furutecha idzie się w coraz wyższe poziomy.
 3. Skleciłem sobie słuchawkowy do AKG Q701 na Yarbo PSC-44CB, wtykach Furutech CF-763 R i Furutech FT-608mF. Obawiałem się, że będzie za dużo srebra i rodu ale nic z tych rzeczy. Nadal jest neutralnie na AKG, pojawiło się wiele smaczków. Rozdzielczość jeszcze lepsza niż na miedzianym choć też było nieźle. Trochę zraziłem się do NCF po zakupie ściennego Furutech FT-SWS (R) NCF (oczekiwałem więcej, wcześniej był Gigawatt 044) ale po Waszych opiniach coraz bardziej skłaniam się do zakupu wtyków FI-E48 NCF R. Słucham na FI28/38 R i G.
 4. Tak. Pamiętam, że chwaliłeś sobie Delphinusy. Górę trochę przytemperowałem wymianą rezystorów na Pathaudio i kondensatora na Clarity Cap CMR przez co stała się bardziej spokojna i neutralna ale to już temat dla ekstremalnych użytkowników. Jeśli kopułka w wyższych modelach jest inna i bardziej dopracowana to faktycznie im się udało. A może to kwestia inaczej przeprojektowanej zwrotnicy i podziałów. W niższych modelach płytka zwrotnicy jest uniwersalna (dołączam zdjęcie).
 5. Wnioskuję po wypowiedziach i recenzji, że Chario ze swoim wysokotonowym to dobry wybór. Sam mam Delphinusy. Zastanawiam się, czy np. Audio Physic Virgo 2 to półka wyżej a może dwie? Przepraszam ale nie chcę tworzyć nowego wątku a Virgo miałbym okazję kupić. 18m2, wzmacniacz Roksan K3.
 6. naczesany

  Potrzebuję ...

  Yarbo PSC-44CB Może taki. Mam na nim słuchawkowy do Q701 i przestałem szukać innych.
 7. Fajny ten Research. Laser faktycznie ogólnie dostępny ale pozostałe elementy? Kondensatory zwłaszcza. Kiedyś kupiłem Audiolaba 8000S z Hi-Fi Studio w Bielsku. Wszystko grało ale jednak jeden kondensator był wybrzuszony. Samwha bodajże. Mimo wszystko polecam CD.
 8. naczesany

  kolumny życia

  Może coś z Wilson Audio.
 9. naczesany

  DAC do ~2kzł.

  Tak wygląda w środku. Elektrolity pasują od Mundorfa 10000uF/40V. Można wywalić ten durny filtr w zasilaniu i wstawić Furutech FI-09. Kondensatory na Elna Cerafine. Inna bajka.
 10. naczesany

  DAC do ~2kzł.

  Hegel bez dwóch zdań.
 11. Mam Delphinusy w 18m2 zasilane Roksan Kandy K3, bas okiełznany. Brakuje im trochę neutralności. Nadrobiłem to zmieniając rezystory i kondensator. Głośnikowe Tellurium Q Black Silver, IRC Albedo Monolith, zasilające Furutech Alpha 3. Dwa lata szukania nie poszły na marne.
 12. Osobiście twierdzę, że większy wpływ na jakość dźwięku ma zasilanie i wszystko co z tym związane. Dzisiaj zamontowałem gniazdo FURUTECH FI-33 (R) NCF i byłem nieźle zaskoczony (bardzo pozytywnie). Ech, to chyba do klubu Furutech.
 13. Coś w tym jest. Tę platformę kupiłem w marcu b.r. za 285 zł a obecnie kosztuje 340zł. [Hidden Content] Póki co stoi na dywanie, na niej Moon CD1. Jest stabilnie i solidnie. Jeśli chodzi o drewno to ciekawym materiałem może być stopień schodowy z litego drewna.
 14. No to daliście do myślenia z tymi Stax'ami. Uważam AKG za bardzo neutralne. Tak lubię. Mam też Grado 325is. Mimo że są jeszcze bardziej szczegółowe to nawet na piekielnie lampowym Feliksie (ostatnio wstawiłem tam 0,47uF Jupiter Beeswax - jeszcze bardziej neutralnie i ciepło) brzmią zbyt jazgotliwie. Cóż taka szkoła - Grado.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.