Jump to content

ganjor86

Użytkownicy
 • Content Count

  268
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chuba jedyne rozwiązanie to SBC z windowsem i podłączenie do tego daca przez usb. Myślę że cena takiego mikro PC może być porównywalna do cent raspberry pi z hat. A co do sterowania to foobar ma swoją aplikacje do zdalnego sterowania. Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka
 2. A może skoro masz możliwość porównać xlr do rca to warto wymienić kondensatory na wyjściu lampowym i mieć ostateczną odpowiedż które wyjście jest najlepsze ? Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka
 3. Jakie kondensatory sa najlepsze na wyjście lampowe w da05b ? Wstawiłem niedawno staccato na bufor i już dawno 2x burson v6 classic (jeszcze nie porównywałem staccato z oryginalnie montowanym opampem ale już czuję że jest odczuwalnie lepiej i warto wymienić wszystkie opampy na dyskretne) a teraz chciałbym dać jeszcze szanse wyjściu lampowemu, mam kilka lamp na testy ale wiem że kondensatory na wyjściu lampowym są słabe i chce je wimienić na profesionalniejsze w rozsądnej cenie. Chciałbym też zbocznikować je radzieckimi kondensatorami mikowymi ale chyba tylko na ebay są dostępne i nie jestem pewny które to. Mógłby ktoś na forum lub na priv przesłać jakie to nonkretnie mają być kondensatory ? A może z kondensatorami do bocznikowania też warto eksperymentować ?
 4. Jeszcze sobie poczekasz :D rpi4 to dośč nowy SBC jeszcze chińczycy maszyn nie przestawili na nową produkcje. Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka
 5. Przy tym radiatorze napewno temperatura spadnie znacznie ale chyba bedzie za mała przerwa pomiędzy radiatorem i kartą dzwiękową więc jakiś przedłurzacz GPIO napewno się przyda. Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka
 6. Raspbian nie jest jeszcze zoptymalizowany jak juz będzie oficjalna w pełni zoptymalizowana wersja to napewno będzie lepiej. Ale nie tak jak na RPI3 bo RPI4 ma szybszy procesor o większej konsumpcji prądu wiec i grzać sie będzie bardziej, nawet przy finnalnej wersji oprgramowania. Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka
 7. Raspberry pi 4 w wersji conajmniej 2gb, na początek zasilacz liniowy i granie przez usb a jak będzie mało to nakładka z wyjściem bnc, allo digione albo lepsza wersja digione signature. A wymieniając karte micro sd możesz oglądać filmy na libreelec albo osmc. Ja mam xs ds-05b współpracujący z raspberry pi 3 (ale wymienie na raspberry pi 4 4gb) i kartą allo digione oraz oczywiście zasilacz liniowy na lt1085ct i jest to bardzo dobre rozwiązanie.
 8. A jak wychodzi porównanie wyjścia lampowego z wymienionymi kondensarorami i lepszą lampą do wyjścia XLR ? Ma ktoś możliwość porównania ? Ja na Cambridge cxa60 i głośnikach Celestion ditton 66 nie słyszałem różnicy pomiędzy wyjściem rca lampowym i zwykłym.
 9. Czyli warto zapłacić więcej za lepsze kości w dacu ?
 10. Ja tam widzę jakieś układy scalone i jedna bateria ma 3.6V więc napewno nie jest to zasilanie liniowe... Układ stabilizujący i dobry transformator i napewno będzie dobrze.
 11. A będziesz wymieniać opampy ? A jeśli tak to na jakie i czy wygrzane
 12. A są jakieś istotne zmiany ? Moode używam tylko do odtwarzania plików z dysku sieciowego.
 13. Czy moode z wersji 4.4 powinien się zaktualizować do 5.0 po kliknięciu check for update ? Mi nie wyszukuje aktualizacji.
 14. Jeśli podłączy się piny gpio z maliny do wejścia zajętego przez moduł usb to będzie to działać ? A dsd w jakiej jakości zadziała ?
 15. Tu masz chyba najwięcej opcji. https://www.china-hifi-audio.com/en/xiangsheng-valve-amplifier-dac-c-36/xiangsheng-dac-05b-24bit-384k-xmos-usb-ak4495-ak4497-x2-dsd-hardware-decoder-xlr-p-1352?zenid=6a87df5c92f7be20f100f82cbb96902b Pojawiła się nowa wersja da-05b może meć podwójny transformator i wyświetlacz pokazujący informacje o sygnale wejściowym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.