Jump to content

michalfm1

Użytkownicy
 • Content Count

  357
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

27 Neutralny

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cena świetna 2600. Sprawdzę te r2 kiedyś , tyle , ze tam kopułka metalowa ? A średnio takie lubie. Jakos tak nie mogę się przekonać do podstawkowych kolumn.
 2. McGyver, jakie polecasz kolumny podłogowe małe do 12m2? Używki w cenie do 3 tyś zł. Wzmacniacz pm-17, źródło gramofon i cd cd-17.
 3. Costa, a co z Dali Diva? Coś myślałeś o nich chyba ,bo pytałeś jakiś czas temu?
 4. dzięki za info 🙂 , czyli będę polował na Opticon 5.
 5. A słuchałeś Mentor 5? Rzadko się pojawiają na aukcjach, ale ciekawi mnie jak się mają do Ikon 5
 6. Lepsze niż Zensor 5? Bo te ikon 5 to wersja pierwsza.
 7. Kurde mam gramofon od października i tak mi się podoba ten dźwięk analogu, obcowanie z okładka i cała ta magia czarnej płyty , ze nawet cd mi się nie chce odpalać 🙂 już nie mówiąc o streamerze, bo to jakieś nieporozumienie 😉
 8. Można prosić o więcej informacji na temat Linton ? Bardzo podobają mi się te kolumny, jestem ciekaw jak zgrałyby się z PM-17 ? Mam mega mały metraż 11m2, aktualnie Zensor 5 świetnie się sprawdzają, ale tutaj ten wygląd miażdży 🙂
 9. wyglądowa, mk2 jest dużo ładniejszy i jakoś tak żywiej gra, ale to pewnie dlatego ,że teraz mam Dali, a nie te zamulone XT6F
 10. Nie rozwiąże, bo połączenie tych kolumn z CXA80 to jest dopiero nieporozumienie. Sprawdź gdzieś w salonie i może akurat się Tobie spodoba, bo jest dużo fanatyków tego jakże cudownego połączenia CXA80 z XT6F/XT8F.
 11. Ale słuchałem również XT6F w większym pomieszczeniu i też była klucha albo dudniało, nie podoba mi się granie tych kolumn, uważam, że w tym budżecie jest dużo więcej ciekawych kolumn.
 12. Zensor 5 i pm17 mk2 + gramofon i cd. Czasem odpalam streamer, ale dla mnie to nie słuchanie.
 13. klucha nie, ale tak dudniło jedna wielka dyskoteka się z tego zrobiła, ciężko było tego słuchać.
 14. Również potwierdzam, miałem XT6F z wzmacniaczami pm-17 mk1/mk2, cyrus one hd, pma-1510ae, nad c356/375 i była albo klucha, albo jak w przypadku 375 dużo dudnienia , ogólnie nie polecam tych kolumn.
 15. Czy są jakieś duże różnice dźwiękowe między CD 17 MK1, a MK2/3 ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.