Jump to content

retha

Użytkownicy
 • Content Count

  136
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

20 Neutralny
 1. "PURE AUDIO" wyłączone?
 2. Jasne że tak.Z automatu włączy się w menu ukryta opcja 8K ;-).
 3. Co dzieje się z płytą CD po 50 odtworzeniach?Mam takie co grały kilkaset razy i nic im nie dolega.
 4. Używam z Daphile i czasem do laptopa.Działa bezproblemowo.
 5. Można (blu-ray Oppo,Pioneer,Sony).Wymaga to nieco zachodu ale wujek Google twoim przyjacielem jest. Tak. Np Popcorn Hour od serii 400 potrafi takie rzeczy ale sygnał po HDMI jest wypuszczany w postaci PCM 176,4 a nie DSD.Po analogu gra tylko stereo. Na CDR nie nagrasz SACD.
 6. Bardzo ciekawe teorie. Mój tani projektor (Epson EH-TW 5400) pokazuje takie parametry sygnału: 24 Hz jeśli dostaje sygnał 24 Hz 23,97 Hz jeśli dostaje sygnał 23,976 Hz 23,98 Hz jeśli dostaje sygnał 23,978 Hz
 7. Proponuję zamiast tego amplituner sieciowy ONKYO TX-8250 bez kombinacji z jakimiś wynalazkami typu transmiter.Wszystko co potrzebujesz ma na pokładzie.
 8. Nie ma poprawy w porównaniu do Yamahy?
 9. Goldmund sprzedawał swój osławiony odtwarzacz za ciężkie pieniądze i jakoś nikt z recenzentów nie krzyczał że słabo gra po analogu.W środku był chyba najniższy z serii dvd Pioneer :-).
 10. Przeczytaj swój własny post a potem poszukaj tu i na innych forach tematów o kablach.Zawsze jest mordobicie :-).
 11. retha

  Atmos w Netflix

  Apple TV 4K zasadniczo dekoduje wszystko do Multi PCM,ale jeśli podłączysz amplituner z Atmosem to w ustawieniach dźwięku pojawia się zakładka "DŹWIĘK IMERSYJNY" i jeśli film ma ścieżkę ATMOS to taki sygnał jest wysyłany.Oczywiście jest to Atmos słabszej jakości niż z płyt BD (768kb/s).
 12. Na moje oko świecił bardzo dobrze.Obraz był ostry,jasny,nasycony po prostu ok.Z minusów to głośność w trybie normalnym i interpolacja klatek która mimo że trzystopniowa jest kiepska zwłaszcza przy sygnale 24p.
 13. Miałem ten projektor.Używałem w nieprzystosowanym pomieszczeniu z jasnymi ścianami a obraz wyświetlałem na tanim ekranie Kauber o podstawie 240 cm.
 14. Jakiś czas temu miałem Yamahę RN 602 i 3 miesięczny abonament na Tidal Hi-Fi. Pamiętam że wszystkie utwory grały jakieś 30 sekund,góra minutę.Niezależnie od pory dnia/nocy.Działo się tak tylko na pomarańczowym internecie (stacjonarnym i mobilnym).
 15. Każdy sprzęt może się zepsuć.Niezależnie od marki.Znajomy niedawno wysłał uszkodzony,roczny amplituner Onkyo do sewisu.Po naprawie włożył go do tej samej,ciasnej szafki w której od góry jest mniej niż centymetr luzu :-(.Za to mój stary Onkyo 606 gra u innego znajomego do dziś ale ustawiony jest na szafce gdzie się nie przegrzewa.Większość awarii wynika ze złej eksploatacji.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.