Jump to content

McGyver

Moderatorzy
 • Content Count

  26257
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

McGyver last won the day on December 28 2019

McGyver had the most liked content!

Community Reputation

6282 Pięciotysięcznik

9 Followers

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Branża
  Producent

Recent Profile Visitors

234759 profile views
 1. Nie sugerowałbym się tym za bardzo. Są różne Burr-Browny, od beznadziejnego PCM1710 do wybitnego PCM1792. I są różne Wolfsony, od słabego WM8816 do całkiem niezłego WM8840. A i tak (jeżeli pominąć te najsłabsze kości) o finalnej jakości dźwięku decyduje jakość aplikacji. W założonym budżecie rozglądałbym się za Parasound C/DP1000 lub CEC CD-3100.
 2. Widzę że bardzo nie chcesz sprzedać tych obudów.
 3. To gra bardzo dobrze już w stanie fabrycznym. Tylko lampy sterujące zmienić.
 4. Do mnie najczęściej idą przez Belgię i nigdy tam nie leżą dłużej niż 2-3 dni. Jeżeli gdzieś długo leżą, to w Polsce.
 5. Owszem, w Belgii nigdy długo nie leżą. Leżą za to w Polsce. Często tygodniami, a nawet miesiącami.
 6. Też takie dostaję. Zwykle okazuje się że to kłamstwo, a paczki tak naprawdę są w Belgii w Liege. Prawda, paczki są często bez żadnego powodu przetrzymywane w Polsce. Rekord jaki zaobserwowałem to pół roku. A i tak nie oclili ani nie ovatowali.
 7. Stosowanie czegoś co może zjełczeć to głupota. Tym bardziej że odpowiednie smary i oleje są powszechnie dostępne i tanie.
 8. Bezmyślne psucie urządzeń to głupota. Lepiej sprzedać. Ponadto zjełczały tłuszcz śmierdzi. Śmierdzący gramofon trudniej sprzedać.
 9. Ale ja nie jemu tłumaczę. To wątek założony przez Urbanatora, na forum publicznym. Czytać może każdy, dobrze żeby początkujący zostali ostrzeżeni o tym że to głupie i szkodliwe porady.
 10. Wszelkie tłuszcze spożywcze to zły pomysł. Doraźnie zadziała, ale z czasem zjełczeje i będzie kolejny problem. Lekarstwo gorsze od choroby. Ponadto w procesie jełczenia tłuszczów powstają kwasy tłuszczowe, co może doprowadzić do korozji i zniszczenia smarowanych elementów.
 11. McGyver

  TDA1541 NOS DAC

  ☹️
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.