Jump to content

naczesany

Użytkownicy
 • Content Count

  1185
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

218 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hmm. Jak dla mnie to Orange to najlepszy jaki do tej pory miałem. Przede wszystkim znakomita stereofonia. Zdeklasował Verictum. Jeden wstawiłem do Hegla HD11, po którym prawdę mówiąc nie spodziewałem się, że bezpiecznik coś wniesie. Kolejne dwa 6,3A do Roksan K3 w zabezpieczeniu wyjścia głośnikowego, prądowy to Verictum.
 2. Ta niebieska wtyczka Bals rozwala.
 3. Cena za dwie sztuki z kosztami wysyłki. https://loudspeakershop.eu/kondensator-jantzen-silver-z-cap-0-56uf-800vdc-p-2707.html oraz rezystory Mundorf
 4. Przy takiej kwocie brałbym wszystko co najlepsze. [Hidden Content] [Hidden Content]
 5. To proste - zainwestuj w CD projekt na GPW
 6. Niedawno sprzedałem Moon'a CD1 za 1800zł. Złego słowa o nim nie mogłem powiedzieć. Szczegółowy, równy w całym paśmie, muzykalny przede wszystkim. Miewał problemy z nagrywanymi cdr ale nie do tego chyba został stworzony. Dobre, Japońskie wydania brzmiały jak trzeba. W tym przedziale cenowym super rozdzielczości, sceny stereo oczywiście nie można się spodziewać. Teraz stoi Docet Lector cdp-7 tl mk3
 7. A zdajecie sobie sprawę z tego, że istnieją też tzw. "malowanki"?
 8. Wtyki w stanie bardzo dobrym. Wpięte raz w kabel i wymontowane. Żadnych zerwanych gwintów, pękniętych obejm itp. Kupione w lipcu 2019 roku w AVcorp Cena 600 zł z kosztami wysyłki.
 9. FI48 NCF zaprawiłem do 763, wpiąłem do (wcześniej pracującego) CD Docet Lector. Mnogość i szczegółowość wszelkiego rodzaju przeszkadzajek jest porażająca, kontrola niskich, uporządkowanie. Jest tylko jeden problem: jest piekielnie sucho. Mam nadzieję, że po ułożeniu wszystko będzie jak trzeba. Z NCF mam gniazdo IEC FI09 NCF więc wiem, że ta technologia wymaga wygrzania i to pewnie długiego.
 10. Audiotrak Prodigy Cube
 11. Ostatnio wysyłałem CD przez ePaka. Sama pani potwierdziła, że rzucają paczkami bo tak im łatwiej i szybciej. Poprosiłem o naklejkę ostrożnie ale i tak po kilku dniach info od kupującego że CD miał problemy z wyjazdem tacki. Na szczęście wszystko wróciło do normy.
 12. Za dużo ostatnio żonglowałem ale od tygodnia wpięty do CD Lector na ECC81 Brimar, które już doszły do siebie. Wyłączam tylko sekcję analog na noc. Po tym tygodniu taki kontrabasik na płycie Jacinthy to jest to.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.