Jump to content

choina

Użytkownicy
 • Content Count

  313
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Modelarstwo Rc, muzyka
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. O to chodzi? [Hidden Content],ecc83-gold-lion
 2. Jeszcze raz dzięki. Jak coś znajdę ciekawego wrzucę link przed zakupem. Może pomożecie mi zdecydować 🙂 pozdr.
 3. Czy np. taka para będzie dobra? Chodzi mi o stan i cenę. [Hidden Content] A nie To takie muszą być? [Hidden Content]
 4. Ok. Tylko podpowiedzcie mi jeszcze gdzie taki zestawik kupić? Nie widzę żeby gdzieś na sklepie leżały.
 5. Rozjaśniać nie chcę. Jak by się dało ocieplić jeszcze trochę to by było super.
 6. Ja też w swoim A70 wymieniłem kt88 na 6550 i takie samo odczucie - delikatnie na plus. Teraz będzie kolejna wymiana na nowe, bo już na jednym kanale delikatnie trzeszczą. Te Tungsole 6550 były całkiem ok. Tylko nie wiem, czy rozglądać się za innymi, czy znowu zamówić tungsole. A sterujące jakie polecacie? Do tej pory siedzą jeszcze u mnie fabryczne. Konradowo na jakie wymieniłeś u siebie sterujące?
 7. Tego się właśnie obawiam. Pozostaje odsłuch żebym sam mógł ocenić. Najlepiej u siebie, tylko nie wiem czy jest to możliwe i czy się uda. A może coś z używanych. Co myślicie o Contour S 3.4?
 8. Super. Cieszy mnie ta wiadomość bo z tego co pamiętam to teraz contoury grają razem z Cayin A 70? Wzmacniacz będziesz wymieniał czy radzi sobie z tymi kolumnami i zostaje? Ja na razie drepcze w miejscu. Myślałem czy nie wejść w podstawkowe Special Forty ale obawiam się, że po przesiadce z Minasów może być za szczupło. Czytam o Evoke 30 i z opisów wynika, że powinna mi ta kolumna podejść tym bardziej, że w porównaniu do innych modeli Dynaudio nie jest tak wymagająca pod względem zasilania. Nie chce robić pochopnych ruchów żeby się nie okazało, że założyłem za mały budżet i wymienię
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.