Jump to content

SomekPoland

BranżaKonto NIE jest oficjalnym Partnerem Audiosteo.
 • Content Count

  1719
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation Całkowita

184 Dobry

Audiostereo

184

Bocznica

0

Karta premium

Metody kontaktu

 • GG
  10558210

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Logarytmiczny da inna charakterystykę regulacji głośności. Muszę zerknąć jaka będzie. U mnie ten 10k z silnikiem jest na przetrzymanie tylko. Docelowo chcę drabinkę 1k.
 2. Logarytmiczny da inna charakterystykę regulacji głośności. Muszę zerknąć jaka będzie. U mnie ten 10k z silnikiem jest na przetrzymanie tylko. Docelowo chcę drabinkę 1k.
 3. Osoby chcące komplet gniazd RCA proszone są o podanie na priv danych do paczkomatu: Numer telefonu, paczkomat, mail Wychodzą jakoś po 3,50-5zł Gniazda RCA niestety tylko niklowane, nic innego nie ma na rynku.
 4. Tak, dwa razy 1k liniowe. Cena niemała, choć potki pewnie świetne.
 5. Widzę, że paczka powinna być u mnie w poniedziałek. Będę dawał znać. Co do potencjometrów: Blore Edwards ma terminy 8 tygodni na potencjometry do tego projektu. Niech każdy sobie szuka czegoś na własną rękę, bo to nie bardzo ma sens. Ja na przykład u siebie użyje potka 10k alpsa z silnikiem. Co do ważnych rzeczy: sklep amptone.pl ma komplet styrofleksów do tego projektów, za co serdecznie im dziękuję! Ja już moje zamówiłem, plus trochę innych pierdół. Przewód wewnętrzny: ja zamierzam używać Van Den Hula D501, ale myślę że spokojnie można użyć van Damme, Nogami, czy Canar
 6. Te gniazda RCA pasują, sprawdziłem. Trzeba tylko nieco rozgiąć piny. [Hidden Content] [Hidden Content] Będę zamawiał dla siebie, więc mogę wziąć kilka więcej. Do oddania będą 4 komplety. Kto pierwszy ten lepszy.
 7. Delphinusy to świetna kolumna, to trzeba przyznać. Ja gdybym nie miał już docelowych kolumn czaiłbym się na Nobile. Niesamowite paczki!
 8. Mogę Ci podesłać Jantzeny czerwone 1u, u mnie się kurzą. Co do rezystorów ja często używam Dale RN, uważam je z bardzo dobre. Muzg polecał też metalizowane Beyshlagi jako alternatywę.
 9. Nawet jeżeli będę zamawiał potki dla siebie, to nie będę zamawiał dla innych. Nie mam czasu na zajecie się organizacją i wysyłkami 😞
 10. Polecam ten układ, jeżeli chcesz się bawić z lampą: [Hidden Content]
 11. Amptone w przeciągu 2 tygodni będzie miało wszystkie wartości kondensatorów styrofleksowych, bardzo miło z ich strony 🙂 Ktoś coś dłubał już? Mój rusza w przyszłym tygodniu najpewniej.
 12. SomekPoland

  Hypex DIY

  Czy możesz mi wytłumaczyć dlaczego w opisie aukcji jest McIntosh i Cambridge, o ile jest to Twoja aukcja?
 13. Ja tu widzę Pylony Pearl, więc to już co nieco mówi Absolutnie się zgadzam.
 14. Nie zależy mi na tym, żeby się kłócić, czy bawić się w jakieś finansowe komentarze. Każdy przejął może 🙂 W mojej opinii, w tym budżecie każda złotówka jest na wagę złota i ja osobiście nie bawiłbym się w kino domowe, ponieważ wiązałoby się to z ogromnym kompromisem brzmieniowym. Ja bym się skupił na stereo, żeby wyciągnąć z tego dźwięku maks. To tylko moja opinia, która chciałem się podzielić, nie wywołuje wojny. Warto jak w dyskusji pada głos i na tak i na nie 🙂
 15. Nadal nie do końca rozumiem, co Ty chcesz zbudować i jak to się wpisuje w zakładkę DIY. Jeżeli chcesz mieć kino domowe (odradzam) to potrzebujesz amplitunera kina domowego z wbudowanym dekoderem dźwięku wielokanałowego etc. Jeżeli chcesz mieć dobry dźwięk, to postaw sobie dobre stereo. Szczególnie jak patrzysz na kolumny takie jak Pylon Pearl. Nie rozdrabniaj się, bo nic Ci z tego nie wyjdzie dobrego, tylko zawód i rozczarowanie. Jeżeli chcesz coś zbudować samemu, to może wzmacniacz stereo właśnie. Zanim się za to zabierzesz musisz znać budżet i wymagania dla systemu. Do
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.