Jump to content

naczesany

Użytkownicy
 • Content Count

  1096
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

175 Dobry

About naczesany

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytałem, nie żeby negować opinie innych o Lebenie tylko czytając opinie i recenzje o nim zaczynam w nie powątpiewać. Chociaż jak wiadomo coś co dobrze zagra jazz już niekoniecznie poradzi sobie np. z rockiem.
 2. To mocne jest. Co to był za Leben?
 3. Ja przykryłem je daszkiem 🙂
 4. Ale ma też napęd CDM 12
 5. Mam Wireworld Starlight 8 (czerwony) co prawda S/PDIF i zauważyłem, że po kilku latach posrebrzanie miedzi się starło. Mam mieszane uczucia co do trwałości. Owszem jeśli chodzi o HDMI to pierwsza klasa. Dzisiaj brałbym Albedo Monolith
 6. Gdzie można wypożyczyć tego Lectora? Ewentualnie kupić?
 7. Wypalanie na kompie to nie tłoczenie.
 8. naczesany

  Wydania Japońskie.

  Chyba pierwsze tłoczenie. [Hidden Content]~ [Hidden Content] Ciekawe jak brzmi.
 9. Myślę, że tak do 10 000zł za używkę. Mam Moona CD1. Daje radę z nowymi kondensatorami Kaisei, wytłumieniem matami bitumicznymi ale to ciągle nie jest to. Wydania Japońskie Cd żeńskich wokali jak Cassandra, Barber, Norah czy świetny duet Ella i Lous Armstrong brzmią muzykalnie i rozdzielczo, jest wiele smaczków. Gorzej jest na "zwykłych" CD bo potrafią wyostrzyć, że słuchanie staje się męczące. A mam spięte Albedo Monolithami więc raczej "puszczają" co dostają. Słyszałem muzykę z tanich streamerów, Tidali i innych wynalazków. Dla mnie jest to granie zbyt laboratoryjne i sterylne. Dobry streamer to pewnie kilka tysięcy a i tak zależy od materiału. Z CD na które zwróciłem uwagę to LECTOR CDP-7 TL/MkIII choć tam też siedzą paskudne Jamicony (nie lubię).
 10. Potrzebny napęd CD a Wy roztrząsacie kwestie czy lepsza płyta czy pliki. Ja nie pakuję się w winyle bo twierdzę, że to długa i żmudna zabawa ale winyli nie kwestionuję.
 11. Też szukam CD bo ostatnio kupiłem kilka wydań Japońskich i zaczynam doceniam realizacje. Nic nie zastąpi dobrze zrealizowanych płyt. Póki co gram na CD Simaudio Moon CD1. Szukam czegoś do 8000zł z używek. Myślałem o Docet Lector cdp-7 tl mk3 ale jest na Pomorzu a ja na G. Śląsku więc trochę daleko a w ciemno to ryzyko. Myślę, że Kolega się nie obrazi że się podpiąłem.
 12. U mnie krócej. Zamówiłem w niedzielę, wysłano w poniedziałek, we wtorek po południu były u mnie. DHL Express. Szybciej niż nerka 🙂
 13. Ciekawe czy ten Lector zagrałby o klasę albo dwie lepiej od Moon'a CD1. Mam trochę lampek ECC81 Marconi, Mullard, Telef, Buggle Boy więc można by dopasować brzmienie. Szkoda że z Pomorza bo szukam czegoś lepszego od CD1 a 260D Moona trochę odstrasza ceną.
 14. Dodam, że fabryczne Nichicon VR nie są takie złe, gdyby ktoś próbował. Można pomieszać z Elna Cerafine. Te Nippony z All..ro moim zdaniem nie są warte tych pieniędzy.
 15. Koniecznie. Bez chwili zastanowienia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.