Jump to content

ganjor86

Użytkownicy
 • Content Count

  264
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Przy tym radiatorze napewno temperatura spadnie znacznie ale chyba bedzie za mała przerwa pomiędzy radiatorem i kartą dzwiękową więc jakiś przedłurzacz GPIO napewno się przyda. Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka
 2. Raspbian nie jest jeszcze zoptymalizowany jak juz będzie oficjalna w pełni zoptymalizowana wersja to napewno będzie lepiej. Ale nie tak jak na RPI3 bo RPI4 ma szybszy procesor o większej konsumpcji prądu wiec i grzać sie będzie bardziej, nawet przy finnalnej wersji oprgramowania. Wysłane z mojego SHIELD Tablet K1 przy użyciu Tapatalka
 3. Raspberry pi 4 w wersji conajmniej 2gb, na początek zasilacz liniowy i granie przez usb a jak będzie mało to nakładka z wyjściem bnc, allo digione albo lepsza wersja digione signature. A wymieniając karte micro sd możesz oglądać filmy na libreelec albo osmc. Ja mam xs ds-05b współpracujący z raspberry pi 3 (ale wymienie na raspberry pi 4 4gb) i kartą allo digione oraz oczywiście zasilacz liniowy na lt1085ct i jest to bardzo dobre rozwiązanie.
 4. A jak wychodzi porównanie wyjścia lampowego z wymienionymi kondensarorami i lepszą lampą do wyjścia XLR ? Ma ktoś możliwość porównania ? Ja na Cambridge cxa60 i głośnikach Celestion ditton 66 nie słyszałem różnicy pomiędzy wyjściem rca lampowym i zwykłym.
 5. Czyli warto zapłacić więcej za lepsze kości w dacu ?
 6. Ja tam widzę jakieś układy scalone i jedna bateria ma 3.6V więc napewno nie jest to zasilanie liniowe... Układ stabilizujący i dobry transformator i napewno będzie dobrze.
 7. A będziesz wymieniać opampy ? A jeśli tak to na jakie i czy wygrzane
 8. A są jakieś istotne zmiany ? Moode używam tylko do odtwarzania plików z dysku sieciowego.
 9. Czy moode z wersji 4.4 powinien się zaktualizować do 5.0 po kliknięciu check for update ? Mi nie wyszukuje aktualizacji.
 10. Jeśli podłączy się piny gpio z maliny do wejścia zajętego przez moduł usb to będzie to działać ? A dsd w jakiej jakości zadziała ?
 11. Tu masz chyba najwięcej opcji. https://www.china-hifi-audio.com/en/xiangsheng-valve-amplifier-dac-c-36/xiangsheng-dac-05b-24bit-384k-xmos-usb-ak4495-ak4497-x2-dsd-hardware-decoder-xlr-p-1352?zenid=6a87df5c92f7be20f100f82cbb96902b Pojawiła się nowa wersja da-05b może meć podwójny transformator i wyświetlacz pokazujący informacje o sygnale wejściowym.
 12. A jakby tak napęd usb noe wymagający dodatkowego zasilania podłączyć do usb maliny ?
 13. Czy opampy stacatto mają jakieś odmiany i któraś jest lepsza jeśli chodzi o użycie go jako bufor w da-05b ? Mam już wstawione 2x burson V6 classic ale wysokie tony czasami są za ostre i zbyt natarczywe i jakoś scena się oddala na krawędziach jak na moje ucho. Kontakt do producenta mam ale chciałbym wiedzieć konkretnie co zamówić.
 14. I jak z tą aktualizacją ? Mi nie wyszukuje aktualizacji, to jakaś wersja beta ?
 15. Proponuje: podwójny zasilacz liniowy, raspberry pi 3b+, allo digione signature, xiansheng da-05 z lepszymi opampami (może burson v6 vivid i sacatto na buforze?) a może i na lepszej kości dac ;) i powinno wystarczyć na dysk sieciowy odroid hc2. A gdzie kolega w UK mieszka?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.