Jump to content

boomaga

Użytkownicy
 • Content Count

  1716
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

422 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

2122 profile views
 1. A na zwykły fotel by wymusić pracę kręgosłupa polecam poduszkę sensomotoryczną (sprawdzona, działa): link
 2. Polecam klęcznik (klękosiad), no chyba, że masz chore kolana. Całkiem fajnie się sprawdza przy kompie. Coś takiego, niekoniecznie ten model. link Wymusza proste plecy i nie powoduje nacisku na narządy wewnętrzne. i jeszcze ciekawostka: link
 3. Dobrze prawisz McGyver, poprawa po zastosowaniu SBYV27 słyszalna od razu, polepsza się faktura basu i dźwięk ma większą "ogładę".
 4. boomaga

  Transformatory do audio

  Np Trafber, ale moje trafa od nich niestety "buczały".
 5. boomaga

  Chleba i igrzysk

  Dlatego mamy to co mamy ;). Parafrazując Sapkowskiego: Niektórzy mylą niebo z gwiazdami odbitymi nocą na powierzchni stawu.
 6. boomaga

  Chleba i igrzysk

  Czyli jak dla kogoś obsesją życia, jest narysowanie idealnego kółka i poświęca całe swoje życie by to uczynić, to to jest wartość? 😉
 7. boomaga

  Chleba i igrzysk

  Czyli wg Ciebie, pieniądze są też wartością? 😉
 8. boomaga

  Chleba i igrzysk

  Mówimy o wartościach nie o ideologii...
 9. boomaga

  Chleba i igrzysk

  A dasz przykład?
 10. boomaga

  Chleba i igrzysk

  Meloman jeśli Cie to pocieszy, to w piekle dla tych "ludków" jest specjalnie przygotowany kociołek. Niestety teraz trzeba jakoś z tym żyć... W internecie nie nauczysz się empatii o wiele prędzej "znieczulicy". Patrz niektórzy na forum, czasami popisują się "pięknymi" monologami, w realu każdy rozsądny puknąłby się w czoło i odszedł, a tu co? Przepychanki, moja prawda prawdziwsza bo "mojsza" i to nic, że te dyskusje stają się jałowe, ale można wyrzucić z siebie frustracje i tak kółko się zamyka. W rzeczywistości spotkanie z inny człowiekiem daje zupełnie inne interakcje, widzisz mimikę twarzy, intonacje głosu, czasami znasz historię danego człowieka, która wpływa na odbiór tych reakcji. Często zamiast się zaperzać i unosić ego, zaczynasz współczuć i nie w sensie litości tylko współodczuwania całej sytuacji i rozmowy, Przebieg takiej rozmowy odbywa się na zupełnie innym poziomie, to jest prawdziwy dialog i czasami bardzo dużo wnosi bo czas jest na refleksję emocjonalną. Tego nie ma internecie. Tam jest to spłycone do wątku czysto intelektualnego, choć czasami jak czytam wpisy to i w to wątpię.
 11. boomaga

  Chleba i igrzysk

  Znaczy mniej wódki piją? Czy jak?
 12. To bardzo względne... cytując klasyka cóż znaczy 1000 lat, wobec wieczności to sekunda 🙂
 13. ale mądry człowiek wyciągnie wnioski 😉
 14. No kurcze toż najbardziej światły ekonomista by lepiej tego nie napisał. Wzrost gospodarczy... no no...z pićset plus, bardzo ciekawe, bardzo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.