Jump to content

McGyver

Moderatorzy Moderator audiostereo
 • Posts

  15567
 • oraz w archiwum

  14975
 • Joined

 • Days Won

  14

McGyver last won the day on July 22

McGyver had the most liked content!

Reputation Całkowita

8645 Pięciotysięcznik

Audiostereo

6590

Bocznica

2055

Metody kontaktu

 • Skype
  mail: theprotagonistdac@gmail.com
 • Adres URL
  http://valvencore.pl/

Informacje profilowe

 • Branża
  Producent

Recent Profile Visitors

241741 profile views

McGyver's Achievements

 1. Wniosek prosty. Skoro nie dałeś rady potwierdzić że nie jesteś robotem, to znaczy że właśnie nim jesteś 😜. Wybierz inną firmę, taką która nie będzie Cię zmuszać do tłumaczenia że nie jesteś wielbłądem.
 2. Owszem. Nie jest uproszczona, jest lekko zmodyfikowana pod kątem zastosowania współcześnie dostępnych podzespołów i dostosowania napięcia do tego projektu. Ale uproszczeniem nazwać tego nie można. Nie wiem. Ja mam w wersji papierowej. Jest to ksero artykułu z czasopisma Audio Express sprzed jakichś dwudziestu lat.
 3. Dokładnie. Nie należy wyciągać zbyt daleko idących wniosków z jednostkowego przypadku.
 4. Na czym polega rzekoma przestępczość opisanego procederu?
 5. Nie, po prostu ten konkretny kierownik działu (lub p.o. kierownika, to się tam często zdarza) jest ignorantem i nieukiem który nie odróżnia zwrotu od reklamacji. W takich sytuacjach należy żądać rozmowy z jego przełożonym.
 6. Starsze Accuphase z dostępnymi laserami: DP-55, DP-55V, DP-57, DP-67. Z powyższych ja bym wybrał DP-57 lub DP-55 bez V. IMHO nie ma takiej potrzeby. dorzuciłbym jeszcze: -brzydki jak noc listopadowa, -toploader niestety, -idiotycznie drogie sowieckie NOSy 6N30P-DR, a na współczesnych gra sporo gorzej. Ale sükínsyn gra bardzo dobrze.
 7. McGyver

  Magnetofon.

  Nie zawsze, ale niestety im nowsze tym gorzej. Zawsze bardzo dobrze oceniałem wysokie decki z wczesnych lat '90 RS-BX828 i jego starszą wersję RS-BX808 (to samo, tylko że bez pilota). Ale po nich już nigdy nic tak dobrego nie było, a RS-AZ6 oraz RS-AZ7 to już totalna porażka. Fajny deck mieli też na przełomie lat '80 i '90 RS-B965. Była nawet wersja w szampanie.
 8. Wiolonczela też ma, ale skrzypce i altówka już nie. Zgadnij dlaczego... Plastelina jest nieaudiofilska 😜. Blue tack ma być (choć ten de facto został zawłaszczony ze sklepu z artykułami papierniczymi 😂).
 9. Potwierdzam. Łojezu 😕
 10. McGyver

  Audio mity

  A po co? Skoro twierzisz że scena jest mitem, to po co masz stereo? Pierwsze słyszę jakoby Naim muso wzbudzał powszechny entuzjazm wśród muzyków.
 11. Ja ująłem delikatnie, ale któryś co bardziej krewki członek klubu może dać w pysk 😜
 12. Nie, ale wchodzisz do klubu miłośników koniaku i mówisz im że whisky jest lepsza.
 13. McGyver

  Audio mity

  Posiadasz i używasz sprzęt stereofoniczny? Nieprawdą jest że zawsze. A po co komu to wiedzieć? Ot kuriozum. Tak, jednym stereofonicznym, umieszczonym tam gdzie powinen znajdować się słuchacz. Nagrania muzyki klasycznej zrealizowane w ten sposób przez Denona są nieprzypadkowo bardzo cenione.
 14. McGyver

  Yaqin MS-30L

  Proponuję lampkę sherry.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock podczas używania strony.

Zarejestrowani użytkownicy mogą wyłączyć ten komunikat.