Jump to content

SomekPoland

Branża
 • Content Count

  1645
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

162 Dobry

Metody kontaktu

 • GG
  10558210

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jaki to ma być przewód? Współosiowy, synetryczny? RCA czy XLR? Ja osobiście jestem zwolennikiem ekranowania.
 2. Pierwsze podrygi projektowania PCB. Krytyka mile widziana. Ścieżki jeszcze standardowej szerokości. Zastanawiam się też, czy nie zrobić jednej płytki na oba kanały, ale to drogo się robi.
 3. Szukam fajnych projektów przedwzmacniacza gramofonowego, najchętniej MM/MC, minimum MM. Mile widziany filtr rumble.
 4. Gratuluję świetnego projektu! Fajnie, że zrobiłeś coś innego niż kolejna kalka z neta. Mam nadzieję, że za pół roku ja będę mógł coś pokazać.
 5. Zrób sobie Pass B1 jeżeli nie potrzebujesz wzmocnienia i temat masz z głowy.
 6. 3 PCB do przedwzmacniacza Bruno Putzeys’a z artykułu The G Word. 15 zł plus przesyłka
 7. Somek z przyszłości radzi: taki element nazywa się demultiplekser 1:2. Jakby ktoś szukał.
 8. Mi się marzy DSD1792/4 z Amanero który obsłuży DSD i PCM. Do tego analog jaki kto chce. Żyć, nie umierać! Tylko za głupi jestem żeby to zrobić samemu...
 9. Pytanie nie jest szybkie, więc i odpowiedź pewnie nie będzie prosta. Chcę połączyć Amanero z DSD1792/4 tak, żeby całość automatycznie odtwarzała PCM/DSD. W związku z tym potrzebuję jakiegoś układu który będzie przełączał sygnały, niestety w cyfrze się słabo odnajduje. Czy ktoś jest w stanie podpowiedzieć jakie elementy będą najlepsze?
 10. Tak, filtr zakłóceń sieciowych i może warystor zabezpieczający przed przepięciami.
 11. Wyleje na Ciebie @Gutek wiadro zimnej wody. Odsprzedawalność urządzeń DIY jest prawie zerowa. Do F4 komplet elementów kupisz na diyaudio.com z PCB, kompletem tranzystorów i usniechem Nelsona Passa. Obudowę zrobią Ci w modushopie. Zasilacz albo SMPS, albo z 400W garnek i duże kondy. Kondy jakieś mam jakbyś potrzebował.
 12. Mnie też niesamowicie denerwuje EasyEDA, ale niestety, Autocad anulował opcję wykupienia licencji na samego Eagle. 60 zł miesięcznie - spoko. 250 na kilka programów, których nie potrzebuje... Słabo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.