Jump to content

McGyver

Branża
 • Content Count

  25221
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

McGyver last won the day on December 28 2019

McGyver had the most liked content!

Community Reputation

5065 Audioholik^n

10 Followers

About McGyver

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Branża
  Producent

Recent Profile Visitors

232077 profile views
 1. Zupełnie nie o to chodzi. Oni mają w ofercie tańsze i droższe kolumny. No i one nie mogą się różnić tylko ceną. Droższe muszą grać lepiej niż tańsze. A jeżeli się ma we wszystkich (lub w większości) modeli podobne kopułki, to ... logicznym rozwiązaniem jest zróżnicowanie aplikacji. Trzeba zrobić gorzej w tych tańszych. Przykład z przeszłości z innej angielskiej firmy, Tannoy Mercury M4 i Revolution R3, przetworniki prawie dokładnie takie same, różniące się tylko ramkami koszy, obudowy podobnej wielkości, w R3 wykończone bardziej elegancko naturalnym fornirem, dźwięk... duża różnica na ko
 2. Prawda. Trudniej jest zrobić dobrą kopułkę tekstylną niż dobrą metalową. Dlatego więcej jest tanich i dobrych metalowych kopułek niż tanich i dobrych szmacianych. A za ostry, zapiaszczony dźwięk metalowych kopułek zazwyczaj nie odpowiadają same kopułki, lecz kiepska aplikacja. No właśnie. Najprawdopodobniej to nie kopułka winna tylko aplikacja.
 3. A po co? Urealnienie cen płyt CD załatwiło sprawę. Już ćwierć wieku temu należało to zrobić, problem piractwa by nie istniał.
 4. Nie, to były płyty tłoczone z drukowaną w drukarni (a nie na drukarce laserowej) poligrafią. Dokładnie tak, choć z tego co pamiętam tych trudno rozpoznawalnych było raczej mało.
 5. Że chyba nie tu ten wpis miał trafić. znaczy że nie może się zdecydować czy zașŕäć czy nawiać?? 😜
 6. Fuj! 🤮 Tylko że twoja pisanina nie ma żadnej mocy sprawczej i pozostaje jedynie w sferze pobożnych życzeń.
 7. Urojenia masz. To co cytujesz to bredzenie jakiegoś ignoranta który nie ma pojęcia jak działa MQA. Tymczasem sami twórcy MQA (m.in. Bob Stuart) przyznają że jest to kompresja stratna. Aha, widać wyraźnie:
 8. Sądząc po tych prążkowanych taśmach, krzyżu oraz personelu medycznym, fota przedstawia miejsce zbrodni 😜
 9. Ale tu nie o to chodzi czy dźwięk jest słaby czy nie, tylko chodzi właśnie o tą medialną otoczkę próbującą kreować MQA na bóg wie jaką rewelację, a skończyło się skandalem kiedy wyszło na jaw że okłamywano użytkowników bo jest to w gruncie rzeczy kompresja stratna o parametrach technicznych nie lepszych niż red book CD.
 10. Świr quatross pomylił mnie z Grzegorzem ze Studio16Hz i nie przyjmuje do wiadomości że nim nie jestem. Tyle w temacie.
 11. Jak podasz przytomną cenę wysyłki i pokażesz z jakiego wzmacniacza pochodzą to biorę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.