Jump to content

boomaga

Użytkownicy
 • Content Count

  1524
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

222 Dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Zgadza się ale każdy ma swoista "manierę grania" i czasami na starcie można stwierdzić czy to ta bajka. Po za tym sam DAC nie gra, transport jest tak samo ważny jak DAC może się okazać wąskim gardłem. Wtedy żaden przetwornik nie pokaże swoich pełnych możliwości.
 2. No właśnie w poprzedniej wersji było to jakby wszystko przez lupę powiększającą podane, przez co cierpiała holografia i kulała scena i było to mocno efekciarskie ale nieprawdziwe, sztucznie podbite. Jak to niektórzy mówią podane na pysk. Nie było takiego zróżnicowania między tłem a pierwszym planem. Nie, górne pasmo gra inaczej niż dolne, brak jest koherencji dźwięku. to tak jakby postawić dwie małe kolumienki na 13cm głośniku i do tego walnąć suba 45cm, grać gra ale słuchać się nie da.
 3. PCM1794 ma spory problem ze zszyciem górnego pasma z dołem i jest troszkę bardziej efekciarski. Oczywiście to moje zdanie. Po za tym ak4490 ma bardziej realne oddanie pogłosów i echa z pomieszczeń, przez co lepiej oddaje klimat nagrań zwłaszcza muzyki akustycznej, choć i elektronika jest w stanie zaskoczyć słuchacza.
 4. Dokładnie tak. To jednak zostanę przy swoim ak4490, do tej pory żadna inna kosteczka nie podeszła mi jak ta a, też trochę daców przewaliłem i posłuchałem ;), żeby nie było. Wielkie nadzieję pokładałem w ak4497 ale to nie do końca moje granie. Jeżeli nowy sabre gra podobnie jak stary to chyba też nie moja bajka.
 5. Kris, dynamika na poprzedniej kości Sabre ES9018 też była ok, co z tego kiedy dźwięk był taki jakiś taki plastikowy, po przełączeniu na ak4496 nie chciało się do sabre wracać. Przy okazji Kris co masz za transport?
 6. Wg mnie ak4490 przez swoją neutralność bardziej pasuje do muzyki akustycznej - jazz, klasyka, world. Może bardziej ad1865 pod ten typ muzyki, ewentualnie WM8741, chyba, że iść na całość i ak4497 (mięciuchno i aksamitnie jak ze starej taśmy, no może mogłoby być więcej dynamiki).
 7. boomaga

  Klub Fezz Audio

  Obudowa świetna, nawiązuje do stylistyki fezza (no może poza tym przyciskiem pod "logo" z prawej strony) rozumiem też że to może być wersja robocza, ale jakoś lampy nie wystają, no chyba, że głęboko schowane :) stąd mam wątpliwości czy to nie tranzystor ;)
 8. boomaga

  Klub Fezz Audio

  No własnie chyba będzie bez ;) skoro taka obudowa.
 9. boomaga

  Klub Fezz Audio

  A co to jest tam na dole pod Mirą Ceti? Czyżby tranzystor?
 10. To nie lepiej jeden porządny? ;)
 11. albo jeszcze lepiej mazutu ;) tańszy, niestety gorszy w aplikacji.
 12. Dobra Panowie. A może by tak do meritum, a nie ciągle o tych świętach i ich wyższości jednych nad drugimi? Temat, o ile dobrze pamiętam to mundorfy. To może by o nich pisać. Robi się następny wątek przepychanek.
 13. boomaga

  Interkonekt DIY

  Ale bananki? Bo z tego to byłby świetny głośnikowy ;) Przekrój już ma. Tylko sugerują zapleść plus z minusem.
 14. Jak już go sklecisz, daj znać jak wypadł w stos. do LT1085.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.