Jump to content

sajki

Użytkownicy
 • Content Count

  78
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny
 1. A czy ktoś miał możliwość porównania Paradigm Monitor 3 v.1 i v.2? Są różnice w brzmieniu? Warto dopłacać do drugiej wersji czy można brać 1?
 2. To Twoja aukcja? Widziałem je, ale na innej są sporo tańsze. Mam dwie wątpliwości co do nich: Czy nie mają ostrych wysokich tonów, bo takie opinie się też przewijają. I cholera, ale one są duuuże, nie wiem czy nie za duże na moje warunki...
 3. Niestety, muszą być podstawkowe.
 4. Ok, żeby nie zakładać nowego tematu, to odkopię ten. Przypomnę- mam eltax monitor III i wzmacniacz Nad 315. Co polecicie zamiast eltaxówvdo tego wzmaka? Budżet ok 1tys, używki. Robiłem rozeznanie w necie i najbardziej zainteresowały mnie: Paradigm monitor 3 Castle Knight 2 Muzyka jakiej słucham to metal. Bardzo ciekawią mnie te paradigmy, bo ponoć wielki dźwięk, dynamiczny z świetnym basem, a takie brzmienie lubię. Nie wiem natomiast jak z ostrością wysokich tonów, bo są różne opinie, a ja lubię w miare łagodne wysokie, na pewno nie kłujące w uszy. No i chodzą na allegro w fajnych cenach ok 700zl. A może lepiej odpuścić i dozbierać do nowych np paradigm monitor 7?
 5. Pewnie tak, tylko co z tego, skoro sprzęt działa prawidłowo i jest w dobrym stanie? ;)
 6. Nie, już tuż po zakupie pojawiła się znowu, nie wiem dlaczego.
 7. Ok, wzmacniacz przyszedł. Pierwsze wrażenia- nie jest tak brzydki na żywo
 8. Satori- no przecież sam pisałeś, żebym brał nada, najwyżej sprzedam ;) Zobaczymy, jak będzie kiepsko, to wrócę do rotelów.
 9. No właśnie nie :) Ok, kupiłem, zobaczymy... Jak mi nie przypasuję, to sprzedam i dalej będę szukał.
 10. Dobra, chyba wezmę tego nada. Cholera, żeby jeszcze on był trochę ładniejszy
 11. Czyli te soniacze odpuścić? Może powiem co bym zmienił w stosunku do rotela- z chęcią wprowadziłbym trochę ciepła i soczystości,ale nie kosztem zamulania czy kluchowatości, choć jak troszeczkę mniej dynamiki będzie, to przeżyję.
 12. Ok, a co do tych soniaczy: a 550es lub 590es? Choć ten drugi to już znacząco przekracza mój budżet, ale może bym uciułał jeśli faktycznie warto. Piszę akurat o tych, bo te są na allegro.
 13. Ha, a ja słyszałem, że ten mój Rotel to jeden z łagodniejszych modeli Rotela. Co do wieku sprzętu- no właśnie i dlatego spodobała mi się propozycja tego NADA... Sam już nie wiem.
 14. Tego 931 nigdzie nie widzę, a trochę zależy mi na czasie. Jest za to 940bx na olx. Warto?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.