Jump to content

retha

Użytkownicy
 • Content Count

  159
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

24 Neutralny
 1. Nie DAC ci potrzebny tylko raczej odtwarzacz strumieniowy.Za sześć stówek jest na przykład Yamaha MusicCast WXAD-10.
 2. A który to model odtwarzacza dekoduje Atmosa na pokładzie i wypuszcza po analogu?
 3. Moim skromnym zdaniem Netflix w odtwarzaczach płyt to jest taka proteza że po tygodniu masz dość. Chcesz dobrej obsługi Netflixa kup Apple TV 4K.
 4. Po trzech tygodniach?Musi niezdrowe powietrze w pokoju odsłuchowym być 🙂
 5. retha

  Yamaha WXC-50

  Bo mam umowę do kwietnia jeszcze.Wtedy zmienię.Na razie używam pakietu z telefonu który mam w PLAY jak chcę posłuchać Tidala. Pakiet ma tylko 10 GB więc szału nie ma.
 6. retha

  Yamaha WXC-50

  Próbowałem parę razy.U nich zawsze jest wszystko w porządku ;-). Wystarczy zmienić w routerze kartę np. na PLAY albo TM i Tidal działa.Czyli ewidentnie wina leży po stronie pomarańczy. Światłowód?Może w dużych miastach są takie luksusy bo na wsi to po kablu dostajesz 4Mb/s albo antena na komin i LTE.
 7. retha

  Firmy kurierskie

  Brawo.Jestem pod wrażeniem.
 8. retha

  Yamaha WXC-50

  Tidal nie działa na urządzeniach Yamahy jeśli dostawcą internetu jest Orange.Wiem bo mam drugi raz w domu RN 602.Gra 30-40 sekund utworu i się zatrzymuje.
 9. k**wa,oplułem ekran.Kończ Waść,wstydu oszczędź.
 10. Yamaha wyświetla parametry sygnału więc można to łatwo sprawdzić.Właściwie to nawet trzeba bo niektóre serwery DLNA domyślnie konwertują wszystko do mp3. Sprawdź BubbleUPNP na Androida.
 11. Nie może.To jest wirtualny Atmos i działa tylko na wybranych telefonach z Androidem. Jest to napisane na stronie Tidala i Dolby.
 12. Miałem go kiedyś i grał gorzej niż podstawowy amplituner kina z którym wtedy porównywałem,więc skąd takie zachwyty?O buczących transformatorach nie wspomnę.
 13. Wpisz w google eArc - wyskoczy sporo wyników.W uproszczeniu to kanał zwrotny audio z większymi możliwościami niż ARC. XBOX ONE S i X obsługują Atmosa.Nie wiem tylko czy w ogóle jest sens wydawać kasę na sounbar z Atmosem.Atmos ma sens z amplitunerem i z głośnikami na suficie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.