Jump to content

ganjor86

Użytkownicy
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ganjor86

  Klub XiangSheng

  Jeśli podłączy się piny gpio z maliny do wejścia zajętego przez moduł usb to będzie to działać ? A dsd w jakiej jakości zadziała ?
 2. ganjor86

  Klub XiangSheng

  Tu masz chyba najwięcej opcji. https://www.china-hifi-audio.com/en/xiangsheng-valve-amplifier-dac-c-36/xiangsheng-dac-05b-24bit-384k-xmos-usb-ak4495-ak4497-x2-dsd-hardware-decoder-xlr-p-1352?zenid=6a87df5c92f7be20f100f82cbb96902b Pojawiła się nowa wersja da-05b może meć podwójny transformator i wyświetlacz pokazujący informacje o sygnale wejściowym.
 3. ganjor86

  Klub XiangSheng

  A jakby tak napęd usb noe wymagający dodatkowego zasilania podłączyć do usb maliny ?
 4. ganjor86

  Klub XiangSheng

  Czy opampy stacatto mają jakieś odmiany i któraś jest lepsza jeśli chodzi o użycie go jako bufor w da-05b ? Mam już wstawione 2x burson V6 classic ale wysokie tony czasami są za ostre i zbyt natarczywe i jakoś scena się oddala na krawędziach jak na moje ucho. Kontakt do producenta mam ale chciałbym wiedzieć konkretnie co zamówić.
 5. I jak z tą aktualizacją ? Mi nie wyszukuje aktualizacji, to jakaś wersja beta ?
 6. Proponuje: podwójny zasilacz liniowy, raspberry pi 3b+, allo digione signature, xiansheng da-05 z lepszymi opampami (może burson v6 vivid i sacatto na buforze?) a może i na lepszej kości dac ;) i powinno wystarczyć na dysk sieciowy odroid hc2. A gdzie kolega w UK mieszka?
 7. ganjor86

  Klub XiangSheng

  Ja wymieniałem lampe i to mam trzy do wyboru i ja wcale efektu nie słyszę a inni słyszą i wydaje mi się że dopóki nie sprawdzisz to się nie przekonasz czy u ciebie da to jakikolwiek efekt. Słyszysz różnicę pomiędzy wyjściem tranzystorowym a lampowym ? Ja wymieniałem lampe i to mam trzy do wyboru i ja wcale efektu nie słyszę a inni słyszą i wydaje mi się że dopóki nie sprawdzisz to się nie przekonasz czy u ciebie da to jakikolwiek efekt. Słyszysz różnicę pomiędzy wyjściem tranzystorowym a lampowym ?
 8. Kup dysk sieciowy i obsługuj przez przeglądarkę internetową, taka moja rada ;) dyski są coraz tańsze i większe, odroid hc2 też nie majątek i masz święty spokój :D
 9. ganjor86

  Klub XiangSheng

  Z tego co czytałem to z tidal są jakieś problemy ale popuytaj użytkowników. Mam allo digione i ta karta ma wyjście BNC i coaxial a tam jest tylko DoP 64. Jeśli chodzi o DSD to chyba lepsze będzie sparky od allo ale tak jak pisze najlepiej pytać w tematach temu poświęconych.
 10. ganjor86

  Klub XiangSheng

  Ja mam takie połączenie i jestem bardzo zadowolony. Słucham tylko plików z dysku sieciowego i mam zainstalowane moode a co co serwisów streemujących to polecam popytać na tym forum w temacie o malinie ;)
 11. ganjor86

  Klub XiangSheng

  Ten dac z 7 na końcu był chyba kilka razy nazwany na forum da-05c więc to o to chodzi no i pewnoe nie bez powodu jest droższy.
 12. ganjor86

  Klub XiangSheng

  A gdzie dostępnecsą opampy stacatto ? Mam dwa burson v6 classic i myślę o wymianie trzeciego.
 13. ganjor86

  Klub XiangSheng

  A jaki transport / dac i zasilacz ?
 14. ganjor86

  Klub XiangSheng

  Myśle że jeśli opiszesz co chciałbyś zmienić w brzmieniu i opis reszty toru audio byłby pomocny.
 15. ganjor86

  Klub XiangSheng

  Myślisz o wersji A,B czy B z lepszym układem dac ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.