Jump to content

naczesany

Użytkownicy
 • Posts

  1314
 • oraz w archiwum

  21
 • Joined

 • Last visited

Reputation Całkowita

264 Dobry

Audiostereo

234

Bocznica

30

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

naczesany's Achievements

 1. A są jakieś planarne, które grają tak równo (wg mnie) jak HD600? Jedyne planary jakich słuchałem to Monolith M1570 i urzekły mnie przedstawieniem szczegółów, detali w dużo większym stopniu niż HD600. Brałbym je gdyby nie momentami lubiły "zakłóć" wysokimi mimo iż słuchałem na lampowcu.
 2. Clarity CAP jak najbardziej. Rezystory Path Audio (drogo). Elektrolity też warto zmienić ale weź pod uwagę, że kubatura się zmieni. Można testować różne kombinacje (tańsze kondensatory) albo od razu pójść na całość ale będzie drogo.
 3. Dziekuję. O przekaźnikach nie pomyślałem, a jak wiadomo styki lubią się starzeć. W Roksan K3 są dwa na wyjściu głośnikowym.
 4. Ja się przyłączę do pytania Kolegi. Czy rozbieżność w prądach spoczynkowych może wpłynąć na to, że jeden kanał jest odrobinę głośniejszy? Na chwilę obecną stawiam na asymetrię akustyki w pokoju. Z kolumnami, źródłem, okablowaniem jest wszystko w porządku - sprawdzałem różne kombinacje.
 5. Na tube-store kupowałem 12at7 Brimar 6060, te recenzowane na hifiphilosophy.com. Wszystko zgodne z tym co piszą, zmierzone bez ściemniania jak na Allegro. Najlepiej zadzwonić bezpośrednio do p.Piotra Jedyny minus to dość wysoko cenią swoje lampy.
 6. Dziękujemy, dobra robota.
 7. Na krótszej ścianie.
 8. Xajas wylicz i moje proszę. 4,85 m x 3,80 m; wysokość również mam 2,70m Będzie więcej do analizy lub porównań
 9. Dokładnie. Jeszcze zdaje się VdenHul Magnum spięte.
 10. Miałem problem z dudnieniem na Chario Delphinus. 18m2, kolumny odsunięte od tyłu, boków, BR w Chario od spodu kolumny, a mimo to nie było kontroli niskich. Najpierw umieściłem dwa panele z Isovera 10cm w ramach drewnianych za kolumnami - trochę pomogło. Ostatecznie 2 panele za kolumnami i 4 panele z Isovera na ścianie za odsłuchem. Zakupiłem dywan pokrywający podłogę od kolumn do odsłuchu, kable zasilające plus wtyki. Niskie są pod kontrolą ale i tak czegoś mi brakuje w kwestii np. stereofonii. Opanowanie akustyki to mozolna praca metodą prób.
 11. naczesany

  Kabel sieciowy DIY

  Z politowaniem patrzyłem na te moje kryształki w listwie ale natknąłem się na: [Hidden Content] zwłaszcza akapit o zastosowaniu w przemyśle. Może jednak Japończycy wiedzą co robią. Choć... Nie jednak nie 🙂 Musiałbym odkleić. Natomiast poprawę w klarowności dźwięku zaobserwowałem po zmianie fabrycznych gniazd na NCF
 12. naczesany

  Kabel sieciowy DIY

  Czyli w terminalu Furutech e-TP60ER to może być termalin. No no, jest moc.
 13. Dobry pomysł z Grado. Do małych grajków z ich impedancją (słuchawek) idealne.
 14. No z lampami to pojechałeś. Co do kondensatorów olejowych ruskich i innych West-Capów to się zgodzę.
 15. To określenie jest rewelacyjne; dawno go nie słyszałem 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!


Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

 

Registered users can disable this message.