Jump to content

michalfm1

Użytkownicy
 • Content Count

  330
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

17 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. no to swietna cena, bo na ebay.de srednio sa po 1000-1300 euro.
 2. no to zazdroszczę, bo to świetny wzmacniacz tym bardziej w tej cenie to nie ma się co zastanawiać:)! O ile to nie jest pm-14s1, tylko PM-14
 3. Ale pm-14 ten stary? Gdzie go masz za 3,5 zł ?!
 4. Ostatnio nosiłem się z zamianą mojego NAD C375bee na coś innego, w C375 wkurzał mnie wygląd i czasami dźwięk oraz to, że z pilota ustawienie głośności było niemożliwe, bo albo za głośno albo za cicho, co do dźwięku to lubił dodawać coś od Siebie (bass) ogólnie to JAZZ'u to ten wzmacniacz się nie nadaje. Ponad miesiąc temu kupiłem gramofon Marantz 6170 i gdzieś tam po głowie chodził mi znów PM-17 lub PM-14 , ale niestety tego drugiego kupić to bardzo ciężko i cenowo również nie mój budżet na dzień dzisiejszy. Od jednego z forumowiczów udało mi się zakupić PM-17 MK2 w pięknym szampańskim kolorze. Po podłączeniu do moich mocno budżetowych Zensor 5 dźwięk stał się dużo bardziej otwarty niż na brytyjskim C375, dźwięk jest ocieplony z dobrym basem (wtedy kiedy jest ten bas w utworze, a nie cały czas jak to lubi NAD) oraz piękna średnica i bardzo dokładna góra (nie męcząca). Więc na razie z brzydkimi angielskimi klamotami daje sobie spokój 😉 Podsumowując z moich ostatnich wzmacniaczy które miałem tj . PMA-1510ae, NAD C356bee, NAD C375bee w między czasie na kilka dni CXA60 to ponowny wybór PM-17mk2 okazał się strzałem w dziesiątkę.
 5. Czyli warto się interesować 7001? Czy tylko wersja KI , a ze zwykłą dać sobie spokój lub szukać cd-16/17 ? Nie zależy mi jakoś mega na SACD, ale sprawdziłbym w wolnej chwili ten format.
 6. Duża jest różnica dźwiękowa między CD/SACD? Bo słuchałem kiedyś jakiegoś CD DENONA z SACD i po przełączeniu na płytę SACD była przepaść na korzyść SACD
 7. Panowie.. Tylko YAMAHA ! A tak całkiem serio, bardzo ładny wzmacniacz 😄
 8. Hej hej ! Preamp mam CA640p więc żadna rewelacja, ale słucham w sumie najwięcej jazz'u, płyty raczej współczesne (albo po prostu reedycje, jak polish jazz). Dałbyś radę polecić jakaś wkładkę? Taką w normalnej kasie (max 500-600 zł).
 9. Jak najbardziej popieram ! Też miałem ten sam wybór miesiąc temu i padło na Marantza 6170 z lat 70, proponuje naprawić i cieszyć się dalej z świetnego gramofonu, a nie produktu gramofonopodobnego 🙂 Łukasz mam wkładkę 401, na co teraz fajnie się przesiąść? Możesz coś polecić?
 10. Teraz to chyba ogólnie cięzki okres na sprzedaż, tzn no wiadomo zależy za ile :)
 11. On się sprzedał za 1000 zł 😞 Masz jakiegoś Marantza Rafał aktualnie ?
 12. Super, fajnie , że tylko tyle padło i trzyma normy 😉 Widzisz jednak trzeba prosto do gniazdka wpinać 😄
 13. Autora tematu przepraszam za offtop. McGyver mógłbyś polecić stary wzmacniacz o ciepłym brzmieniu ? Pm-17 tez wchodzi w grę , ale jego znam. Kwota do 2500 zł.
 14. Costa, ale tego DCD-3000 to ciężko do 1000 zł kupić, teraz jest za 1999 zł.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.