Jump to content

WuMike

Użytkownicy
 • Content Count

  759
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

62 Neutralny

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Crazy Horse :)
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. WuMike

  Klub marki Pro-Ac

  Zaraz, zaraz... wymienione powyżej wersje D30R, starsza i nowsza z S, obie mają wstęgę 🙂 Cóż, ja także klasycznie optuję za kopułką. W D30D chyba jest nieco lepsza, niż w D2, prawda to? Czy nowszy model D30RS jest lepszy od D30R, tego jeszcze nie wiem - a dla Ciebie?
 2. WuMike

  Klub TEAC`a

  Gdyby tak odświeżyli rodzinę AI-3000, ze wskazówkami na froncie i jeszcze lepszym dźwiękiem. To byłoby coś!
 3. Mnie Node 2 nie zachwycił. Aktualny Moon MiND, nawet tańszy 180 jest dużo lepszy, ale pamietajmy, ze to tylko transport i potrzebny jest zewnętrzny DAC.
 4. WuMike

  Klub marki Pro-Ac

  Bezpośrednio, w trakcie jednego odsłuchu nie porównywałem D2 z D20R, ale mam podobne wnioski - te pierwsze grają równiej i mają więcej subtelności. Dół w D20R średnio mi się podobał, faktycznie, jest dziwnie napompowany i niestabilny. Odnosnie góry, niedługo na rynek wejdą D2R i dostaniemy nowe możliwości w tym aspekcie, przy zachowaniu średnicy oraz basu wersji obecnej. Mniam!
 5. WuMike

  Oppo sonica dac

  Powinna być. Znajomy ma Oppo 105 i stwierdził, że mój 205 gra lepiej, przy podobnym repertuarze i warunkach.
 6. WuMike

  Klub marki Pro-Ac

  Oj nie wiem, czy tak bajecznie. Słuchałem swego czasu tego Coplanda z D20R i wcale dźwięk mnie nie powalił - salon TopHifi w Sopocie. Tak czy owak, spróbować warto.
 7. WuMike

  Oppo sonica dac

  Oppo Sonica DAC to świetny przetwornik, wg mnie odbiegający od stereotypu wcześniejszych kości Sabre. Miałem go pół roku temu, a obecnie gram na Oppo 205, który posiada ten sam układ ES9038Pro i identyczną zasadniczo topologię. Na pewno będzie postęp, w stosunku do wbudowanej płytki w H160.
 8. WuMike

  Klub marki Pro-Ac

  D2 lubią przede wszystkim dobry i równy prąd. Niekoniecznie musi to być elektrownia powyżej 1500W, ale dobrze jak jest wysoki współczynnik tłumienia. Obecnie gram na końcówce mocy MF Elektra E300 i jego 100W na kanał nie krzywdzi w ogóle D2, chociaż uważam, że monobloki to może być ciekawy pomysł - aczkolwiek do zweryfikowania indywidualnie.
 9. WuMike

  Klub Tidal

  Umywa się, gdyż technicznie 24/192 ma większe możliwości, niż nawet XRCD, bo to ostatnie dalej oferuje 16/44, jak cały Red book. Diabeł tkwi w szczegółach i aby porównać realnie oba „nośniki”, trzeba by mieć master tape i z niej bezpośrednio wykonać rip na CD oraz do hi-res, w tych samych warunkach. Druga rzecz to wysokiej klasy strumieniowiec, który nic nie zgubi ani nie zafałszuje, podczas przesyłu do DAC’a. Sam z chęcią sprawdziłbym to osobiście.
 10. WuMike

  Yamaha WXC-50

  Mam podobny problem z Tidalem od kilku tygodni, na moim Moon MiND 180. Czasem rzadziej, ale często co parę minut serwer odcinał połączenie i strumieniowanie muzyki. Bardzo mnie to denerwuje. Od 2 dni jest ciut lepiej, ale dalej sporadycznie się zrywa streaming. Ehh, płaci się niemałą kasę za Tidal HiFi, a tu takie klopsy.... @Matys - zamiast Yamahy pomyśl o Auralic Aries Mini. Miałem WXC-50, Bluesound Node 2 i w każdym z nich coś mi zawsze przeszkadzało.
 11. WuMike

  Klub marki Pro-Ac

  D2 mają naprawdę niskie zejście basu, wynikające z takiego, a nie innego strojenia. Tenże bas jest czysty, barwny i ma całkiem niezły wykop w 20 m.kw. Wszystko jest zatem kwestią akustyki i odpowiedniego zestrojenia systemu. Oczywiście, głośnik 16.5cm trzeba odpowiednio napędzić, inaczej niż membranę 25cm.
 12. WuMike

  Klub marki Pro-Ac

  D2 zasługują na najwyższej jakości standy. U mnie stoją na Atacama R724, plus vibrapody. Zreszta, zobaczcie sami.
 13. WuMike

  Klub marki Pro-Ac

  To fakt. Naim jest w tym dobry, ale ja zakochałem się w połączeniu Response z Passem INT-250. Tylko ta cena...
 14. AudioQuest Cobra, był sobie kiedyś taki, co basem łupał miło... :)
 15. WuMike

  Klub marki Pro-Ac

  Gratulacje! Czym je napędzasz? D20R są dosyć kapryśne, w kwestii doboru toru.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.