Jump to content

pedros300

Użytkownicy
 • Content Count

  55
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Neutralny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Nie chciałem zakładać nowego tematu, ale szukając ekranu pod mój pierwszy projektor wpadłem na taki filmik: Niesamowite rozwiązanie, tylko dedykowane pod projektory krótkiego rzutu.
 2. Tak jak kiedyś twierdziłeś, że kalibracja jest bee. Bez odbioru.
 3. Ja uważam, że można właśnie wykorzystać aktualnie posiadany tv, aplikując taką windę za komodą i powiesić sobie optymalny ramowy ekran. Tak jak koledzy piszą, nie wyobrażam sobie oglądania wiadomości i materiałów słabszej jakości na dużym np. 120-130" ekranie.
 4. Można też zastosować coś takiego: [Hidden Content] I mieć ekran ramowy i tv.
 5. subwoofer BK XXLS400-DF aukcja od 1 zł !!! [Hidden Content]
 6. Zapraszam do licytacji od 1 zł bez ceny minimalnej: [Hidden Content]
 7. Witam, mam do sprzedania prawie nowy subwoofer BK XXLS 400-DF, kolor jasny dąb. Zainteresowanych zapraszam do działu ogłoszeń: [Hidden Content] Pozdrawiam. Adam.
 8. Klub fanów głośników Stx chyba istnieje :) [Hidden Content]
 9. A gdzie można obejrzeć "Yellowstone", nigdzie nie mogę tego znaleźć?
 10. Ja z kolei podłączę się pod temat i proszę o poradę ,jaki subwoofer wybrać do kina i do muzyki: 1.SVS-SB1000 2.SVS-PB1000 3.BK XXLS-400 Subwoofer będzie podłączony do wykastrowanego z wyjść NADa 356bee(by Muda)i jestem skazany na wyjścia głośnikowe, a tylko te modele SVS posiadają wejścia wysokonapięciowe, jak również XXLS-400(speakon). Pisałem do branży, ale dostałem propozycje Rela T5i. Który z tych subów będzie najlepszy do filmów i muzyki 50/50? Mieszkanie w bloku, sub nie do głośnych odsłuchów, a tylko uzyskanie fajnej podstawy basowej w muzyce i klimatu przy seansach filmowych. Szkoda ,że żaden inny produkt SVS nie ma wejść wysokonapięciowych, bo na pewno dołożyłbym np. do wersci sb,pb 2000.
 11. Posiadam Chromecasta 2 i używam go w tej chwili z telewizorem(youtube i Netflix).Planuję zakup projektora i tu pytanie, jak podłączyć Chromecasta,aby uzyskać obraz i dźwięk w kinie 2.1. Posiadam odtwarzacz Mede8er med600x3d i z niego puszczać będę obraz przez hdmi do proja,dźwięk z odtwarzacza przez wyjście cyfrowe do DACa i z niego analogowo do wzmacniacza NAD 356bee. Czy jest w tym zestawienu gdzieś miejsce na Chromecast 2? Czy nadaje on się tylko do telewizora?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.