Jump to content

pedros300

Użytkownicy
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To nie odbicia, a podświetlenie led i reflektorki skierowane równolegle do podłogi. Tak w ogóle to masz b. dziwny ton rozmowy. Prosisz o poradę, a jak ludzie wytykają Tobie podstawowe błędy projektowe, piszesz, że to twoja sprawa, jak sobie zrobisz kino. Zakładasz duży budżet, żydzisz na farbę, taki chyba lanser z Ciebie, pochwalić się drogim sprzętem przed znajomymi, projem, kolumnami, kilkoma subami. Słuchaj porad doświadczonych forumowiczów, którzy dobrze radzą, choćby w temacie współczynnika odbicia światła farby, bo zniweczysz całkowicie zaplanowany efekt. Więcej pokory.
 2. subwoofer BK XXLS400-DF aukcja od 1 zł !!! https://allegro.pl/oferta/subwoofer-bk-xxls-400-df-licytacja-od-1-zl-7795843384
 3. Zapraszam do licytacji od 1 zł bez ceny minimalnej: https://allegro.pl/oferta/subwoofer-bk-xxls-400-df-licytacja-od-1-zl-7795843384
 4. Zmiana ceny ,zapraszam: https://www.audiostereo.pl/ogloszenia_sprzet.html/subwoofer-bk-xxls400-r122916/
 5. Witam, mam do sprzedania prawie nowy subwoofer BK XXLS 400-DF, kolor jasny dąb. Zainteresowanych zapraszam do działu ogłoszeń: https://www.audiostereo.pl/ogloszenia_sprzet.html/subwoofer-bk-xxls400-r122902/ Pozdrawiam. Adam.
 6. Klub fanów głośników Stx chyba istnieje :) http://www.audiostereo.pl/klub-fanow-stx_80979.html
 7. A gdzie można obejrzeć "Yellowstone", nigdzie nie mogę tego znaleźć?
 8. Ja z kolei podłączę się pod temat i proszę o poradę ,jaki subwoofer wybrać do kina i do muzyki: 1.SVS-SB1000 2.SVS-PB1000 3.BK XXLS-400 Subwoofer będzie podłączony do wykastrowanego z wyjść NADa 356bee(by Muda)i jestem skazany na wyjścia głośnikowe, a tylko te modele SVS posiadają wejścia wysokonapięciowe, jak również XXLS-400(speakon). Pisałem do branży, ale dostałem propozycje Rela T5i. Który z tych subów będzie najlepszy do filmów i muzyki 50/50? Mieszkanie w bloku, sub nie do głośnych odsłuchów, a tylko uzyskanie fajnej podstawy basowej w muzyce i klimatu przy seansach filmowych. Szkoda ,że żaden inny produkt SVS nie ma wejść wysokonapięciowych, bo na pewno dołożyłbym np. do wersci sb,pb 2000.
 9. Czy między wełną PT80 a płytami perforowanymi Nida Sonic jest jeszcze jakaś warstwa zabezpieczająca przeciw pyleniu, jeśli w ogóle takie występuje?
 10. Z czego zrobiona jest ścianka,na której wisi ekran?
 11. Możemy podłączyć pod projektor, ale dźwięk będziemy mieli tylko z wbudowanego głośnika proja,jeśli takowy posiada. Jeśli projektor miałby wyjście audio, to temat załatwiony(ale Sony hw45 do którego się mierzę,chyba nie ma). A może namiar na jakiś inny niedrogi dobry odtwarzacz do filmów(tylko plików, nie płyt)z Youtubem i Netflixem?
 12. Posiadam Chromecasta 2 i używam go w tej chwili z telewizorem(youtube i Netflix).Planuję zakup projektora i tu pytanie, jak podłączyć Chromecasta,aby uzyskać obraz i dźwięk w kinie 2.1. Posiadam odtwarzacz Mede8er med600x3d i z niego puszczać będę obraz przez hdmi do proja,dźwięk z odtwarzacza przez wyjście cyfrowe do DACa i z niego analogowo do wzmacniacza NAD 356bee. Czy jest w tym zestawienu gdzieś miejsce na Chromecast 2? Czy nadaje on się tylko do telewizora?
 13. Nie wszyscy posiadacze MS mają go w max. rozmiarze.Ekran dedykowany jest dla posiadaczy kina domowego współdzielonego z salonem gościnnym(jasne ściany i chęć oglądania w niezbyt zaciemnionych warunkach).Mało kto w takim pomieszczeniu potrzebuje 130-150". Ja osobiście chciałbym pogodzić plazmę 50" właśnie z takim zwijanym ekranem ,u mnie max. 110"(320cm oko-ekran).
 14. Markus77,dzisiaj premiera nowego ekranu MS,może jakieś szczegóły,cena,czy faktycznie opcja zwijana,elektrycznie,czy ręcznie,zaraz popuścimy w majty ☺
 15. A jest szansa na filmiki z projekcji w trybie ECO przy odsłoniętym i zasłoniętym oknie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.