Jump to content

naczesany

Użytkownicy
 • Content Count

  1142
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

202 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dlatego tak trudno znaleźć salon i wiarygodnych sprzedawców. Ja z czystym sumieniem mogę polecić Pana Karola Zieleźnik z salonu HiFi Studio Bielsko. Nigdy nie neguje tego co się już posiada, stara się wytłumaczyć, nakierować. No ale Pan Karol to stara dobra szkoła audio (myślę, że się nie pogniewa za ten kolokwializm). Pamiętam jak 20 lat temu kupowałem u niego sprzęt. Za każdym razem kiedy go odwiedzam podaje rękę na powitanie, po tylu latach pamięta swoich klientów. Tacy sprzedawcy są na wagę złota. Nie mogę nic pozytywnego powiedzieć o znanych salonach w .... No właśnie powstrzyma
 2. Bierz GIGAWATT LC-Y EVO 3x4mm2 i masz święty spokój do końca życia.
 3. Czasami słyszy się taki z przejeżdżających aut. Zastanawia mnie wtedy co oni chcą przekazać?
 4. Co to się porobiło w tym audio: [Hidden Content]
 5. Mam ten wzmacniacz od kilku lat. Wykonywał go na zamówienie bodajże niejaki Pan Micszu. Po włączeniu u mnie w domu sporadycznie pojawiało się brumienie (nie przydźwięk sieciowy) o różnych porach. Dwa razy wysyłałem go opisując problem. U pana Micszu nigdy nic takiego się nie działo. Nawet wykonał zasilanie umieszczając trafo w oddzielnej obudowie. U mnie problem się powtarzał. Zauważyłem, że brumienie pojawia się wieczorami, w soboty notorycznie i doszedłem do wniosku, że napięcie sieciowe u mnie w tym czasie oscyluje wokół 218V. Ostatecznie okazało się, że przy 218V na wejściu trafa jest zb
 6. Kiedyś był na olx za ok. 500 zł. Do dzisiaj nie mogę sobie darować że nie kupiłem.
 7. Cena do negocjacji [Hidden Content]
 8. Chyba potraktowaliście post Kolegi po macoszemu. Pewnie wielu z nas tak właśnie zaczynało wypożyczając dany kabel i przekonując się o jego takim czy innym wpływie na posiadany już sprzęt. Ja podpisuję się obiema rękami.
 9. Cena do negocjacji [Hidden Content]
 10. Mam Espressivo w pierwszej wersji. Bardzo lampowe granie, odmienne od tego co oferują tranzystory dlatego go preferuję. Nie każdemu może się takie granie spodobać, trochę bez emocji ale muzykalne i neutralne. Gdybym na tę chwilę miał wybrać, szukałbym WBA Virtus-300B Z Feliksem słucham na HD600 i Q701 i jest dobrze. Na Grado 325is już nie.
 11. S - Sansui? Zgadłem? S - Sansui? Zgadłem?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.