Jump to content

boomaga

Użytkownicy
 • Content Count

  1689
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

402 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1959 profile views
 1. boomaga

  Kabel sieciowy DIY

  Niektórym wybacz (nie bierz tego personalnie) nawet szafa narzędzi nie pomoże. Fachowca i tak nie będzie 🙂
 2. boomaga

  Kabel sieciowy DIY

  W technice pasywnej dobrze zrobionej nie masz wad, nie musisz nic korygować. 😉 A na poważnie, im więcej elektroniki, tym dźwięk bardziej sztuczny, nienaturalny. Elektroniką korygujesz pasmo, obcinając wybrzmienia, harmoniczne, transjenty. Masz taki wykastrowany dźwięk, który może być efekciarski, ale na pewno nie efektowny. No chyba, że słuchasz rapu, to wtedy nie ma żadnego znaczenia, ale przy muzyce akustycznej, klasycznej to niestety ta sztuczność drażni.
 3. boomaga

  Kabel sieciowy DIY

  Teraz dalej to jest, tylko już nie w maluchu a w bmw 😉 i koniecznie otwarte okna (bagażnika się nie da otworzyć podczas jazdy) Niech wszyscy słyszą jaki z niego audiofil.
 4. boomaga

  Kabel sieciowy DIY

  Ale często bywa, że sieciówki w których pokładano wielkie nadzieje okazały się do d.... Niestety. Sama sieciówka nie gra. Ale bez dobrej sieciówki to nie ma co mówić o dobrym graniu. Byłem kiedyś w Bydgoszczy na premierowej prezentacji Mira Ceti 2a3. Sprzęt podłączono najpierw na sieciówkach komputerowych i jakiejś jednej zrobionej z Lappa. Grało to słabo. Po podłączeniu sieciówek Acoustic Lab zagrało tak jakby ktoś zmienił klocki. Potwierdziły to wszystkie osoby słuchające. Nie było u nikogo wątpliwości, że po wpięciu porządnych sieciówek nastąpił upgrade. Po prostu zmiana była bezdyskusyjna. Mało tego, po wpięciu z powrotem lappa, wszysycy odrzekli, że nie da się tego słuchać. Oczywiście Ci co słyszą inaczej mogą całej grupie słuchających zarzucić halucynacje zbiorowe, ale pominę to milczeniem. Po prostu najlepiej się nausznie przekonać a wtedy wątpliwości i teoretyzowania nie będzie.
 5. Asura, bezpieczny poziom hałasu to 55dB, wszystko powyżej już działa ze szkodą dla słuchu. Jak Ty słuchasz przy takim poziomie głośności i cały dzień, to kiedy czas na muzykę? A wracając do sklejki, myślę że mdf jest bezpieczniejszy poprzez mniej jednorodną strukturę. Niestety sama sklejka i sam mdf nie załatwi sprawy... Dobrze jest zrobić kanapkę z kilku materiałów. Przynosi o wiele lepsze rezultaty. Sprawdzone "organoleptycznie".
 6. On zawsze wyglądał i wygląda groteskowo. Może przez to, że nawet chodzić nie umie. Czasami się zastanawiam ile zepsuł swoim kołkowym graniem Matrixa, na ile mógłby być film lepszy.
 7. Wiesz, byłem w Stanach. Jeśli Ci chodzi o wolność w USA, to chyba się zdrowo w głowę puknąłeś, oj zdrowo. Coraz bardziej mi Ciebie żal. Chyba już nie mamy o czym dyskutować. Tak atmeg, tak... Pewnie wszyscy chcą sprzedać Polskę Rosji lub Niemcom, Ty jesteś inny, Ty sprzedajesz Polskę USA. Będziesz niewolnikiem za dulary.
 8. I kto tu jest sprzedawczykiem. Sprzedałeś się za dulary?
 9. Ty ze swoją logiką i ortografią już Polskę dawno sprzedałeś. Niestety. Co po sobie zostawisz? Ech, żal mi Ciebie... naprawdę współczuję.
 10. Tak atmeg, tak. Lekarz kazał potakiwać.
 11. Niestety na czymś sprzęt musi stać. Chyba, że na podłodze, ale to jest bardzo niski WAF, u wielu nie przejdzie 😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.