Jump to content

kiza

Użytkownicy
 • Content Count

  2383
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

kiza last won the day on May 19 2013

kiza had the most liked content!

Community Reputation

2059 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio,Muzyka,Wędkarstwo,
  Majsterkowanie,Spanie.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

15822 profile views
 1. Witam, bezpiecznik to T 1.25 AL 250V. Pozdrawiam.
 2. Może ??? Przód Denona wkleił real, a reszta to firmówki, lepiej to wygląda, jak kiepski oryginał. Może być wszysyko ok. . Pozdrawiam.
 3. Niestety nie, ale moim zdaniem to zaleta ponieważ nie ingeruje negatywnie w przetwarzanie dźwięku. Jest też wersja z filtrem, której nie testowałem. Temat listwy SonusOliva był poruszany wielokrotnie na forum, jeśli chcesz wiedzieć więcej, poszperaj. Pozdrawiam.
 4. Nie ma na liście, ale moim zdaniem też jest godna polecenia listwa SonusOliva. Posiadam wersję bez filtra, i jestem zadowolony. Polecam wypróbować.
 5. Miałem na myśli tylko używki. Pozdrawiam.
 6. Na Twoim miejscu bym spróbował Audioquest-a, serii CV, kontrola całego pasma, albo "staruszka" serii Midnight. Ja na Midnight 3, zakończyłem poszukiwania , sprawdził się jak miałem kolumny trochę natarczywe na średnicy, jak i przy obecnych które mają wyrównane pasmo. Kabel z kulturą grania, na lata. Oczywiście nie dla każdego (system). Pozdrawiam.
 7. Nie robię sobie jaj, na gołych płytkach bass zanika, a jak położysz dywan, powinno być go więcej, źle mnie zrozumiałeś. Sterylne (puste, lub mało wytłumione) pomieszczenie wzmacnia wyższe zakresy.Pozdrawiam.
 8. Masz twarde podłoże dlatego bass jest krótszy, i nie schodzi tak nisko po przeprowadzce, tam chyba miałeś miękkie podłoże, drewno, albo gruby dywan .Ja mam podłogę pływającą dlatego stosuję granity, żeby podłoga nie grała razem z kolumnami. W Twoim przypadku bym nie stosował granitów ponieważ bass będzie jeszcze bardziej krótszy, punktowy, nie rozciągnięty. Moim zdaniem nie potrzebujesz separacji, tylko wytłumienia podłoża, co jak wspomniał kolega możesz uzyskać stosując gruby dywan. Bass powinien się rozciągnąć. Powodzenia, pozdrawiam.
 9. kiza

  Wydania Japońskie.

  Też tak myślałem, ale wydania w Polsce Delukse, to tylko dodatek jednego utworu Bonus. Nie znalazłem wydania 2cd, z wersją instrumentalną. Może źle szukam ?? Jeśli się mylę, to proszę o pomoc, może link do takiej wersji. Pozdrawiam.
 10. kiza

  Wydania Japońskie.

  http://www.cdjapan.co.jp/product/SICP-31234?s_ssid=e433b5cf7b63aef97 Panowie, mam pytanie, czy album w tej wersji (2cd japan), jest dostępny wydany na rynek E.U. Szukałem we wszystkich sklepach mi znanych i nie znalazłem takiego wydania jak w cdjapa (2 cd). Wszystkie wydania znalezione na nasz rynek , to (1cd+bonus). Będę wdzięczny za informację.
 11. Na giełdzie HiFi.pl, są Naim Ovator S-400, są to nie za duże podłogówki, właśnie w O.Z. Tylko cena, 9.5 tys., katalogowa bodajże 24 tys. Mam takie nie potrzebują elektrowni żeby zagrać. Pozdrawiam.
 12. Słuchać muzyki, a nie sprzętu, to chyba najlepsze rozwiązanie. Pozdrawiam.
 13. The Sisters Of Mercy-"First And Last And Always". Bardzo Lubię ten album, ale dźwiękowo na moich gratach wychodzi tak jak bym słuchał z "jamnika". Jednak połączenie Altus+Unitra lepiej się sprawdzały na tego typu realizacjach, których trochę jest, wtedy wszystko brzmiało dobrze. Pozdrawiam.
 14. Chyba już koniec poszukiwań założyciela tematu, przypadkowo znalazłem jeszcze taki kabelek instalacyjny, może taka informacja przyda się komuś kto tu zajrzy będąc w potrzebie. https://www.hifi.pl/nowosci/pokaz.php?nr=2186
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.