Jump to content

adiiik37

Użytkownicy
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mam do sprzedania Aurora 2 RCA MB Audio Cable, 2x 50cm, zakupione w styczniu 2019r, bez śladów zużycia. Chociaż chętniej bym się zamienił na Diamond Digital MB Audio Cable, może też być 50cm.
 2. Czyli ma to jakieś znaczenie dla jakości dźwięku, jeżeli korzystam z hegel hd25, Node po coax., czy zaznaczę w ustawieniach node mqa external dac mimo,że hegel nie koduje mqa? Czy lepiej w tym układzie nie zaznaczać tej opcji ? Zgłupiałem...
 3. Nie rozumiem tego. Nie jestem aktywnym forumowiczem, chciałem tylko podzielić się swoim zestawieniem i wcześniejszymi doświadczeniami z Heglem. Może ktoś skorzysta, sam szukałem odpowiedniego kierunku czytając to forum. Dzięki niektórym forumowiczom doszedłem do obecnego zestawienia. Zastanawiam się, czemu służą Twoje wpisy? Nie odniosłeś się do tekstu, tylko zrobiłeś pewne błędne założenie widząc pierwsze zdjęcie. Potem piszesz, że to nie Ty się pomyliłeś, tylko to wina zdjęcia... A gdyby na początku był tylko sam tekst, który tak naprawdę jest najważniejszy, czy też miałbyś potrzebę, żeby coś napisać?
 4. Czasami widzimy też to, co chcemy...
 5. Czasami chyba słyszymy "tak", by wytłumaczyć sobie, sens wydanych pieniędzy( na sprzęt)...Nie wiem, może u mnie też tak jest, ale teraz jest.. pięknie. Gram na H360, nowy niedawno zakupiony, zmieniłem też kabel zasilający( pierwszy raz, wcześniej grałem zawsze na fabrycznych), twierdząc, że taki wzmacniacz zasługuje na coś lepszego. Jest przestrzeń, plany, tyle dźwięków i przede wszystkim dobrze zaznaczony wokal. Nie wiem, czy to tylko zasługa wzmacniacza, czy zmiana też kabla, ale różnica jest duża. Miałem wcześniej H80 Z AA Phoebe3, potem zmieniłem kolumny na YB Zephyr Beryllium. Dalej był H200 i potem HD25, za każdy razem słyszałem progres. Przy H200 brakowało mi bardziej namacalnego i "żywego" wokalu. Próbowałem to osiągnąć zmieniając kable RCA, ale to nie było to. Teraz jest tak, jak chcę... Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.