Jump to content

zjj_wwa

Branża
 • Content Count

  3298
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

447 Bardzo dobry

Metody kontaktu

 • Skype
  zjj_wwa

Informacje profilowe

 • Zainteresowania
  Topologie układów i obwodów. Krzem, Lampy. Nietypowe schematy. Niestandardowe zastosowania elementów bądź układów. Optymalizacje typu Bang-for-Buck. Wszystko pod kątem HI End Audio, oczywiście.
 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2939 profile views
 1. Przyjemny. Acz szkoda, że nie na triodach. ... a z racji na okoliczność, że i tak jest różnicowa LTP huśtawka na wejściu, to chciałoby się go przerobić na dodatkową opcję z wejściem typu XLR. Bogdan, masz zapchaną skrzynkę PW, więc nie ma jak do Ciebie wysłać prywatnej wiadomości.
 2. ... ale co to wszystko ma wspólnego z DAC ONE ? ...
 3. Nie należy dokręcać śrubek, bo to narusza strukturę monokryształów. Zakładając oczywiście, że się takowe stosuje.
 4. Powiedz, skąd powziąłeś przypuszczenie, że nie wyszedł? Skąd powziąłeś przypuszczenie, że go w ogóle prowadzę? Jest specyficzny. Jest skuteczny. Zaiste, dla świata - wiele różnych ciekawych rzeczy robię. W audio i nie tylko. Ale ty i tutejsi - nie musicie o tych sprawach wiedzieć. Energia podąża za Uwagą. A twoje rekomendacje - nie wzruszam się nimi.
 5. Z ufoludków to proszę się nie śmiać.
 6. Mylisz kwestię fachowości z satyrą, z charakterystyczną dla mnie lekkością pióra i z przeuroczym poczuciem humoru. Tak czy siak, cieszę się, że wzbudziłem w Tobie emocje, skłoniłem do głębokiej refleksji i że wniosłem znaczący przyczynek do tej ożywionej dyskusji.
 7. Syf syfowi nierówny. Są różne rodzaje syfu. Mówię teraz o audiofilsko-energetycznym, a nie genitalno-penicylinowym. Na jednym skraju masz syf rodem z iskrownika od kuchenki amica, a na drugim skraju masz syf z rodem Piorun, do nogi!
 8. Dziękuję. Dawniej to jakiegoś swojego bloga pisałem, ale teraz już pozmieniały się priorytety. Nie ma na to czasu.
 9. Przedawkowanie węgla może skutkować zatwardzeniem. Czy to dobrze czy źle? Dla osoby która przed zaaplikowaniem węgla miała sprawny system ... żołądkowy, to jest prawdziwe nieszczęście. Natomiast: Dla osoby, która ma srakę (w sensie: sika odbytem, tak bardziej dyplomatycznie), to takie zsumowanie: zatwardzenie plus sraka - może skutkować pięknie śpiewającym systemem , ...errr tfu. Odbytnicą.
 10. Co ty taki gadatliwy ostatnio jesteś? Dobrze, że o innych swoich preferencjach się tutaj nie rozpisujesz i nie obnażasz ... Od węgla raczej. Tego brunatnego, co zieloną energię będzie ku chwale ojczyzny i płuc generować.
 11. Zdziwiłbyś się liczbą osób w Polsce, w Europie, które dokładnie tak mają właśnie zrobione, jak żeś tutaj sobie teoretycznie zamarzył. Hey, Adam_85, czy Ty jesteś "Ten Adam" ?
 12. Smartfona można ładować zasilając ładowarkę z listwy audiofilskiej.
 13. Albo posłuchać u Grześka.
 14. Nie wiem, co wąchałeś. Ale ja też to chcę !!!
 15. Bywa tak, że pierwotne trafa jest czasem na krzyż ( czyli błędnie) zadrutowane do gniazda IEC we wnętrzu urządzeń. Czasem nawet bardzo renomowanych marek, urządzeń.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.