Jump to content

kiza

Użytkownicy
 • Content Count

  2374
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

kiza last won the day on May 19 2013

kiza had the most liked content!

Community Reputation

2057 Audioholik^2

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Audio,Muzyka,Wędkarstwo,
  Majsterkowanie,Spanie.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

15545 profile views
 1. kiza

  Wydania Japońskie.

  Też tak myślałem, ale wydania w Polsce Delukse, to tylko dodatek jednego utworu Bonus. Nie znalazłem wydania 2cd, z wersją instrumentalną. Może źle szukam ?? Jeśli się mylę, to proszę o pomoc, może link do takiej wersji. Pozdrawiam.
 2. kiza

  Wydania Japońskie.

  http://www.cdjapan.co.jp/product/SICP-31234?s_ssid=e433b5cf7b63aef97 Panowie, mam pytanie, czy album w tej wersji (2cd japan), jest dostępny wydany na rynek E.U. Szukałem we wszystkich sklepach mi znanych i nie znalazłem takiego wydania jak w cdjapa (2 cd). Wszystkie wydania znalezione na nasz rynek , to (1cd+bonus). Będę wdzięczny za informację.
 3. Na giełdzie HiFi.pl, są Naim Ovator S-400, są to nie za duże podłogówki, właśnie w O.Z. Tylko cena, 9.5 tys., katalogowa bodajże 24 tys. Mam takie nie potrzebują elektrowni żeby zagrać. Pozdrawiam.
 4. Słuchać muzyki, a nie sprzętu, to chyba najlepsze rozwiązanie. Pozdrawiam.
 5. The Sisters Of Mercy-"First And Last And Always". Bardzo Lubię ten album, ale dźwiękowo na moich gratach wychodzi tak jak bym słuchał z "jamnika". Jednak połączenie Altus+Unitra lepiej się sprawdzały na tego typu realizacjach, których trochę jest, wtedy wszystko brzmiało dobrze. Pozdrawiam.
 6. Chyba już koniec poszukiwań założyciela tematu, przypadkowo znalazłem jeszcze taki kabelek instalacyjny, może taka informacja przyda się komuś kto tu zajrzy będąc w potrzebie. https://www.hifi.pl/nowosci/pokaz.php?nr=2186
 7. Ja bym sobie odpuścił AIR 3, ten kabel dźwiękowo nie zasługuje na serię AIR, to jakaś pomyłka. Sam się kiedyś nim interesowałem, po namowie kolegów z forum odpuściłem, i kupiłem AIR-2. Jest gdzieś stary wątek o tym kablu, jak poszperasz to może znajdziesz. Pozdrawiam.
 8. https://allegro.pl/belkin-pureav-kabel-glosnikowy-7-5m-8szt-szpilek-i7534743078.html Polecam, jak ma być tanio, Belkina, nie jednego zaskoczyły pozytywnie. Pozdrawiam.
 9. Miałem Platinium -może wierność do taśmy matki jest 100%, ale ogólne moje wrażenia odsłuchowe kiepskie (sprzedałem). Może już na etapie nagrywania albumu nie było za dobrze, albo wiek pierwotnego albumu robi swoje, kiedy faszerują nas teraz ... :)
 10. Może ktoś będzie zainteresowany, nie często się je spotyka: https://allegro.pl/kolumny-yamaha-ns-1000m-i7572225070.html
 11. kiza

  Klub Transparent Audio

  Przedstawiciel w Polsce:http://www.hificlub.pl
 12. Po długich poszukiwaniach, u mnie został TransparentAudio-Super. Polecam.
 13. kiza

  Wydania Japońskie.

  Mi też, mi też, poproszę. Pozdrawiam :))
 14. To tylko się cieszyć, że trafiłeś za pierwszym razem, bez testowania innych, i strat z tym związanych. Ja pod Yamaha, także szukałem kilka lat temu kabelków, i zacząłem od AQ Rocket 33, a zakończyłem na starym poczciwym AQ Midnight 3, dalej nie szukam. Gratulacje, ciesz się muzyką. Pozdrawiam.
 15. kiza

  Wydania Japońskie.

  Rozumiem. Życzę owocnej zabawy w wyborze wzmacniacza. Oby po testach został ten którego nie będziesz miał ochoty zmieniać przez lata. Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.