Jump to content

McGyver

Branża
 • Content Count

  24590
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  12

McGyver last won the day on December 28 2019

McGyver had the most liked content!

Community Reputation

4588 Audioholik^n-1

Metody kontaktu

Informacje profilowe

 • Branża
  Producent

Recent Profile Visitors

230485 profile views
 1. Zależy która wersja (były dwie) i za jakie pieniądze. OOgólnie wersja druga na laserze Sony KSS213 (tani i powszechnie dostępny) i kości Burr-Brown PCM1792 bez HDCD jest lepsza od pierwszej (pierwsza była na laserze CDM12 i kości PCM1732). Nie. Liczy się stan przede wszystkim. Jak wyżej. Można jak najbardziej. Do poczytania i pooglądania: >klik< Jest sens merytoryczny, bo jakość dźwięku poprawia się znacząco. A czy jest sens ekonomiczny, to zależy za jakie pieniądze uda się kupić to urządzenie. Skoro już pytasz o upgrade, to może warto żebyś rozważył modyfikację Atolla CD100SE? On ma konwerter Burr-Browna z tej samej rodziny co Cayin, tam jest PCM1796. Można z powodzeniem zrobić do tego odtwarzacza lampowy stopień analogowy, bez problemu zmieścić wszystko w środku, po czym Atoll będzie wyglądał jak egzemplarz fabryczny, ale grał będzie o niebo lepiej.
 2. Zależy do czego. Do Dali 450 brał bym S.
 3. Link prowadzi do gry w kółko i krzyżyk.
 4. po co? Nie, bo 450 mają znacznie lepsze skrzynki niż 5005. Można i Millsy.
 5. A taki to i owszem. A ja mam takiego: Toto jest wielkości siedmiocalowego tableta.
 6. ~120PLN/szt. plus wysyłka. tzn? Zwrotki trzeba przerobić. We frez 110mm po Seasie wchodzą, tylko otworki pod śrubki w innych miejscach wypadają. Tam są Peerless SR10/WA10 ze zmienionym frontem. Lepsze od Seasów z 450. Dayton wejdzie ładnie we frez, tylko otworki pod śrubki w innych miejscach wypadną.
 7. Z pilotami RC5, RC6 nie będzie gadać. Gada ze standardem NEC wersja Teac.
 8. Nieprawda. Wyprowadzenia takie same jak w ECC81, parametry podobne do ECC81, inne niż w ECC88. Ale i tak biorę. Tylko że mi PM nie działają, więc proszę byś się odezwał do mnie na maila którego znajdziesz w moim profilu.
 9. Dobry powód do negocjacji ceny. Pasują piloty od większości cedeków Teac.
 10. Osobiście dałbym sobie spokój z Mundorfami. Wstawiłbym Jantzeny i nie zwiększałbym na początek tego rezystora. Jak pisałem parę stron wcześniej, różnice w ESR kondensatora w tym akurat miejscu mają marginalne znaczenie. Jak wymieniasz rezystory w gałęzi tweetera, to wszystkie. Jak już wcześniej wspomniałem, nie ma sytuacji że cś nie jest w ścieżce sygnałowej. Wszystko jest w ścieżce sygnałowej. Jak Superior za drogi, to szkoda zachodu z wymianą. Tańsze kondensatory będą może inne, ale niekoniecznie lepsze od SCR. Ewentualnie możesz uzyć olejowych kondensatorów silnikowych Siemens MKV lub Bosch MP o ile znajdziesz odpowiednie pojemności, ale po pierwsze, są wielkie, a po drugie, ich ceny też już odjechały poza granice absurdu.
 11. Wysyłka dużych i ciężkich kolumn podłogowych kurierem to proszenie się o kłopoty. Oczywiście można wysłać na palecie z ubezpieczeniem, co będzie kosztować więcej niż paliwo do auta na te 200km, a w dodatku w razie uszkodzenia firma kurierska i tak pod byle pretekstem odrzuci reklamację. Więc tak czy inaczej, lepiej pojechać.
 12. McGyver

  Cayin vs Fezz Audio

  Tannoy Prestige absolutnie nie wolno brać bez odsłuchu we własnym systemie. Te kolumny mają swoją specyfikę, albo je pokochasz, albo znienawidzisz. We mnie osobiście wzbudzają uczucia ambiwalentne.
 13. 100% pewności to nie ma (prawie) nigdy.
 14. McGyver

  Cayin vs Fezz Audio

  Zamawianie PCB w Chinach to nic złego. Akurat PCB Chińczycy wykonują wręcz znakomicie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.