Jump to content

boomaga

Użytkownicy
 • Content Count

  1551
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

257 Bardzo dobry

Informacje profilowe

 • Branża
  Nie ustawione

Recent Profile Visitors

1502 profile views
 1. To chyba zdecydowanie do kolegi MUZGa, choćby ze względu na zasilacze, które są prawie tak ważne jak analogówka. Ale wg mnie szkoda tracić jakość dźwięku przez malinę, lepiej znaleźć zacne źródło i puścić przez spdif.
 2. Rambo a może to nie kolumny Ci oszukują tylko reszta toru.
 3. Jak ktoś lubi klimaty orientalne i klimaty nieumarłych... to polecam serial: https://www.filmweb.pl/serial/Kingdom-2018-788835 Wg mnie takie niesztampowe podejście do tematu zombie, w pięknych scenografiach Korei. Na razie było 6 odcinków ale to chyba nie koniec. :) Scenografie filmu i dbałość o szczegóły naprawdę na wysokim poziomie. Gra aktorska (z przymrużeniem oka na pewną orientalną manierę) bardzo dobra.
 4. A gumę nie lepiej na instrument? :) A na poważnie, lepiej się nada gruba skóra naturalna, gumę kombinerki mogą przeciąć.
 5. boomaga

  głośnikowy top

  Nie myślę, po prostu słyszałem :) bass reflex do muzyki akustycznej się nadaje. Na estradę jak najbardziej. Nie, nie hi-endu w to nie mieszaj, bo to jest w dzisiejszych czasach tylko termin marketingowy nie mający nic wspólnego z wybitnym dźwiękiem. Które? Obudowa rezonansowa nie ma nic wspólnego z BR. Tutaj własnie obudowa zamknięta jest bliższa prawdy. Oczywiście to moje zdanie i nie wszyscy muszą się z tym zgadzać. :)
 6. boomaga

  głośnikowy top

  To strzał w kolano :) ale sam się przekonasz. Chwała Ci za to że cały czas kombinujesz i szukasz. Jak nie Ty znajdziesz, to dzięki Tobie ktoś inny :) Trzymam kciuki i kibicuję szczerze. p.s. Na Twoim miejscu poszukałbym jakichś legendarnych kolumn vintage w OZ i posłuchał. Może to właśnie to czego szukasz. Zawsze miałbyś jeszcze pole do popisu, modyfikując je by wycisnąć maksa z dźwięku.
 7. boomaga

  głośnikowy top

  Nigdy nie uzyskasz takiego "wspaniałego, buczącego" basu jak z bas reflexu ;) Ale brawo Ty, w końcu obudowa zamknięta, po tylu latach :) Bogdan nie było lekko, co?
 8. A to zależy czy Pan kupuje czy sprzedaje, jak Pan sprzedaje to niestety 2+2=3 ;)
 9. Ayon ma specyficzny dźwięk, mam nadzieję, że wypożyczyłeś go do przesłuchania w swoim systemie.
 10. Nie ma co tłumaczyć, należy samemu pomacać i dobrać bocznik wg preferencji. Nie zawsze boczniki działają cuda, ale czasami można się zdziwić.
 11. w cenie sklepowej? https://www.poweraudio.pl/seas-prestige-h1147-06-27tbcg-p-449.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.